Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rożnów


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja byłem to woda byla czysta, mimo ze pare ostrych burz sie przetoczylo. Akurat jak przyjechalem to chyba zaczeli upuszczac wody na lato i troche z podporkami po brzegu spacerowalem. Lowilem na biale, kukurydze, poczwarke, na wszystko braly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

witam panowie bylem nad jeziorem od środy do piątku. Efekt to 10 rybek złowionych na grunt, ni chciały brać niestety. Na wszystko próbowałem i efekt marny. Woda co dzień była dopuszczana i potem upuszczana, może, to wpłynęło na liczbę brań. Pogoda była dobra nie padało oraz nie było za gorąco. Martwi mnie jedno kilka lat temu nad jeziorem był porządek a teraz chlew niesamowity. Większość wędkarzy nie zamierza w ogóle po sobie sprzątać i zostawia po sobie, burdel na stanowisku. druga sprawa to że na brzegach zalega mnóstwo gałęzi, drzew, korzeni i innego syfu. Przez 2 dni paliłem ognisko, ale tego jest multum. związek też za bardzo się tym nie przejmuje a składki podwyższa . Łowiłem w gródku zaraz za mostem przy fajnej zatoczce w wodzie też leża drzewa i inne wynalazki, sporo ryb przez to uciekło po zacięciu rybka uciekała w ten wodny syf i po zestawie. Jeżeli ktoś z was zna fajne miejscówki na grunt niech napisze bo to moje ulubione w gródku to już mnie irytuje powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roznowie to normalne, ze woda raz idzie w dol i w gore :) tez jezdzilem przez pare lat do grodka, teraz jezdze na pole namiotowe tabaszowa-witkowka, jest tam duzo czysciej a i z rybkami lepiej :) przynajmniej z biala ryba bo na drapiezniki jednak lepiej chyba w grodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam u was? Łapiecie coś ;) Ja dzisiaj z kolega na spiningu bylem. Przez 3h ani jednego brania ;( Bylismy w Siennej i w Gródku. Rzucalismy z brzegu ;) W czwartek jedziemy rano tym razem z lodeczki sprobojemy szczescia. Mam nadzieje, ze bedzie w koncu sie cos dzialo;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam u was? Łapiecie coś ;) Ja dzisiaj z kolega na spiningu bylem. Przez 3h ani jednego brania ;( Bylismy w Siennej i w Gródku. Rzucalismy z brzegu ;) W czwartek jedziemy rano tym razem z lodeczki sprobojemy szczescia. Mam nadzieje, ze bedzie w koncu sie cos dzialo;d

W sączu putin, polecam na bolki sie przejechać na dunajec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z środy na czwartek ,z sandaczem ogólnie słabo, wszyscy narzekali, na początku czerwca mieli niezłe wyniki a teraz cisza

Bardzo dobrze brały mikro okonki na paprochy od czasu do czasu zdarzył się większy okoń (czyt.powyżej 20cm) i jakiś szczupak koło miary znajomi zostali do niedzieli więc na pewno napiszą jak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z środy na czwartek ,z sandaczem ogólnie słabo, wszyscy narzekali, na początku czerwca mieli niezłe wyniki a teraz cisza

Bardzo dobrze brały mikro okonki na paprochy od czasu do czasu zdarzył się większy okoń (czyt.powyżej 20cm) i jakiś szczupak koło miary znajomi zostali do niedzieli więc na pewno napiszą jak było

Wiele się od czwartku nie zmieniło, udało nam się wyjąć kilka przyzwoitych, największy 32cm.Dużo wędkujących ale efekty u wszystkich raczej marne,Widziałem jednego sandacza wyjętego na spławik na ukleje, a z białej ryby kilka leszczy ok.35cm.Co do domków to są tam jakieś do wynajęcia,ale cen nie znam,zapytam następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak, pomieszałem cos :) mógłbyś napisać ile nęcić na jeden zestaw ?? czy próbowaliście na pellet rybny ? i na jakiej głębokości znajdował się ten blat ? mam zamiar jechać do Tęgoborzy w sierpniu na około 10 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 7 metrach lowilismy. Sypalismy troche pelletu, ale nieduzo. Tak to kulki kukurydza i troche zanety sypkiej z makaronem. Plocie i leszcze weszly juz 2 dnia i ladnie sie zadomowily :) na karpie byla troche za zimna woda chyba jeszcze, bo z tego co gadalismy to na plytkiej wodzie tez nie braly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na karpie może byc dobry czas na rożnowie, bo generalnie po powodzi z czerwca zeszłego roku wypłukało kilka dużych stawów słowackich. Tuż po powodzi z moim kumplem łowiliśmy miśki 12-15 kg, nawet na mojej działce tuż przy popradzie w dziurze wyciągnąłem chyba z 10 karpi o łacznej wadze ponad 100 kg , oczywiście zarybiłem nimi poprad :D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio byłem na rybkach w gródku za mostem efekt mizerny. Pierwszego dnia tylko lin ale za to przyzwoity, drugiego dnia łowiłem do godz 11 bo zaczęło mocno padać. W 2 dni trochę lepiej z braniami ale na 10 brań 8 razy brała uklejka z gruntu. Wędkarzy na jeziorze bardzo mało pewnie ze względu na pogodę, mam tylko nadzieje że z końcem lipca rybki zaczną w końcu brać. Próbowałem przez noc łapać na trupka ale też zero odzewu. Woda w jeziorze byłą w porządku natomiast dunajec to istne mleko. dodaje zdjęcia złowionych rybek.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/694834a22ff95772.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5129d8f3992dad9b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/604f1d21560e613a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

panowie łowił ktoś coś ostatnio planuje od wtorku 6 dniowe łowienie jak stan wody itp? W tabaszowej na tym polu namiotowym można bez problemów siedzieć ? bo tam ładnie prosto mógłbym się tam wybrać przeważnie łowie poniżej mostu Stacha na skałkach albo przy pomostach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. W zeszłym tygodniu byłem tylko rekreacyjnie odwiedzić na 2 godziny. Poziom strasznie niski. Na Czchowskim od strony drogi na N.Sącz połacie dna na kilkadziesiąt metrów bez wody.

Inna sprawa która mnie zasmuciła to brak sandaczy pod zaporą (to samo w Solinie w tym roku). Co prawda ostatnio byłem w Rożnowie jakieś 8 lat temu - stały sobie wtedy całe rodziny mętnookich pod koroną zapory - to w zeszłą niedzielę zauważyłem, że niepodważalnie pod zaporą królują uklejki :| Pływają sobie gdzie chcą, pluskają się i bawią. Tamten widok zasmucił mnie dość bardzo. Czyżby sandacze uciekły spod zapory czy też jest ich już tak mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend spędziłem nad Rożnowem, woda strasznie niska, podobno i tak jest już wyższa niż klika dni temu. Wraz z dwójką kolegów połowiliśmy trochę okoni w przedziale 25-30cm, do tego mały sandacz szczupak na 50cm, spad czegoś większego i jedna obcinka gumy.W zeszłym tygodniu sąsiad z domku obok wyjął szczupaka 87cm. Niestety pozostały po nim zdjęcia i susząca się głowa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio na tygodniowym wypadzie, akurat trafilem na poczatek spuszczania wody, codziennie przestawialismy podpórki jakies 2-3 metry po brzegu. Połowiłem troche ładnych leszczy, trafiło sie tez kilka karpi, moj najwiekszy 7,5kg a rekord wyprawy 12kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.