Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wyposażyłem się w kilka różnych gumiaków przed nowym sezonem spinningowym.

Tym razem nie mogłem się oprzeć chęci sprawdzenia nowych produktów na naszym rynku i zamówiłem pstrągi 3D Savage gear line throu trout, żaby z tej samej firmy, oraz D-frog Daiwy. Wpadły też węgorze Real eel i jeden wobler Savage Gear 4-play na próbę. Ogólnie rzecz biorąc jestem bardzo zaciekawiony ekspansją produktów ww firmy, mają ciekawe produkty i testy pokażą czy drapieżnikom będą się również podobały. Foto nie dałem, bo jakoś nie zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

- przypony, plecionka

Jakie firmy są najlepsze?

Kupiłam ostatnio, chyba jakieś cholerstwo i zerwał się na rybie :/

Plecionka: TOURNAMENT 8xBRAID

Jeśli chodzi o przypony to na próbę kilka fluorocarbonów, jakieś sztywne druty i Dragonowskie Tytany.. Nie mam ich przy sobie więc nie pomogę do końca. Wiem, że tanio nie było :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem niezłą niespodziankę. Po powrocie do domu zastaję zawiadomienie Inpost o konieczności odebrania sądowej przesyłki poleconej. :shock: W ponurym nastroju idę po odbiór a tu koperta z Wrocławia i w środku...

normal_wobleryjaceen.jpg

Pamiątkowy znaczek Ligi Ślęzy i przepiękne woblery roboty Jaceena! :mrgreen: Jacku, dziękuję za miły prezent. :cool:

No i ta radość, że czeka mnie wyprawa na klenie a nie do sądu. :lol: Przypuszczam, że kobicie dostarczającej paczki zabrakło druczków i wypisała jaki miała. :wink:

A jak już zabrałem głos w tym temacie- chyba pierwszy raz- to w ostatnich dniach zafundowałem sobie karpiówki i za kolejnych kilka stów troszkę drobnych akcesoriów, przynęt i zanęt- z uwagi na planowaną na jutro pierwszą zasiadką na karpia i amura. Oczywiście ku niezadowoleniu domowej "ministry finansów" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że kobicie dostarczającej paczki zabrakło druczków i wypisała jaki miała. :wink:

Tomku przepraszam, że tak się to odbyło. Kto by się spodziewał?

Znaczek podarował Ci peekol. Jak wiesz, to on zaprojektował jego wygląd.

Potraktuj to, jako honorowe uczestnictwo w lidze:)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku przepraszam, że tak się to odbyło. Kto by się spodziewał?

Znaczek podarował Ci peekol. Jak wiesz, to on zaprojektował jego wygląd.

Potraktuj to, jako honorowe uczestnictwo w lidze:)

pzdr.

W takim razie dziękuję Wam obu :wink::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie - niezła przygoda! W sumie miała być niespodzianka, ale nie taka... :wink:

Dobrze że to pomyłka w tą stronę a nie odwrotnie :mrgreen:

Pozdrawiam!

Żeby nie było całkiem off top - też poczyniłem małe zakupy ostatnio:

- żyłka P-Line Extrussion 0.18 i 0.16

- woblerki Huntera Instinct 3 i 4, oraz Champion 4

- woblerki D.Lipki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzisiaj kurier dostarczył mi moją wyczekiwana paczkę, w której w skład wchodziło pokrowiec na dległościówki RIVE oraz torba na akcesoria RIVE, oraz na zdjęciu wcześniej zakupiony pokrowiec na kołowrotki SPRO oraz proca do zanęt DRENNAN.

normal_WP_20150512_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie będzie śmiech ale kołowrotek jaxon hector 400 2 teleskopy no name z bazaru

Sprzęt markowy sam łowi?

Największe swoje sukcesy wędkarskie zawdzięczam sprzętowi (wędziska spinningowe i swego czasu nawet kołowrotki) z bazaru. Kiedyś miałem kołowrotek kultowy Abu Garcia Cardinal C4, kilka Mitcheli. Oryginały! Dopiero zakupiony na bazarze chiński kołowrotek Hemingway uświadomił mi, że istnieją kołowrotki które praktycznie nie skręcają żyłki. Kultowy Abu Garcia i Mitchele exelence żyłkę skręcały niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik poznan napisał/a: pewnie będzie śmiech ale kołowrotek jaxon hector 400 2 teleskopy no name z bazaru

Sprzęt markowy sam łowi?

Największe swoje sukcesy wędkarskie zawdzięczam sprzętowi (wędziska spinningowe i swego czasu nawet kołowrotki) z bazaru. Kiedyś miałem kołowrotek kultowy Abu Garcia Cardinal C4, kilka Mitcheli. Oryginały! Dopiero zakupiony na bazarze chiński kołowrotek Hemingway uświadomił mi, że istnieją kołowrotki które praktycznie nie skręcają żyłki. Kultowy Abu Garcia i Mitchele exelence żyłkę skręcały niesamowicie.

Sama prawda. W większości przypadków sprzęt nie decyduje o efektach tylko podnosi komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik poznan napisał/a: pewnie będzie śmiech ale kołowrotek jaxon hector 400 2 teleskopy no name z bazaru

Sprzęt markowy sam łowi?

Największe swoje sukcesy wędkarskie zawdzięczam sprzętowi (wędziska spinningowe i swego czasu nawet kołowrotki) z bazaru. Kiedyś miałem kołowrotek kultowy Abu Garcia Cardinal C4, kilka Mitcheli. Oryginały! Dopiero zakupiony na bazarze chiński kołowrotek Hemingway uświadomił mi, że istnieją kołowrotki które praktycznie nie skręcają żyłki. Kultowy Abu Garcia i Mitchele exelence żyłkę skręcały niesamowicie.

Sama prawda. W większości przypadków sprzęt nie decyduje o efektach tylko podnosi komfort.

No niestety, ale wędkarstwo poszło w Polsce do przodu i teraz np. ja nie wyobrażam sobie łowić kijem ważącym 500g... :neutral: Również bardzo lubię nowinki oraz nowe patenty, które niestety swoje kosztują :x Ale tak jak wspominał kol, powyżej, to kiedyś i na leszczynie się łowiło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga sprzętu kupowanego na bazarach jest niejednokrotnie korzystniejsza od tego kupowanego w renomowanych sklepach, renomowanych firm. Wiem, gdyż mam sporą kolekcję i jednych i drugich. Nie widziałem na bazarach kija "normalnego"o wadze 500g. Chyba, że była to tyczka 10-cio metrowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

W tym roku mam zamiar nastawić się na mocarne certy jak w zeszłym roku i choć wiem jak się do nich dobrać w zwyczajny sposób z normalną zanętą na płocie/leszcze, to w tym roku dla odmiany zamówiłem sobie kilka kg. zanęt typowo na certy, świnki i brzany z firmy lorpio. Jestem bardzo ciekawy wyników i już się nie mogę doczekać kuriera :mrgreen: Do tego zamówiłem sobie 4 spławiki do przepływanki bacci, trzy czapeczki z daszkiem 1x drennan, 2 rive oraz pokrowiec na 2 odległościówki drennana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dla 3 letniego syna kupiłem 3m bacik Angry Birds :) A sobie ostatnio też kilka gratów, m.in. wędkę Golden Lion Feeder c.w. 100g.

Mój też ma coś takiego, a że jest fanem ptaków, więc chętniej jeździ ze mną na ryby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.