Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

No i mam obiecane funkiel nówki nie śmigane Sygnalizatory Videotronic Nova VRC sztuki 2 :mrgreen: Oczywiście po mega super cenie, ojciec ze mną był i jak usłyszał odpowiedź "po ile" to o mało zawału nie dostał bo ma takie same :lol::lol::lol:

Poza tym cała reszta robactwa, zanęt, dodatków i innych niezbędnych pierdół :wink:

madi, ja juz praktycznie wszystko mam

Mirku Tyś to praktycznie już dawno chyba wszystko miał, a teraz szalejesz :wink:

jade do wedkarskiego bo kolezka robi urodzinki w Otmuchowie,wynajol dwa cempingi i zaprosil to trza mu cosik kupic
Bedzie wedkowanie polaczone z grylkiem i deczko kropelek :lol:

Życz koledze ode mnie wszystkiego NAJ, bawcie się dobrze chłopaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
No i mam obiecane funkiel nówki nie śmigane Sygnalizatory Videotronic Nova VRC sztuki 2 :mrgreen: Oczywiście po mega super cenie, ojciec ze mną był i jak usłyszał odpowiedź "po ile" to o mało zawału nie dostał bo ma takie same :lol: :lol: :lol:
madi, przypadkiem nie zabieraj ojca do sklepu, gdy w przyszłości będziesz się chciała przesiąść na Videotronic XRC :wink::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wszystko z czasem przemija :neutral: ale już teraz możesz pracować nad skuteczną hipnozą :wink:

Unises nie przeginaj bo dostaniesz w ucho, ja jeszcze młoda D jestem :razz::mrgreen:

Ale tak gwoli ścisłości na za jakiś tam czas skorzystam z hipnozy, dobrze radzisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wszystko z czasem przemija :neutral: ale już teraz możesz pracować nad skuteczną hipnozą :wink:

Unises nie przeginaj bo dostaniesz w ucho, ja jeszcze młoda D jestem :razz::mrgreen:

Ale tak gwoli ścisłości na za jakiś tam czas skorzystam z hipnozy, dobrze radzisz :wink:

skoro młoda D z ciebie to może pomoczymy razem kija ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja właśnie zamówiłem sobie coś dla zdrowia i wygody : http://sklep.lexpo.pl/go/...r_id=41〈=pl . Po testach opisze wrażenia :wink:
Rozniosłem dwie pary tych butów, fajne bo lekkie ...i tyle, potem to juz same wady ,zle wyprofilowane wewnątrz stopa cały czas zsuwa się do przodu, po paru kilometrach bolą palce (kolega też tak miał) , co ja się nakombinowałem, oryginalny ocieplacz poszedł out, i zakładałem skarpetę neoprenową , mniejszy poślizg i trochę to pomogło, buty mało wytrzymałe, jak ktoś chodzi do lasu musi uważać na konary.

Obecnie mam trochę cięższe i droższe Demar Caribou, http://www.kalosze.com/p298,kalosze-caribou-3806.html i jestem z nich 3 razy bardziej zadowolony, myślę że gdybym doinwestował i kupił je od razu miałbym nadal jedną ta sama parę butów. Jedyne do czego mogę się przyczepić to prastary niemal klasyczny protektor niestety nie jest on samoczyszczący, trzeba nieźle się nadłubać podczas mycia przed odstawką do szafki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 mikro-wahadłówek Goldfish (2,2 cm i 3 cm): srebrne, miedziane (na których najbardziej zależy) i złote.

4 meppsy miedziane, aglie 0 i 1 oraz TW mino 0, 1.

7 cykad produkcji SS - 2,5g (wszystkie barwy), 5g (czarna) i 12,5g (czarna). Co ciekawe w paczce był bonus, jeszcze jedna cykadka 5g. (:

Mam nadzieję, że to ostatnie, większe zakupy w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiem feedr browning ambition power feeder 80 gr. Bardzo fajna wędeczka, po rozpakowaniu przesyłki kurierskiej nie byłem może zbyt zadowolony, bo wyglądowo wędka jest taka sobie, ale po dwóch 7 godzinnych testach na Wiśle jestem zachwycony że za taką kasę można kupić przyzwoity sprzęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.