Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rożnów


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wędkarzy było mało przeważnie to albo Nowy Sącz albo Kraków.ale zależy gdzie ty chcesz jechać,bo ja to byłem można powiedzieć w dziurze,a tam od strony gródka lub innych większych miejscowości może być nawał,ale tego to ci nie powiem bo nie wiem i nie byłem tam.a co do innych to nie wiem bo ja siedziałem z wujaszkiem a oni kawałek dalej,a nie podchodziłem tam i się nie pytałem czy mają coś czy nie,ale jak wróciliśmy po obiedzie to już ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to mój pierwszy post chciałbym się ze wszystkimi przywitać.

Będę na tym jeziorze w sobotę 17 lipca. Adrian czy możesz napisać jak wygląda woda po tej powodzi? Wędkuję dopiero od 3 miesięcy i jadę do rodzinki niedaleko tego jeziora i chciałbym się dowiedzieć gdzie najlepiej się zasadzić aby połowić na grunt i spinning? Słyszałem że na skałkach w Siennej jest dobrze. Czy to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W siennej nie miałem przyjemności łowić ale poczytaj na forum napewno coś znajdziesz. Ja przeważnie łowie od strony Znamierowic i tylko grunt efekty jakieś są płocie leszcze jest i okoń tyle udało mi się złowić lecz nigdy nie siedziałem długo przeważnie kilka godzin. Ze spinem masz napewno jakieś szanse na drapieżnika. Co do sytuacji po powodziowej to już chyba o niej wszyscy zapomnieli jest czysto nie pływaja żadne gałęzie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z trzy dniowego wypadu nad Rożnów.Poziom wody niski , połapaliśmy jakieś okonie ale bez rewelacji.Do tego uczepiły się dwa krótkie sandacze.Łowiliśmy tylko wcześnie rano i wieczorami,w dzień upał skutecznie nas do łowienia zniechęcał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja bylem od wczoraj o d 8 rano do dzisiaj do godziny 12 i efektem tego czasu jest 22 rybki kilka 23 cm plotek , reszta plotek w granicach 25-35 cm i ładne leszcze jeden 50 cm lapalem zaraz za grodkiem za wypozyczalnia rowerkow itp na grunt woda niska jak przyjechalem oposcili dobry metr co dzis wyrownali lapalem na pinki makaron gwiazdki gnojaczki ryz maczane w dipie o smaku konopi ( 805 ryb na niego zlapalem) dip anyzowy i osmaku ochotki a zaneta standardowo zaneta trapera na ploc platki owsiane troche peczaku i konopi prazopnych wymieszane melasa i i wyszla z tego zaneta bobowa rozmiawailem z wedkarzec co siedzi juz tam 7 dni i tylko 14 ryb zlapal przez ten czas w tym dwa dzikie karpie a tu ja 22 w takim czasie bylo by wiecej ale duzop drzew lerzy w wodzie i kilka zestawow z rybami urawalem co zobic nie dlugo znow tam pojade.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chcialem sie dowiedziec jak tam wyglada sytuacja na jeziorze po ostatnich sporych opadach znajomy mi mowil ze od poniedzialku padało duzo deszczu i niektore rzeczki powylewaly mam nadzieje ze nie wplynie to na jezioro tych ktorzycos wiedzia na ten temat prosze o jakies info czy byl na rybkach i czy raba brala itp pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie czy na Rożnowie można łowić na troling?. Ewentualnie koło jakich miejscowości polecacie pokręcić się na łódeczce za sandacza z opadu?. Wybieram się w przyszłym tygodniu i proszę kolegów o podpowiedź. Jak wrócę z tygodniowych wczasów to zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zarzd Okrgu PZW w Nowym Sczu działajc na podstawie § 46

pkt. 8 Statutu PZW uchwala co nastpuje: Ustala si na rok 2010 składk na

ochron i zagospodarowanie wód jedn na wody górskie i nizinne.

I. Składka okrgowa podstawowa

a. P – 210 zł Wszystkie wody i dozwolone metody połowu

b. G – 180 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez prawa

połowu spinningiem na wodach górskich w okresie 1.09 -

31.01

c. L – 150 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez prawa

połowu ze rodków pływajcych i spinningiem na wodach

górskich w okresie 1.09 - 31.01

II. Składka okrgowa ulgowa:

a. P – 135 zł Wszystkie wody i dozwolone metody połowu

b. G – 105 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez prawa

połowu spinningiem na wodach górskich w okresie 1.09 -

31.01

c. L – 75 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez prawa

połowu ze rodków pływajcych i spinningiem na wodach

górskich w okresie 1.09 - 31.01

III. Składka okrgowa uczestnika

a. P – 55 zł Wszystkie wody i dozwolone metody połowu

b. G – 25 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez prawa

połowu spinningiem na wodach górskich w okresie 1.09 -

31.01

IV. Składki okresowe członków PZW

a. 1- dniowa

· P – 25 zł Wszystkie wody i dozwolone metody

połowu

· GL – 20 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez

prawa połowu ze rodków pływajcych i spinningiem

na wodach górskich w okresie 1.09 - 31.01

b. 3- dniowa

· P – 60 zł Wszystkie wody i dozwolone metody

połowu

· GL – 50 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez

prawa połowu ze rodków pływajcych i spinningiem

na wodach górskich w okresie 1.09 - 31.01

c. 7- dniowa

· P – 90 zł Wszystkie wody i dozwolone metody

połowu

· GL – 70 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez

prawa połowu ze rodków pływajcych i spinningiem

na wodach górskich w okresie 1.09 - 31.01

V. Składki okresowe nie zrzeszonych i cudzoziemców

a. 1- dniowa

· P – 65 zł Wszystkie wody i dozwolone metody

połowu

· GL – 60 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez

prawa połowu ze rodków pływajcych i spinningiem

na wodach górskich w okresie 1.09 - 31.01

b. 3- dniowa

· P – 160 zł Wszystkie wody i dozwolone metody

połowu

· GL – 150 zł Wszystkie wody i dozwolone metody

bez prawa połowu ze rodków pływajcych i

spinningiem na wodach górskich w okresie 1.09 -

31.01

c. 7- dniowa

· P – 270 zł Wszystkie wody i dozwolone metody

połowu

· GL – 250 zł Wszystkie wody i dozwolone metody

bez prawa połowu ze rodków pływajcych i

spinningiem na wodach górskich w okresie 1.09 -

31.01

d. roczna

· P – 760 zł Wszystkie wody i dozwolone metody

połowu

· G – 730 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez

prawa połowu spinningiem na wodach górskich w

okresie 1.09 - 31.01

· L – 700 zł Wszystkie wody i dozwolone metody bez

prawa połowu ze rodków pływajcych i spinningiem

na wodach górskich w okresie 1.09 - 31.01

VI. Dopłaty

a. G – 30 zł Dopłata do składki okrgowej uprawniajca do

połowu spinningiem na wodach górskich w okresie 1.09 -

31.01

b. L – 30 zł Dopłata do składki okrgowej uprawniajca do

połowu ze rodków pływajcych

Uchwała wchodzi w ycie z dniem 1 stycznia 2010 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Był ktos może za sandaczem ostatnio? Wybieram sie w niedziele na Rożnów,konkretnie w okolice Gródka.Był ktos może ostatnio, a jesli tak to jak mu poszło?:)

Siemasz, byłem w zeszłym tygodniu na całą noc, grunt, 2 wędki na jednej filet z ukleji na drugiej gruba rosówka... od 19 do 10 rano dnia następnego ani dotknięcia... kolesie obok którzy codziennie przyjeźdzali od 2 tygodni nie widzieli ryby, łowiłem w okolicy mostu w miejscowosci kurów. POłamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako ze to moj pierwszy post...

Bylem ok 2 tygodnie temu na roznowskim w Grodku. Lowilismy we dwie osoby przez trzy dni. Rezultatem bylo 19 sandacz z czego 14 wymiarowych. Najwiekszy 82. Trafil sie tez szczupak 96 cm. Lowilismy z lodzi na spinning.

Przez pierwszy dzien zero wiec byl czas na zwiad. Bylo sporo lowiacych na trupka i filety -kompletnie bez brania.

Dzien drugi i trzeci odplynelismy dalej od brzegu-okolice starego koryta od skalek do malpiej. Odrazu lepiej. Sandacz stal dosc gleboko- od 16 -24m. Ja lowilem na koguty, kolega glownie gumy a rezultaty podobne. Ciezary pow. 30 gr.

Mapy niestety nie mam- uzywam echo

...

Acha...wszystkie ryby wrocily do wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako ze to moj pierwszy post...

Bylem ok 2 tygodnie temu na roznowskim w Grodku. Lowilismy we dwie osoby przez trzy dni. Rezultatem bylo 19 sandacz z czego 14 wymiarowych. Najwiekszy 82. Trafil sie tez szczupak 96 cm. Lowilismy z lodzi na spinning.

Przez pierwszy dzien zero wiec byl czas na zwiad. Bylo sporo lowiacych na trupka i filety -kompletnie bez brania.

Dzien drugi i trzeci odplynelismy dalej od brzegu-okolice starego koryta od skalek do malpiej. Odrazu lepiej. Sandacz stal dosc gleboko- od 16 -24m. Ja lowilem na koguty, kolega glownie gumy a rezultaty podobne. Ciezary pow. 30 gr.

Mapy niestety nie mam- uzywam echo

...

Acha...wszystkie ryby wrocily do wody...

Witam kolegę, no to nielada szczeście, może się coś zmieniło miejmy nadzieje na lepsze. Do zobaczenia nad wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako ze to moj pierwszy post...

Bylem ok 2 tygodnie temu na roznowskim w Grodku. Lowilismy we dwie osoby przez trzy dni. Rezultatem bylo 19 sandacz z czego 14 wymiarowych. Najwiekszy 82. Trafil sie tez szczupak 96 cm. Lowilismy z lodzi na spinning.

Przez pierwszy dzien zero wiec byl czas na zwiad. Bylo sporo lowiacych na trupka i filety -kompletnie bez brania.

Dzien drugi i trzeci odplynelismy dalej od brzegu-okolice starego koryta od skalek do malpiej. Odrazu lepiej. Sandacz stal dosc gleboko- od 16 -24m. Ja lowilem na koguty, kolega glownie gumy a rezultaty podobne. Ciezary pow. 30 gr.

Mapy niestety nie mam- uzywam echo

...

Acha...wszystkie ryby wrocily do wody...

Piekny wynik,graty, zwłaszcza za postawe C&R!;)

Dzięki za info i cenne rady:)

Po powrocie dam znać jak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.