Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wczoraj przesiedzialem "pol" dnia w wedkarskim i moja kolekcja wedek powiekszyla sie o :

1. TEAM DAIWA Bolo X-Power TD-VXP60G 6m 10-50g :mrgreen:

2. CORMORAN Black Bull Tele 3,90m 10-30g

3. CORMORAN Black Bull Tele 3,90m 5-30g

4. Penn Slammer 360 Slammer

teraz potrzebuje jeszcze pare kreciolkow ale najpierw czeka mnie lektura dzialu Kołowrotki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem używaną ale w idealnym stanie o ile tak można to powiedzieć wędkę berkley ssgs titanium 80ml made in usa he he chętnie poczytam opinie tych którzy mieli doświadczenie z ta wedeczka - mi pasuje dziś testowałem na rzece ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dopadłam woreczki PVA, co lepsze jak je zobaczyłam w wędkarskim to miałam ogromnego szoka :shock: No to wzięłam na próbę, ale cenowo powiem krótko: "rozbój w biały dzień".

Dziś z kolei przy okazji wyjazdu do Kłodzka, zakupiłam kilka gumek. Wybór też niezbyt rewelacyjny, ale za to pomacałam sobie kilka kijaszków, i tu o dziwo - nie były to Sraksony :lol:

Kotlina Kłodzka rozwija się pod kątem sprzętu, no kto by pomyślał......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ze wzgledu na ograniczone srodki pieniezne zakupilem 2 wedki konger carbomaxx feder 360/90 , kolowrotek Okuma Travertine FD 30 Baitfeeder TRB-30 , kolowrotek mistrall admunson 3000 , torba wedkarska i pokrowiec na siatke winner , siatke"bez zapachowa" wiadro skladane zanentowe i fotel f5r elektrostatyka. warto bylo w to inwestowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samum, ja bym zrezygnowal z reszty oprocz kolowrotkow i dozbieral na jakis weglowy feederek(carbomaxx ~70zl, ~100zl z hakiem masz juz jakas weglowke) - chociazby tylko jeden. raczej tych carbomaxxow nie polamiesz ale komfortu lowienia to raczej nie bedzie, glownie ze wzgledu na "mietka" akcje kompozytu i wage.

mialem tez ograniczone srodki i myslalem nawet nad spinem konger aviator lub feederem, ale poczekalem dolozylem i juz czekam na daiwe PM 2.7m 5-25g powinna do konca tygodnia przyjsc poczta :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Dzis przyszlo 2kg głowek i pare ciekawych gum.

Fajne te glowki, takie wyprofilowane, a ostre jak pierun.

W niedziele wyprobuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Opłacone składki, jestem lżejsza o dwie stówki :roll:

2. Kwietniowe WW

3. Kilka gum Mikado, nowe pudełko na przynęty z regulowanymi przegródkami tyż Mikado, rurki antysplątaniowe krótkie łamane, gumowe stopery. Gratis elegancki katalog Mikado 2009 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątkowe zakupy:

Kushiro Lancer Zander 2.8 5-25g

SPRO Passion 720fd

Kushiro jak na pierwszy rzut oka wyglada bardzo profesjonalnie wszystko dopracowane tak jak należy, fajny desing, a do tego przyjemny korek. Ku mojemu zdziwieniu bardzo cienka szczytówka jak na takie cw porównywałem z dragonem mystery ul 2-15 i w kushiro jest prawie taka sama choc sztywniejsza. Jeszcze nie mialem okazji testować jej nad wodą ale prawdopodobnie w weekend to zrobię. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kalendarz Wędkarski

Nie ważne, że dopiero w marcu.... ważne, że mam. Piękne zdjęcia przy każdym miesiącu, kilka krótkich opisów, wymiary, okresy ochronne i inne pierdółki. Wym. 33 x 47 cm.

Zobaczymy jak się ma uwzględniony "kalendarz brań" do rzeczywistości. Na cuda nie liczę, aczkolwiek w najbliższy weekend brania mają być intensywne, więc taki kolega jak na okładce pewnie się skusi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość synek
Kilka dni temu dopadłam woreczki PVA, co lepsze jak je zobaczyłam w wędkarskim to miałam ogromnego szoka :shock: No to wzięłam na próbę, ale cenowo powiem krótko: "rozbój w biały dzień".

Dziś z kolei przy okazji wyjazdu do Kłodzka, zakupiłam kilka gumek. Wybór też niezbyt rewelacyjny, ale za to pomacałam sobie kilka kijaszków, i tu o dziwo - nie były to Sraksony :lol:

Kotlina Kłodzka rozwija się pod kątem sprzętu, no kto by pomyślał......

A gdzie Madi robisz zakupy ? W salonie wędkarskim "Maja" czy w tym mniejszym sklepiku koło kantoru , na przeciw kościoła ? :razz: Tam koło kantoru , ta starsza Pani czasem poraża mnie swoja fachowa wiedzą wędkarską.Naprawde , niejeden mógłby sie od niej nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.