Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec, jak w temacie. Co nowego nabyliscie w ostatnim czasie do naszego ukochanego hobby? Kije , kolowrotki, zylki, przynety itd. :cool: Tylko i wylacznie prosilbym o wstawianie fotek robionych przez nas, a nie katalogowych.

Moze odrazu zaczne? Dzis takie zakupki do mnie dotarly poczta:

ff4659302f152d12.jpg

Jak na fotce, Kopytka 8cm, 10 sztuk kazdego kolory. Do tego glowki na haku VMC Barbarian, w wielkosci 3/0 o ciezarze 7gr, 11gr, 15gr i 18gr.

Stukac w klawisze i pstrykac fotki :)

Pozdrawiam, Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

ja w zeszłym tygodniu stałem się posiadaczem takich o to sygnałków z centralką XRC,

przyznam się że w wyborze sugerowałem się wypowiedzią Mańka w jakimś tam poście :grin:

02d4b1467d8c15f5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez fotek, małe zakupy ale wpiszę, a co mi tam :roll:

- fotel wędkarski z miejscem na zimniutkiego browca :mrgreen:

- rurki antysplątaniowe,

- koszyczki,

- żyłki,

- świetliki,

- spławik 3g już go nie mam :evil:

- haczyki,

- zanęty i komponenty,

- dipy, itp.

Robale i wszelkiego rodzaju dodatki z poczciwego spożywczaka :mrgreen:

Ale jak to bywa to jeszcze nie koniec zakupów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

Ja nabyłem dziś Kołowrotek Robinson Tracker 106.Do tego żyłka 0,23mm Maxima do feederka. I jeszcze koszyki zanętowe z rurkami.Na koniec haczyki Mustada. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Ja w tym sezonie kupiłem:

Wędkę Mikado Lexus Saphhire 220cm. 1-7g.

Kołowrotki: Shimano Catana 2500FA, Shimano Super GT 1000 FA, Okuma Payback FD 30

Żyłki - Dragon Camou 0,16 x2 Strofft 0,14 x2, Dragon Mimicry Carp 0,23 i 0,25

Haczyki - tutaj już nie pamiętam :lol:

Koszyki zanętowe z rurkami anty splątaniowymi x20

Woblery do 5cm. pstrągowe oraz kleniowo - jaziowe około 40 sztuk

Twistery rippery kopytka główki jigowe itd. około 100 sztuk

Zanęty, dodatki zanętowe, atraktory, przynęty w puszkach itd. :mrgreen:

Tyle kupiłem może o czymś jeszcze zapomniałem ale raczej większość jest :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwale co zakupiłem na ten sezon, trochę tego dużo, więć fotek nie będzie, no chyba, że na ktoś będzie chciał coś konkretnego zobaczyć to wtedy mogę wrzucić. A więc:

-odległościówka Mikado T-Rex Match 390 do 25g

-kołowrotek do matchowki Robinson Cortez 210

-okoniówke Mikado Competition Needle Spin 240 do 10g

-kołowrotek do okoniowki Dragon Millenium Pro FD 820iT

-karpiowke Dragon Mystery Pro Carp 3,6m 2,5 lbs

-woblery: Rapala Dt16, Shad Rap SR-9, X-Rap XR-10, Gloog Nike 8cm, Salmo Slider 7S GS

-zylki: Dragon Maxima Match&Feeder 0,18, Sufix Tritanium 0,160, Trabucco Xp-line 0,14, Trabucco S-Force Match 0,16, Trabucco T-Force Feeder Special 0,18, Trabucco Pro Carp 0,255, przyponowki Trabucco Competition

-proca dalekiego zasiegu Middy, sito do przecierania zanety, tube na splawiki

Zakupilem jeszcze sporo drobnych rzeczy typu, gumy, splawiki, itp.

Jak narazie nie przewiduje juz zadnych wiekszych zakupow, no moze poza kilkudziesiecioma kilogramami kukurydzy, kulek i pelletu, no ale to za ok. miesiac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w tym tygodniu stołeczek wędkarski w Leclercu za całe 6,30zł :mrgreen:

Ciekawe ile wytrzyma , chiński chociaż wygląda solidnie :mrgreen: składany na 3 nogach .

FOTKKI !!!! GDZIE FOTKI !!!!!

No przecież nie będę robił sesji zdjęciowej stołkowi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dużych zakupów to 2 kije morskie jeden Dragon Team Dragon Baltic 240 cw 70:200 oraz

Konger Baltica Pilk 240 cw do 200 kilkanaście pilkerów oraz sam kilkadziesiąt wykonałem ale musiałem dokupić osprzęt tzn kotwiczki oraz zapłacić za niklowanie oraz 4 szpule plecionek 1 power pro 2 tuf line oraz kongera reszta to same drobiazgi. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć dobrze otłuszczoną d..pę żeby na nim wysiedzieć :wink:

Dlatego ja sobie kupiłam fotel, żebym miała gdzie posadzić swoje 4 litery :twisted:

A poza tym to mam podłokietniki i tą cudaczną kieszonkę na... wicie przecież co :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.