Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Spin Team Dragon 2,45m / 14-35g

Jaxon podrywka składana z dodatkowym kołnierzem

Gumy: Dragon V-Lures Reno Killer 8,5cm (10 szt.)

Dragon V-Lures Bandit 7,5cm (15 szt.)

Dragon V-Lures Bandit 7,5cm (15 szt.)

Gamakatsu główka jigowa Classic (5 sztuk) - Waga : 12, Wielkość haka : 2/0

Gamakatsu główka jigowa Classic (5 sztuk) - Waga : 15, Wielkość haka : 3/0

Gamakatsu główka jigowa Classic (5 sztuk) - Wielkość haka : 3/0, Waga : 20

Gamakatsu główka jigowa Classic (5 sztuk) - Waga : 30, Wielkość haka : 4/0

Gamakatsu główka jigowa Classic (5 sztuk) - Waga : 25, Wielkość haka : 4/0

Gamakatsu haczyk Worm 36 - Wielkość : 3/0, Ilość w opakowaniu : 5 szt.

Gamakatsu haczyk Worm Offset EWG NS - Wielkość : 3/0,

Salmo wobler Executor Shallow Runner - Kolor : RR, Długość : 9 cm, Wersja : pływająca,

Jaxon wobler Ferox Holo Select (pływające) - Kolor : GFT, Długość : 12, Waga : 25, Wersja : pływająca,

SPRO BlackArc FD 8000 - Wielkość : 4000,

SPRO RedArc Wielkość : 4000,

No i ponad 1100 zł poszło :)

Radość wędkarza -bezcenne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem "Torbę MORO z panelem słonecznym BATERIA ładowarka" i jestem zachwycony! Torba ma wymiary około 30x30x20 (główna przegroda) + chyba 5 mniejszych kieszonek. Dodatkowo torba ma panel słoneczny, którym możemy ładować baterie. W moim przypadku jest to mp4 Creative Zen, nokia stara(grubsza) wtyczka, nokia nowa wyczka, mam też jeszcze, Sony ericssona W350i ale niestety nie ma do niego wtyczki, są jeszcze chyba ze 3 wtyczki, ale nie wiem do czego one są.

Torba jest izotermiczna w kolorze moro. Na wewnętrznej(białej) wyściółce trochę się odbiła farba moro, ale w niczym to nie przeszkadza.

Szwankowały też trochę zasuwki(nie zamykało czasami zamku), ale potraktowałem je kombinerkami i problem znikł. Torba nie jest pokryta miękkim i miłym w dotyku materiałem tylko jakimś śliskim, myślę, że nieprzemakalnym.

Teraz cena. Taka torba po mojemu warta jest przynajmniej 150zł, a mi udało się ją wylicytować za 10 razy mniej, z czego jestem niezmiernie zadowolony!

Zaznaczam, że nie jest to forma jakiejś reklamy, bo nie mam z tamtym Panem nic wspólnego. Piszę o tym wszystkim, aby was zachęcić, bo Pan sprzedawca poinformował mnie, że zostało jeszcze parę sztuk! Gdyby teraz była opcja "kup teraz" to z pewnością bym dał za nią 150zł.

Torbę można znaleźć pod nazwą którą napisałem wyżej.

Zdjęć nie wklejam bo nie ma mnie w domu, jeżeli ktoś chce to mogę mu wysłać jak wróce. Zdjęcia są też na aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamizelka Graff Spinning. Jutro test nad wodą, dziś zapakowana. Mnóstwo kieszonek, dobre wykończenie i świetny materiał. Moja pierwsza kamizelka, mam nadzieję że długo posłuży:) Do tego pudełka, 2 błystki meppsa i akcesoria:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio sprawiłem sobie patyczek pod zanderka. St.croix AVS70MHF. Po wczorajszych testach stwierdzam, że jest to idealny kijek jak dla mnie na łódź. Wyholował już szczupaczka 63 cm i mnóstwo niewymiarowego sandaczyka więc czułości mu nie można odmówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feeder York Derby Heavy 3,60 - cw 40-150. Taki sam w zeszłym roku poszedł do wody z sumem więc trzeba było uzupełnić w końcu. Akcja fast czyli to co mi najlepiej sprawdza się na Odrze i Regalicy przy 100 g obciążeniu. W niedzielę testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dziś kręciołek Mistrall Navigator 2000F a tak ze 2 tygodnie temu feederek Kongera 330/90 (dość przyzwoity patyk) i do niego kręcioł Mistralla Carp Maxx RS (nie polecam - po włączeniu wolnego biegu i popuszczeniu luzu na maxa ten już nie odbił :( poszedłem do sklepu przypytać czy jest na to jakaś magiczna sztuczka, sprzedawca zrobił to samo i to samo się stało :( chyba jakaś nie udana seria - a może wy znacie bezinwazyjny sposób na naprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magiczną sztuczką jest odkręcenie szpuli :) i znów działa tylko ten wolny bieg jest jakby już od początku trochę za silny jak na mój gust ale to się okaże jak coś weźmie na tyle poważnego żeby to sprawdzić (oczywiście mówię o Carp Maxx) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Do mnie dotarły Sof4Play - dziąłają, sprawdzone - fungus roach 13 cm i wyciągnięty ze Strzeszynka szczupły.

Do tego musiałm kupić nowy młynek bo Dragon Destiny poszedł do naprawy gwarancyjnej. W zamian używam teraz Mivardi - i myślcie co chcecie - nawija plecionkę idealnie a hamulec ma mega czuły, dobrze się spisuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja ostatnio kupiłem wędkę Robinson Diaflex LightSpin 2,70 8-24 - narazie jest po jednym całym dniu łowienia i muszę powiedzieć, że wędeczka mi się podoba. Mogłaby być trochę sztywniejsza ale nie jest źle. Mam też masę nowych żelków. M. in. jednego SOFT4PLAYA - powiedz kolego DarthSuoniu jak je zbroisz? Ja mam na główce i słabo pracuje... chyba faktycznie trzeba tą gumą mocno jerkować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinezon pływający Jaxona dwu-częściowy - z myślą o łowieniu podlodowym, oby tylko pogoda dopisała w tym roku, bo już doczekać się nie mogę.

Kombinezon naprawdę rewelacyjny, kupiłem go mocno przecenionego (40% wartości).

Póki co to moja druga rzecz od Jaxona... po za kombinezonem używam do spinningu żyłki xt-pro w rozmiarach 12,14,16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką arcticę 3000 i powiem, że szału nie ma. Łowiłem nią pół sezonu tylko lekkimi przynętami max 20g i coś już zaczyna stukać. Rozbiorę zimą i zobaczę co się tam dzieje :roll:

Ja ostatnio kupiłem kombinezon Daiwy, zimowy dwu częściowy. Rewelka, idealnie utrzymuje ciepło, nie krępuje ruchów a do tego ma kurtkę a w zasadzie dwie kurtki bo podpinka także jest do noszenia. Od podpinki można odpiąć rękawy i mamy kamizelkę na wiosnę.

Na pewno polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.