Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Galeria przynęt spinningowych własnoręcznie wykonanych


roman gawlas

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Dzięki za pochwały.

Stojaczek do woblera zrobiony z opakowania do płyty CD (poliwęglanu szkoda). Mocno naciąć plastik bo łatwo pęka potem ostrożnie odłamać. Złożyć razem i wygiąć we wrzątku. Nie używać garnków i szklanek tylko pojemnik po kefirze itp. bo przejdzie plastikiem.

Rzeczywiście nie zawsze się ładuje zdjęcie z fotosika, ale wystarczy odświeżyć przeglądarkę i się załaduje.

Zrobiłem sporo fajnych woblerków i postaram się wrzucać codziennie jednego, żeby temat był ciągle aktualny, więc tu zaglądajcie i wrzucajcie swoje :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde trochę mnie nie było a tu tyle zmian- szok piękne dzieła pokazujecie gratulacje dla wszystkich, cieszę się że temat ożył.

Ja też nie próżnowałem w sanatorium, mini warsztat mi towarzyszył w wolnych chwilach i napłodziłem dość okazałą kolekcję surowych korpusów a teraz trzeba się zająć wykończeniem to trochę potrwa, wykombinowałem całkiem nowy model - ale to chyba zostawię na nowy temat bo będzie to coś co chciałbym poddać pod dyskusję bo może błądzę ze swoją teorią, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre masz oko :smile:

Sieki to dobre woblery mimo tego że stery im wypadają. W innych woblerkach, które niedługo wrzucę, także kolory będą siekowe.

ps.

w dużym formacie woblerki wyglądają o wiele gorzej niż w rzeczywistości, dlatego lepiej oglądać je w mniejszym formacie (jak otworzy się duże zdjęcie to kliknąć na nie i będzie mniejsze zbliżone do realu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dużym formacie woblerki wyglądają o wiele gorzej niż w rzeczywistości

z tego co widzę używasz chyba zoomu cyfrowego, aparat masz dobry, więc nie powinno to foto tak wyglądać, sprobuj ustwaić lepszą jakosć i używaj zoomu optycznego lub funkcji makro bez zoomu.

Poza tym woblerki są super, planowałem na tą zimę trochę postrugć, ale plany wzięło w łeb!

następna zimę na pewno coś podłubię, a teraz pooglądam wasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

345e4a9bbdaf46ecm.jpg86b4fb3835d8a267m.jpgb407bc8c3b13a135m.jpg

To mój pierwszy aparat w życiu i dopiero uczę się go obsługiwać i robić dobre zdjęcia. Chciałbym w taki sposób pokazać woblerki, żeby wszyscy mogli je zobaczyć na monitorze takimi jakimi są w rzeczywistości, a nie w kilku krotnym powiększeniu gdzie każde drobne niedociągnięcie (które nie ma żadnego znaczenia) wygląda jak jakieś partactwo.

W tym woblerku trochę mi nie wyszło oklejanie sreberkiem. Mam nadzieję że to nie wpłynie na jego pracę.

Jeszcze nie wspomniałem że nie były testowane na dużej wodzie, ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja pokażę swoje cudaczki- wykonywałem je z założeniem że będą to jerki łamane, niestety po testach nie pasowała mi ich praca jakaś taka niemrawa właściwie to czasami zanikała całkiem, szkoda mi było je rozwalać i kombinować z ciężarem, wybrałem opcję wstawienia steru, no i po lekkiej korekcie oczek jest ok, przód idzie dość szeroko a ogonki drobniutkim ściegiem gonią przód.Wielkość i waga to:największy 14cm i 36g- 13cm i 34g- 12cm i 22g, dwa większe to wersje tonące, największy przeciążony na przód co powinno wspomóc głębszą pracę, a mniejszy pływający. A tak to wygląda

b09dc176243b9754m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko spotykany kolor. Mam nadzieję, że sprawdzi się na brązowej wodzie lub takim dnie.

f3831f91eb469bb4m.jpg81b659daade54c92m.jpg65189f219738c733m.jpg

wito - maluję aerografem i plakatówkami. Jak używam perłowej farby akrylowej to maluję pędzelkiem, bo ta którą mam nie nadaje się do aerografu.

Wcześniej trochę gorszy efekt (do woblerów całkowicie wystarczający) uzyskiwałem zrobionym przeze mnie, bardzo prostym aerografem - plujką. Prezentowałem ten patent na innym forum. Jak jesteś zainteresowany to daj znać na priv to wyślę Ci link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz chciałbym robić takie piękne wobki :) Ale jak maluje sprayami to wszystko pomieszam jak plakatówki to w wodzie mi się wszystko rozpływa :/ A jak w poprzednich wobkach uzyskiwałeś taki efekt jak piłeczki golfowej ? (takie wgłębienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.