Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Galeria przynęt spinningowych własnoręcznie wykonanych


roman gawlas

Rekomendowane odpowiedzi

O 28.01.2017 o 01:11, jaceen napisał:

 

WP_20170125_12_50_01_Pro.jpg

 

Zupełnie niespodziewanie stałem się właścicielem tej gromadki :) Pamiętam, że kiedyś się upominałem i sam zapomniałem a Ty Jacku pamiętałeś - dzięki ! 

Ten czarny łamaniec będzie świetną alternatywą dla jigowej pijawy :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
10 godzin temu, jaceen napisał:

Ważki mają jeszcze takie właściwości

WP_20170130_17_04_25_Pro.jpg

O panie, to ja za taką ważką mogę stać w kolejce! Co mamy wrzucać jak Ty powalasz na kolana!  Aż, strach się wychylać:(

Ja się biorę za czyszczenie oczek po malowaniu i do wanny siup! 40mm z myślą o nocnych:P

large.P2010293.JPG

 

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jaceen napisał:

Dla ciebie Booryss, to samiec szafranki czerwonej byłby ok?;)

Zajac222, zamiast śpiewać, niech do galerii wklejają swoje rękodzieła, będzie ciekawiej:)

Ważki mają jeszcze takie właściwości

WP_20170130_17_04_25_Pro.jpg

 

Od takich parametrów już wiem jak to będzie działać! Mianowicie, wszystkie kleniuchy i nie tylko będą wyskakiwać aż na brzeg ;D

A wtedy wystarczy jedynie czekać z podbierakiem, rozwiniętą miarką oraz ustawionym aparatem na statywie :D

@jaceen brak słów, NIESAMOWITE!!

Jak myślicie, może @jaceen powinien skonstruować coś podobnego na nocne odrzańskie kluchy w wersji kaban i sandacze?

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kropki mają się nimi zajadać. Oby się sprawdziły:)

Żabom też dają popalić. Słyszałem o takim gagatku, że się zapędził za taką jedną i wylądował zdziwiony na przybrzeżnych kamieniach:)

WP_20170211_13_44_13_Pro[1]_easyHDR-BASIC-2_resized.jpg

  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne drewniaki z pod mojej ręki to już trzecia seria za każdym razem wyglądają coraz to lepiej a do pracy brak zastrzeżeń. Klenie i jazie może sie w nich zakochają 😂Albo na ich widok uciekną bądź popełnią samobójstwo 😂😁😎large.IMG_2297.JPG

  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie  dzieła sztuki jaceen! Pierwsza osa od góry kozak jak dla mnie:D  Zastanawiam się czy mam wrzucać swoje brzydale?:) No dobra dzisiaj ustawiane:

Coś nowego mi wyszło lub nie. Praca ciekawa. 30mm.

large.P2260322.JPG

Gąsieniczki "black cherry"-inspiracją były dla mnie kajtki w tym odcieniu:)

large.P2260317.JPG

Wszystko z jajem ,takie trochę wielkanocne;)

large.P2260325.JPG

 

  • Super 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Booryss napisał:

Moje brzydale z dziś 

Fajnie wyglądają te brzydale. Jednego miałem okazję już testować;) I muszę przyznać, że ta główka nadaję ciekawą pracę. Czy to tylko sama główka robi tą robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.