Skocz do zawartości
tokarex pontony

dodawanei miodu do zanenty


Damianxtx

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Można :mrgreen: na leszcza, karpia, karasia, lina może i coś jeszcze :wink:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=944

Wpisz w goglarkę: miód zanęta, a nie będziesz wiedział, którą ze stron otworzyć, dużo przepisów i porad :mrgreen:

Sama dodaję miód do zanęty, nawet pęczak gotuję z dodatkiem miodu i cukru waniliowego.

Zaczęłam dopiero w tym roku bawić się, więc zbyt dużo wyników nie mam, ale reszta forumowiczów chętnie ci pomoże :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosowałem ostatnio miód trapera w proszku. proponuję nie dodawać zbyt wiele tego gdyz zapach jest bardzo intensywny. w sumie już nie będę korzystał z tego atraktora.

a na temat miodu było już trochę na forum, Proponuję poszukać Damianxtx i LIN. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i będę uzywał ale w małych ilościach, dla mnie ten atraktor wcale nie ma pożądanego zapachu. nie mam do niego zaufania. czytałem o miodzie w innych tematach ale tamte informacje mnie nie przekonały, ale to moje zdanie na dziś w każdym momencie mogę je zmienić. czasem muszę kombinować z zapachami i "wstrzelić" sie z nimi na konkretnym łowisku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no przed tym okresem kiedy nie moge nic zlowic, na miod ciagnolem ladne leszcze, na moim jeziorach ladnie dziala na nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.