Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Gość omen93

Ponton Kolibri 280 CT

obraz056yr6.jpg

-silnik Minn kota enduro 30

-echosonda Humminbird Piranha Max 220

I do tego :

-akumulator do silnika Minn kota MK24DC 85ah,prostownik.

-akumulator do echosondy 7ah + ładowarka.

Teraz trzeba tylko oficjalnie zwodowac ponton :wink: Cały sprzęt kosztował ok.3500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Glajchy,ninfy, chyba stramer wszystkiego x 5 na Alegro. Ładne lecz sie jeszce nie znam na ich dokładnym zastosowaniu co jak kiedy ,gdzie na jaką? Więc zapowiada śię ciekawie bardzo mnie to wciagneło. Pozdrawiam wszystkich

post-3386-14544971499458_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glajchy,ninfy, chyba stramer wszystkiego x 5 na Alegro. Ładne lecz sie jeszce nie znam na ich dokładnym zastosowaniu co jak kiedy ,gdzie na jaką? Więc zapowiada śię ciekawie bardzo mnie to wciagneło. Pozdrawiam wszystkich

Poczekamy jak wejdziesz w etap kręcenia tych muszek samemu :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zakupy w sklepie wedkarskim we wrocławskim centrum na legnickiej (ps. miła obsługa, fachowe doradztwo, ale ciężko znaleść w gąszczu sklepów) i 83 zł pójdzie do wody!!! - ceny chyba trochę wyższe niż na tęczowej

40f4b7b7690f015am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omen93

Pompuje sie ten ponton ok.10 min. heh wiem łódka lepsza ,ale nie mamy gdzie ją trzymac i ponton był (taki porządny)jedynym wyjsciem .Sam ponton koszt. 1650 zł wiec jeszcze przyzwoicie a co najważniejsze nie MADE IN CHINA .TYlko robią je na ukrainie.

Ma również wyższą burte ,drewniąną podłoge , jest najszerszy i najdłuższy z tej serii firmy kolibri. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompuje sie ten ponton ok.10 min. heh wiem łódka lepsza ,ale nie mamy gdzie ją trzymac i ponton był (taki porządny)jedynym wyjsciem .Sam ponton koszt. 1650 zł wiec jeszcze przyzwoicie a co najważniejsze nie MADE IN CHINA .TYlko robią je na ukrainie.

Ma również wyższą burte ,drewniąną podłoge , jest najszerszy i najdłuższy z tej serii firmy kolibri. :grin:

Nie wiem czy nie powinieneś się zaopatrzyć w jakąś matę którą będziesz rozwieszał na burte z zewnętrznej strony (z tej z której bedziesz łowił) a to po to zeby nie bylo sytuacji w której rybka puszcza przy samej łodzi a kotwica z zestawu pakuje ci sie w ponton..... No albo jak będziesz wyciagal tego 15 kilowego szczupca to tez możesz cos pociąć jego płetwami. Takie są moje spostrzeżenia i doświadczenia z łowienia na tego typu łodziach. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zakupiłem 6 szt błystek Mast. Wykupiłem cały zapas ze sklepu i z tego co wiem, już ich nie produkują. Miałem kiedyś taką jedną i się w niej zakochałem. Pstrągom smakowała. Niestety spoczywa w Sanie.

dsc03169nd6.th.jpg

Czy ktoś zna te blaszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem ja ale moja pani kupiła mi i dała na dzisiaj na nasze małe swięto.

Wedkarstwo muchowe Adam Sikora.

Czy jest moze fachowiec co widział, czytał te książkę.Zabieram się do czytania żebym nie narobił błędów jak tam są oczywiście.pozdro. Wspomóż forum człowiek!!!

post-3386-14544971500564_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchel Carp Passion 3,6m 3lbs
Jakie wrazenia po zakupach tej wedki bo mam zamiar kupic sobie jeszcze jeden wlasnie kij do gruntu a ten jest w dobrej cenie i wyglada na porzadny ;)

Wędka dojdzie pewnie dopiero w piątek albo jutro. Jak przyjdzie to napiszę swoją ocenę. Miałem jednak okazję holować karpia 14kg tym wędziskiem i mim się ono spodobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do TEJ dyskusji i ja się pochwalę.

Miesiąc temu nabyłem kamerkę. Wybór padł na soniaka DCR SR 290E. Sprzęt przeszedł pierwsze testy w górach, w warunkach dość trudnych dla obiektywu. Dużo światła i dużo białego tła co może mieć znaczenie dla ostrości obrazu i rzeczywistości oddania barw. Ale do rzeczy.

Z braku czasu nie zrzucałem filmów na płytę ale odtwarzany w tv obraz (do tej pory kręciłem albo raczej nagrywałem tylko w najwyższej jakości) jest imponujący. Optyka obiektywu doskonale sobie radzi z ostrością, głębią ostrości, naświetleniem, a co najważniejsze dla operatora nowicjusza stabilizacją obrazu (w tym modelu jest optyczna stabilizacja).

Oczywiście wszystkich opcji jeszcze nie sprawdziłem ale co zwraca uwagę podczas pierwszego zetknięcia ze sprzętem to rewelacyjnie funkcjonalne i wręcz intuicyjne menu (modele z literką E posiadają polski język w menu). Z tego względu do dzisiaj nie przeczytałem instrukcji, która notabene jest krótsza od tej którą dostałem do kuchenki mikrofalowej (to nie żart).

Kamera robi doskonałe (przynajmniej na ekranie tv) zdjęcia. Być może zweryfikuję zdanie po tym jak wywołam coś z kamery jednak matryca 3,2 i do tego cmos daje nadzieję na dobre fotki. Jest też możliwość robienia zdjęć w trakcie nagrywania jednaj ich jakość już po pierwszym oglądzie jest znacznie gorsza i na pewno nie będą się nadawały do wywołania.

Teraz czeka mnie zrzucenie wszystkiego do kompa i zmontowanie jakiejś płytki. Ale to w wolej chwili choć tych ostatnio jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.