Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rożnów


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Czy na jez.Rożnowskim, są jakieś ograniczenia dla łowiących z łodzi?? Chodzi mi o terminy..bo że znaczek, i strefa ciszy od..to wiem, ale coś mi sie obiło o uszy :(, że spining z łódki jest dozwolony po 1 V...nie mogę nic na ten temat znaleźć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

ja lowie zawsze za grodkiem tzn za mostem w strone lipia jak sie jedzie na grunt w tamtym roku ze wzgeldu na te powodze bylem tylko dzien ale 30 ryb zlapalem w tym leszcza 65 cm a pozostale to takei po 50 cm mialy i kilka mniejszych no i ploteczki po 40 cm i wieksze nawet sie certa trafila tam jest fajnei bo jest głebia duza tam gdzie lowie widac wypozyczalnie rowerkow i sklep na gorce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po weekendzie majowym dam info niestety będę łowić tylko dzień ale może coś się uda wyciągnąć :)

Hej i jak tam wyprawa na jeziorko? jak możesz to napisz jaki poziom wody jest, czy dużo syfu pływa itd co złapałąes i gdzie łapałeś :), ja niestety nie pojechałem ze względu na pogode

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poławiałem jak mówiłem wcześniej od strony Znamirowic brań na żywca , blachę 0 u mnie i u innych wędkarzy w pobliżu na spławik zabawa z uklejami a grunt jedno branie nie zacięte więc jednym słowem kiepsko

a pogoda jaka byla zimno czy cieplo ? wial wiatr mocno? ja nie pojechalem bo sie wystraszylem pogody ale widze ze za duzo nie stracilem kiedy nastepnym razem sie wybierasz? inni wedkarze tak samo marnie z rybami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda dość kiepska w niedziele którą łowiłem do 13 było nawet później mocny zimny wiatri deszcz więc ja odpuściłem później koło 18 wybrałem się z blachą to byli ci co rano dalej bez jakiś efektów ja niestety tez na tyle rzutów ani jednego podbicia. Co do następnego razu to pewno po 1 czerwca dopiero na sandacza bo poki co też mała kontuzja i 6 tygodni mam L4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z wędkarzy zna może jakieś fajne miejsca do łowienia co by nocleg był blisko? jakieś fajne tanie domki do wynajęcia co by można na 3 dni lub dłużej jechać i blisko by było nad jezioro żeby wędki zarzucić? jak znacie jakieś fajne miejsca to proszę piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam , w lipcu planuje około tygodniowy pobyt nad Rożnowem tylko ze spiningiem. Mam kilka pytań , mianowicie do kogo należy ten zalew , jak wygląda sprawa z wykupieniem zezwoleń , i oczywiście jak w tym zbiorniku przedstawia się stan drapieżnika , nie szukam okazów , tylko chcę coś złowić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do ryb na zbiorniku jest sporo okonia widziałem na własne oczy ładne sztuki sandacz i szczupak napewno też jest niestety nie gościł na kiju skoki boleni widoczne niejednokrotnie:) Rożnów należy do PZW Nowy Sącz listę miejsc gdzie i jakie można licencje kupić na stronie http://www.pzwns.info.pl/ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niedawno wróciłem z 8dniowego wypadu ze znajomymi. Byłem w miejscowości Tabaszowa, nęciliśmy kukurydzą i kulkami z myślą o karpiu. Wchodziły piękne płocie, wszystkie powyżej 30cm,największe 42,43cm, trafiło się kilka leszczy 50+ oraz sporo mniejszych. Ostatniego dnia kolega wyjął pięknego sazana 12,5kg, który uratował honor karpi :) Na spinning łowiliśmy głównie okonie,pare takich w przedziale 30-36cm, ale ciężko było o ładną sztukę, albo my mieliśmy pecha :) raz szczupak obciął kopyto oraz spinka jednego ładnego sandacza. Ostatniego dnia wypłynęliśmy ze spławikami z okolice nęconego miejsca, był to 7metrowy blat. W 3godziny złowilismy 30płoci, które razem ważyły 16kg :) Także na pewno warto wybrac się na białą rybę, co do drapieżnika oprócz okoni sporo było widac bolenia i to grubych sztuk, ale jak wiadomo jeziorowy boleń to ryba arcytrudna do upolowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.