Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

chodzi mi o tą emotę z brylami, Ty masz chyba inne może odczucia związane z tą emotą :idea: każdy ma takie jakie ma :grin:

ale mnie się kojarzy z przymrużeniem oka, lub z fajańsiostwem, czy też z ignorancją, albo w najgorszym przypadku ze szpanerstwem :???:

kurna, ale stary pierdyk się że mnie robi :cool::cool::cool::wink::wink::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: = cool (czytaj kul) czyli dobrze, super itp. i to właśnie miałem na myśli.

Ostatnio dochodzę do wniosku że Okuma ma bardzo dobre kołowrotki w przystępnych cenach i nie wiem czy zamiast Spro nie skuszę się na jakąś Okumkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool: = cool (czytaj kul)

tak po napisie wiadomo co w trawie piszczy,

ale ja jestem bardzo spontaniczny :wink: widzę gościa spoglądającego na mnie w brylach, i się ze mną wita, to już dla mnie jest to taki zwany brak szacunku, czego tobie nie zarzucam,

jak z kimś się witam w zimie to zawsze zdejmuję rękawiczkę, a jak jadę samochodem i zatrzymuje mnie policja to zawsze bryle ściągam z oczów, cóż takie wychowanie,

dlatego mam takie skojarzenia :grin:

zamiast Spro nie skuszę się na jakąś Okumkę.

oglądałem "SPRO" w tych samych rozmiarach, kręciły sie jakby miały zatarte łożyska,

babka mi mówiła że jest to wina szczotek że tak hamują, ale "OKUMY" także posiadają te same szczoty i w nich wszystko gra :grin:

to tak na przyszłość artech, jakbyś miał jakiś problem z wyborem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSOX, nie wiem dlaczego tak na mnie najechałeś, ja tylko się wyrazilem na temat twoich zakupów.

Ja na Ciebie najechałem ????? Gdzie ???? Kiedy ?????

Jak bym na Ciebie najechał to przez 2 tygodnie na forum byś nie zaglądnął z wrażenia :mrgreen:

Spiningista jest spoko ......wyluzuj ...... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem sobie wodery. niestety w sklepie wędkarskim powiedziano mi że już nie sprowadzają gumowych więc kupiłem je w sklepie BHP. wyglądają na wytrzymałe i kosztowały nie dużo bo tylko 67 zł. i są z czarnej gumy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacenty wykasuj to prędko .........zaraz Ci powiedzą ,że wodery to beeee ..........teraz bez neoprenów to tylko w nocy się pokazuj nad wodą ..............jeszcze ze sklepu BHP a nie z wędkarskiego ........lipa po całości ...............napisz chociaż , że kosztowały ze 20 stówek to może obciach będzie mniejszy ..........

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem sobie wodery. niestety w sklepie wędkarskim powiedziano mi że już nie sprowadzają gumowych więc kupiłem je w sklepie BHP. wyglądają na wytrzymałe i kosztowały nie dużo bo tylko 67 zł. i są z czarnej gumy

najlepsze wodery jakie dostępne są na rynku (Stomil, prawda?) mam takie od 2 sezonów, nie mam im nic do zarzucenia, dokup sobie tylko skarpety neoprenowe będzie Tobie wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z planowanym wyjazdem w weekend , glownie z feederem i w przerwach pospiningowac zakupilem dzis: kilkanascie koszyczkow, rurek, haczyki mustada, zylke przyponowa, kilka wahadlowek i gum, przypony wolframowe, mieso na haczyk :wink:

kupilem rowniez aromat w plynie do zanet i przynet o zapachu ochotki, przetestuje ten wynalazek. Niby podstawowe rzeczy a stowka poszla :shock:

ale te emocje na rybach...... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Ja za tydzień-dwa kupuję multika Abu :mrgreen: Potem wędkę do tego Multika prawdopodobnie Jaxona - nie lubię firmy ale mi tak poradzono, zawodowcy mówią że będzie ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.