Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

w wędkarskim są dostępne rurki silikonowe w kilku rozmiarach ,sam docinasz odpowiednią długość, sawsze dostaje takie do spławików które kupuje...http://www.allegro.pl/item636468134_koszulki_silikonowe_mular_dobra_cena_super_jakosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Damian21, właśnie o takie coś mi chodzi, tylko kupując na Alledrogo zapłacę:

-7zł koszulki + 6zł najtańsza przesyłka +3,5zł przelew = 16,50zł

To ja już chyba wolę kupić spławiki i pościągać z nich te koszulki :D

w wędkarskim są dostępne rurki silikonowe w kilku rozmiarach ,sam docinasz odpowiednią długość

To ciesz się cinek1979, że masz w pobliżu takie sklepy, bo u mnie nie da się nawet gruntomierza dostać, a jak już to taki 15g (ostatnio namierzyłem 5g to kupiłem odrazu 5).

Dzięki za dobre chęci, no ale przecież gdzieś muszą być takie rurki :evil: A jak nie ma to kończę ze spławikiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w tym jest problem, że przeważnie dają na spławik 1 (Balsax), max 2 (Mikado) rurki silikonowe.

Jakbyś widział minę babki w wędkarskim, jak sie ją pytałem o te rurki :neutral: Pokazała mi pudełko koralików i pytała, czy to jest to :shock: Albo faceta się pytam o matchowe kije, a on mi daje feedera 100-120g. A jak chciałem kupić tą żyłkę 0.08, to mi wmawiał, że takich cieńkich nie robią.

Aż boję się spytać o te patenciki STONFO do mocowania wagglerów, bo mi chyba wypychacz pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl
właśnie o takie coś mi chodzi, tylko kupując na Alledrogo zapłacę:

-7zł koszulki + 6zł najtańsza przesyłka +3,5zł przelew = 16,50zł

To ja już chyba wolę kupić spławiki i pościągać z nich te koszulki :D

Mylisz sie Panie Kolego.

Ja ostatnio w stacjonarnym sklepie za takie koszulki http://www.allegro.pl/item614633239_koszulki_igielitowe_fa_20.html zaplacilem 16zł.

Kosztow operacyjnych za przelew nie placi sie w banku odbiorcy.

Ja od 2 lat wiekszosc sprzetu kompletuje w necie. Trzeba troche poszukac i mozna trafic takie okazje cenowe, ze szok. Poza sezonem ceny jeszcze nizsze.

Przykladowo tydzien temu kupilem wedke za 364zł, a pare dni temu w sklepie stacjonarnym wdzialem ją za 529zł.

Kupujac pare rzeczy od razu mozna sporo zaoszczedzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie Panie Kolego.

Ja ostatnio w stacjonarnym sklepie za takie koszulki http://www.allegro.pl/ite...towe_fa_20.html zaplacilem 16zł.

Być może, ale...

Przykladowo tydzien temu kupilem wedke za 364zł, a pare dni temu w sklepie stacjonarnym wdzialem ją za 529zł.

Tutaj ty się mylisz.

Ze sprzętem sprawa jest inna, bo ma większą wartość, różnice w cenie są większe, daltego przy 360zł te 20zł kosztów przesyłki nie gra roli. Natomiast kupując rzeczy drobne nie opłąca nam się, bo koszty przesyłki są większe niż wartość przedmiotu, który musiałby kosztować 0zł, żeby się opłaciło.

Ja od 2 lat wiekszosc sprzetu kompletuje w necie. Trzeba troche poszukac i mozna trafic takie okazje cenowe, ze szok. Poza sezonem ceny jeszcze nizsze.

Okazje są, ale tak jak napisłem wyżej, najbardziej opłacają się rzeczy droższe. Poza tym ja kompletuję sprzęt w trakcie sezonu, bo skąd mam wiedzieć na początku, że guma od procy pęknie, spławik się złamie, wypychacz wpadnie do wody... Poza tym nie kupuje odrazu 100 haczyków nr. 12 i 100 haczyków nr. 16, no chyba że ktoś tak woli. Polecam jeszcze kupić cężarówkę zanęty sypkiej, 5l baniak atraktora i małą przyczepę pinek. Wtedy już wogóle nie trzeba jeździć do sklepów.

Kupujac pare rzeczy od razu mozna sporo zaoszczedzic.

Pod warunkiem, że są od jednego sprzedawcy i płacimy tylko raz za koszt przesyłki.

Tak, ale pod warunkiem, że kupujemy je od jednego sprzedawcy i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x robinson diaflex pro carp 3,6 m 3lbsy. Zakochałem się w tych kijach :mrgreen:

Drobnych rzeczy ni licze.

Krzycho Wędkarz, Chłopie ty mieszkasz na Śląsku. Parę minut busem i w askari jesteś, ale to szczegół. Ale skoro w najgęściej zamieszkanym rejonie w tym kraju nie trafisz do dobrze zaopatrzonego wędkarskiego to kupuj stopery na allegro i sprowadzaj je z jakiegoś zad***ia. W obrębie 10 km mam ok 20 sklepów wędkarskich z prawdziwego zdarzenia. Wędkarski to nie zoologiczny w którym koles ma 3 splawiki i paczke pinek.

U mnie są ceny niższe niz na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Krzycho Wędkarz, widze ze jestes mlodego wieku, wiec zapewne oprocz obowiazku szkolnego, innych zajec nie masz.

Ja jako przedstawiciel pokolenia mlodego polskiego kapitalizmu po prostu nie zawsze moge znalesc czas na wizyte w sklepie stacjonarnym, a nie czesto w jednym miejscu mozna kupic wszystkie interesujace nas przedmioty.

Tak, ja wlasnie kupuje za jednym razem duza ilosc zanety, atraktorow czy haczykow i innego osprzetu. Pinek kupuje bardzo duzo i zyja sobie w lodowce.

O gumy, czy inne przynety spinningowe sie nawet nie pytaj. W zimie kupuje ich mnostwo

Oprocz korzysci finansowej zaoszczedzam tak cenny czas i nie musze po jedna rzecz leciec do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Holik

Krzycho. A sprawdź rurki od wkładów do długopisów jednorazowych . Wydaje mi sie ze będą w sam raz . Tylko poprzycinać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paredziesiąt twisterów, główki, stalki i wolframy, stopery gumowe i masa innej drobnicy :roll: Pomacałem kręcioła Dragon express z 3 szpulami i chyba niedługo napiszę że go nabyłem :cool:

a lubie chodzić do wędkarskiego zawsze coś kupie a pogadać,dowiedzieć sie co gdzie i na co....bezcenne :mrgreen:

I to jest chyba panie kolego kwintesencja wypraw do wędkarskiego :mrgreen: jeszcze jak ma się zaprzyjaźnionego sprzedawcę to już jest pełnia szczęścia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziś zaszczyt odwiedzić przed pracą pewien sklep wędkarski w Dąbrowie Górniczej, niestety nie wiem dlaczego obsługa tego sklepu boi się o sprzęt do tego stopnia, że usłyszałam takie oto słowa: "(...) to my pokazujemy klientom wędki" :roll:

Aż mnie zgięło, nawet pomacać nie można kija, który de facto umieszczony jest na stojaku demonstracyjnym :shock::shock::shock:

Jeszcze lepsze: kije ułożone składami luzem czyli np. spinn w dwóch częściach nieposkładany do kupy........ Jak się w ogóle do tego przymierzyć?

Nie wiem czy tak jest zawsze w owym sklepie czy reakcja była spowodowana obecnością klienta wędkarza płci żeńskiej.

Żałuję ogromnie, że nie dałam rady wskoczyć do FM w okolicach Zagórza :evil::evil::evil:

Tak więc szlag trafił zakupy :mad:

Coś ostatnio mam pecha do sklepów wędkarskich, albo mnie z nich wypraszają, albo nic nie mogę dotknąć :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzycho Wędkarz, widze ze jestes mlodego wieku, wiec zapewne oprocz obowiazku szkolnego, innych zajec nie masz.

Sorry kolego, ale to mnie ubodło.

Widzę, że pojmujesz dzisiejszą młodzież w wieku szkolnym jak ludzi siedzących w szkole lub łażących po podwórkach dla zabicia czasu.

Tak więc wiedz: trenuję taniec towarzyski sportowo, jestem zawodnikiem Polskiego Towarzystwa Tanecznego, trenuję w poniedziałki, wtorki, środy i piątki, soboty i niedziele mam turnieje lub szkolenia, które zajmują cały dzień. Jest to koło 8-10 godzin treningu tygodniowo. Na przykład jutro jadę na cały dzień na turniej do czech, a pojutrze mam całodzienne szkolenie. Za tydzień mam 2 turnieje w czechach, więc wyjeżdżam w sobotę wcześnie rano i wracam w niedzielę bardzo późno wieczorem albo nawet w poniedziałek w nocy. Walczę teraz o najwyższą klasę krajową "A".

Poza tym dochodzi ta durna szkoła, która mi zajmuje resztę czasu a której w odróżnieniu od tańca towarzyskiego nie znoszę.

Kija mam czas moczyć tylko w wakacje.

Następny razem zanim coś napiszesz, to zastanów się, czy kogoś nie urazisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Krzycho Wędkarz, swoja delikatnoscia i latwoscia urazania sie dorownujesz kolegom pana Biedronia spod teczowej flagi.

Ciekawi mnie Twoj ekshibicjonizm emocjonalny, ale to jest forum wedkarskie, a nie forum milosnikow tanca z gwiazdami. Wystarczylo napisac, ze oprocz szkoly 8-10h tygodniowo masz zajete.

Ja w Twoim wieku oraz podczas calej edukacji szkolnej do poziomu licealnego oprocz szkoly codziennie od 18 do 21 mialem treningi. Nie byl to bynajmniej taniec, ale cos bardziej urazogennego.

Następny razem zanim coś napiszesz, to zastanów się, czy kogoś nie urazisz.

Ponownie apeluje do Twojej "delikatnosci". Nie unos sie tak.

Powracajac do tematu to nie spojrzalem wczesniej, ze jestes ze Śląska. Nie wierze, ze w Twojej okolicy nie ma porzadnych sklepow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzycho Wędkarz, uwierz, że nie ja jeden robię takie hurtowe zakupy. Atraktory na cały sezon których nie można dostać nawet w najlepiej zaopatrzonych sklepach wędkarskich w okolicy, zanęty które są czymś "nowym" u mnie nie są dostępne, więc jak robie zakupy to raz a porządnie, a jedynymi wyczynowymi haczykami dostępnymi na miejscu jest colmic... więc zakupy u mnie zawsze wiążą się z wydatkami. Kilka dni temu otrzymałem paczkę a w niej znalazłem ponad 10 tuzinów haczyków, żyłkę o którą jak zapytałem w wędkarskim to skwintowali mnie jedyn zdaniem: my takich żyłek nie mamy. A co najważniejsze! Świeżość! Pozatym ponad kilogram atraktora-na cały sezon, i inne "drobiazgi", których u siebie nie dostanę (moge zamówić, ale będę czekał, i zapłace kilka (-naście, -dziesiąt) złotych więcej niż jak samemu sobie zamówie na necie i dostane to po 3 dniach.

Wracając do tych nieszczęsnych igielitów, to załóż osobny temat, może ktoś Ci pomoże. Osobiście te z pierwszego linku Damian21 są twarde i kaleczą strasznie żyłkę, a te z drugiego linku, sa.... zbyt duże do spławików na bata.

Następny razem zanim coś napiszesz, to zastanów się, czy kogoś nie urazisz.

A tutaj mnie już Krzyśku zmiotłeś... rozumie taniec, delikatność, ale nie przenoś tego poza parkiet :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest forum wedkarskie

a nie forum docinania sobie na wzajem..

tyle z mojej strony..

Z mojej też :cool:

Kategorycznie wracamy do tematu, dalsze posty w stylu "babskiego jarmarku" będą usuwane, wstyd Panowie, wstyd :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.