Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Jexon Arcadia Match 3,90 nie górna półka ale tylko na jedno łowisko gdzie moja matchówka się nie sprawdza bo jest za wysoka:) Do tego zestaw Żyłek do wszystkich wędek i  jakieś spławiczki:D Moja żona już nie wytrzymuje napływu kurierów :D

 

Korci mnie jeszcze polarek ze sklepu forumowego :D ale wstrzymam się do następnej wypłaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymywałem się z zakupami do Rybomanii w Poznaniu. Niestety nie było tam niczego w dobrej cenie. Kupiłem tam kilka pierdół:

- quick cone- czyli fajny tłoczek do zanęty, który każdy ze sprzedawców twierdzi, że ma, ale akuratnie nie ma i przez to w sumie trudno go było znaleźć, tym bardziej jak się nie zna nazwy:)

- żyłka Fiume match

-pellet expander Ringier i śliczny różowy wypychacz (nie pytajcie dlaczego, bo nie wiem 😊)

- przyrząd do wiązania haczyków

 

A potem w moim sklepie wędkarskim:

- Wędkę York Axion match 3,9m

- Kołowrotek Mikado Ace Match 3006

- Spławiki do matcha w tym Drennan Crystal z akcesoriami

- Pokrowiec na wędki trzykomorowy Albatros

 

- i różnościowe różności...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kurier przywiózł stoliczek do SkyPoda i czapeczkę :) 
A co najciekawsze to bez uzgodniena ze mną,gdyż zrobiłem zamówinie miesiąc temu i towar doszedł ale nie wysłali tych rzeczy,bo nie mieli na stanie. 
Ale jestem mega zadowolony bo i wysyłka gratis. Sklep Rocwold.

http://{option}http://images78.fotosik.pl/447/848234f4fb2c7402med.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wymieniłem Fishin Buddy  na Humminbirda 788 HD DI Combo. Kombinuję teraz jak konstrukcję nośną z Fishin Buddy wykorzystać do Humminbirda. Praktycznie jestem na finiszu. Będę miał ekran i  przetwornik w jednym kawałku, tzn. podobnie jak w Fishin Buddy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dwa kołowrotki Abu Garcia 304i RD Match w niezłej cenie 249zł/szt. Będą wykorzystywane do spinningu. Nie lubię robić podkładów w głębokich szpulach.

"Bebechy" w Abu seria 300 są takie same niezależnie od tego czy jest to kołowrotek do spinningu, czy do odległościówki.

Kupiłem również akumulatorek żelowy 12Ah do mojej nowej echosondy.

Ciężkie jest życie wędkarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
O 5/4/2007 o 19:44, Gość wobler129 napisał:

Ja w tym sezonie kupiłem:

Wędkę Mikado Lexus Saphhire 220cm. 1-7g.

Kołowrotki: Shimano Catana 2500FA, Shimano Super GT 1000 FA, Okuma Payback FD 30

Żyłki - Dragon Camou 0,16 x2 Strofft 0,14 x2, Dragon Mimicry Carp 0,23 i 0,25

Haczyki - tutaj już nie pamiętam :lol:

Koszyki zanętowe z rurkami anty splątaniowymi x20

Woblery do 5cm. pstrągowe oraz kleniowo - jaziowe około 40 sztuk

Twistery rippery kopytka główki jigowe itd. około 100 sztuk

Zanęty, dodatki zanętowe, atraktory, przynęty w puszkach itd. :mrgreen:

Tyle kupiłem może o czymś jeszcze zapomniałem ale raczej większość jest :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

no to elegancko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kurier dostarczył mi wędzisko odległościowe Shimano Beast Master BMAX 42F. Bestia jest najdelikatniejszym wędziskiem w mojej kolekcji odległościówek. Zauważyłem, że firma Shimano jako jedna z nielicznych podaje rzeczywistą wagę swoich wędzisk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja kupiłem sobie feedery Jaxon Arcadia jeden do 120 g a drugi do 90 g wyrzutu, miałem brać inną firmę lecz zrezygnowałem gdyż chcę zobaczyć jak się łowi na feedera, na pickera teleskopowego nie miałem problemów,a feeder to dopiero będzie testowany, więc wolę coś połamać za 80 czy za 100 złotych niż za 200 albo 300 :D. kupiłem do tego  jeszcze haczyki Gamakatsu i wypychacz do haczyków ( mam 3 ale jakieś takie magiczne,że nie wiem zbytnio jak się nimi posługiwać :D ) Jak mi podejdzie łowienie feederem to sobie jakiś lepsiejszy sprawię, na razie te będę traktował jako poligon doświadczalny :D. Aczkolwiek przeraża mnie to,że się tak uginają pod ołowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W końcu przybył kurier, a wraz z nim moje zamówienie :):):) Sito na kocioł wydaje się mega solidne oraz jestem mega zadowolony z kosza do sztycy! Jestem w szoku jego wykonania i materiału :o Koszuleczka oczywiście gratisik jak, to często u nich bywa i mega plus im za to!

zakup.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Kombinezon firmy Graff, w którego skład wchodzi:

1. Kurtka http://graff-team.com/pl/kurtki/18-613-ob.html

2. Spodnie ogrodniczki http://graff-team.com/pl/spodnie/25-713-ob.html

3. Rękawice http://graff-team.com/pl/akcesoria-i-dodatki/33-013-ob.html

Niestety nie miałem możliwości w mojej okolicy czegoś takiego przymierzyć, więc dopiero dziś w domu dokonam mierzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Żadna kamizelka ratunkowa nie jest zbędnym gadżetem. Jeśli chodzi o kamizelki asekuracyjne to "zdania uczonych są podzielone" .
Pneumatyczna zajmuje mniej miejsca i mniej krępuje ruchy niż tradycyjny "korek". Wadą jest że w czasie obfitych i długotrwałych opadów potrafią się napełnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.