Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam mały, aczkolwiek przyjemny i dość zatowarowany jak na ten metraż sklep wędkarski w Głogowie (nikt mi nie chciał pomóc w odpowiednim temacie i to sobie zapamiętam....)

Małe zakupy, gdyż musiałam owy sklep opuścić i nie dano mi dokończyć zakupów, a więc takie pierdółki:

zdjcie0137.th.jpg

Do tego trochę złomu w postaci główek jigowych, zdjęć nie wstawiam, każdy chyba wie jak wyglądają :lol:

I pytanie, spotkał się ktoś z tą wahadłówką (fot. lewy dół) Sraxona Holo - Select, jakieś wrażenia? Taki w sumie taki sobie wytłoczek, ale dość interesująco wygląda.

Albo te dziwadła - zbrojone gumy (fot. prawy dół), jakieś efekty na te straszydła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

ja Cię sunę artech dobiłeś mnie :???:

Lepiej kupować stare i sprawdzone rippery :wink:

To ja też wiem, ale takich to mam więcej niż stringów :wink::lol::lol:

A to coś innego czego u mnie nie ma, trudno ściągnę kotwice i dam się psu pobawić :lol:

A z tym Sraxonem jak widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja się raczej nie załamię przez głupią tam gumę :wink::twisted:

Kotwice weg, jedna szkarada młodemu, druga psu niech se pożuje i tyle :wink:

Dlatego wolę wobki, są bezproblemowe, chociaż najbardziej boli jak się jednego straci :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, na pstrągusie spróbuj teraz obrotówkę np. coś takiego Błystka Mepps Bug żółta nr. 0 http://www.allegro.pl/item620033481_blystka_mepps_bug_zolta_nr_0.html

Na rzeczki pstrągowe dobrze jest wybierać markowe obrotówki, lub dobrej jakości rękodzieła. Sraxony i inne Wirki nie zawsze chcą pracować gdy łowi się z prądem. Zc rękodzieł mogę polecić błystki Wrta http://www.wrta.com.pl/oferta.html na pstrąga dobre rozmiary to 1 i 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, na pstrągusie spróbuj teraz obrotówkę

A skąd wiesz, że mi pstrągusie chodzą po głowie, hę?

Kurcze, ale ten Meppsik stylizowany na "robala niewiemco" klawy jest; w sumie nigdzie nie widziałam takich przynęt na żywo w ofercie wędkarskiego, no ale allegrus się kłania....

Na rzeczki pstrągowe dobrze jest wybierać markowe obrotówki, lub dobrej jakości rękodzieła.

No full wypas firmówki to mam, ale woblerki :wink:

Co do złomu to coś raczej ze Sraxona to się zbiorą ze 2 sztuki, reszta innego producenta :wink:

Kurcze te WRTA coś mi przypominają, dziś lukałam na takie jakieś podoooobne. Te WRTA to pewnie tylko na zamówienie czy można je gdzieś dopaść w jakimś sklepie :?::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te WRTA to pewnie tylko na zamówienie czy można je gdzieś dopaść w jakimś sklepie :?::???:
tylko na zamówienie, czasami zdarzają się na allegro ale rzadko.
Kurcze te WRTA coś mi przypominają, dziś lukałam na takie jakieś podoooobne.
może Mepps XD http://www.mepps.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=85&Itemid=88 dzisiaj zakupiłem sobie trzy sztuki takich meppsików :wink: , lub coś takiego GARBATKA / GARBATKI ** Trocie, Łososie, Szczupaki http://www.allegro.pl/item617325896_garbatka_garbatki_trocie_lososie_szczupaki.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na zamówienie

Zobaczymy jaka wypłata będzie :wink:

może Mepps XD

Wiesz co, całkiem możliwe. Pewna nie jestem bo akurat specjalnej uwagi nie zwracałam, skupiłam się na czymś innym, ale nie dane mi było dokonać zakupu :evil:

lub coś takiego GARBATKA / GARBATKI

Fajne to to, no i cena ok :wink:

Polecam ten konkretny model [...] Blaszka ABC

No taką obrotówkę to z miłą chęcią dopadnę. W sumie podobna do mojej nowo nabytej wahadłówki, różni się jednak fakturą, ciutkę kształtem i pracą, rzecz jasna :lol: A w sumie bardziej mi jakoś obrotówki podchodzą :roll:

Dzięki chłopaki, jesteście niezastąpieni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wizyta w wędkarskim trochę zwiększyła mój arsenał na szczupłe i bolki:

- 10szt. Kopyt 6

- naście sztuk niezawodnych Predatorów od Mann'sa

- od ch... olery główek w gramaturze 5-15g

- kilka sztuk gnomów (rozmiary 1, 2 i 3)

- 2szt. obrotówek DAM Effzett w rozmiarze 4 i 5

- Kastmastera 28g (Jestem ciekaw jak się spodoba Odrzańskim bolkom)

- 3szt. jakichś śmiesznych, podłużnych wachadeł od Spinnex-a

- Pierdoły typu agrafki z krętlikami, przypony wolframowe itp. itd.

Najbardziej to mnie głowa boli przez tego kastmastera, zastanawiam się czy to był trafny zakup. A może lepiej było dozbierać te parę złotych i zakupić jakiegoś uklejopodobnego wobka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryobi Zauber 4000

Trabucco 0,16 0,18 0,227

Haczyki, stopery, przypony,spławiki ........

- Kastmastera 28g (Jestem ciekaw jak się spodoba Odrzańskim bolkom)

Najbardziej to mnie głowa boli przez tego kastmastera, zastanawiam się czy to był trafny zakup. A może lepiej było dozbierać te parę złotych i zakupić jakiegoś uklejopodobnego wobka?

Moja ulubiona przynęta na bolenie. Złapałem na nią swój rekord na Wiśle 70 cm. Daleko lata i ładnie pracuje pod jak i na powierzchni wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła przesyłka z młynkiem SPRO Long Cast i oto moje pierwsze wrażenia :

- OGROMNY :shock:

- Bardzo precyzyjny hamulec :grin:

- Oś kołowrotka wygląda dosyć solidnie

- Szpula wypolerowana

- Płynna praca

Teraz czas na minusy :

- Przy maksymalnym wysunięciu osi do przodu wyczuwalny luz na boki :shock:

- Wyczuwalny luz mocowania szpuli /mało stabilna w płaszczyźnie/ :shock:

Po firmie SPRO spodziewałem się większej precyzji nawet przy tanich modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.