Skocz do zawartości
tokarex pontony

Podlasianie - umawialnia na ryby


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

W najbliższą niedzielę 6.05.2007 r. na Zbiorniku Siemianówka odbędą się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Okręgu Białystok "Wiosenny szczupak".

Miejsce rozgrywania - Zalew Siemianówka (łowienie z brzegu). Zbiórka o godz. 6:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę 6.05.2007 r. na Zbiorniku Siemianówka odbędą się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Okręgu Białystok "Wiosenny szczupak".

Oczekujemy ciekawej relacji ze zdjęciami :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzeż się Pawła
Fakt. Ma przewagę, zrobił juz rekonesans i wyją szczupaczka z tej wody.

Jakoś tam Bedzie :lol: nie jadę tam po wygraną tylko na takich imprezach można sporo sie nauczyć, podejrzeć, podsłuchać a to ważne w nasze branży :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody Grand Prix Okręgu Białystok "Wiosenny szczupak" sie odbyły jak juz wspominałem na zalewie Siemianówka.

Wedkowanie rozpoczelismy o godz 7:00. Warunki atmosferyczne były obiecujące; słońce, prawie brak wiatru ale niestety szybko zaczeło sie to zmieniac i zaczeło bardzo mocno wiac i w drugiej tórze padał deszcz. Dodam tylko ze zawody odbywały sie dwuturowo 2x4,5h tak wiec dziewiec godzin wedkowania.

Acha :wink: dodam ze zająłem szacowne trzecie miejsce :cool:

:wink:

af12d2d2d2b8a1c9m.jpg

No i jak sama nazwa zawodów wskazuje łowiłem tylko okonie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri, gratulacje jak diabli! Jako jedyny bez gimioków na zdjęciu - dobra nasza - haczyk.pl potęgą jest i basta :)

Swoją drogą logo haczyk.pl powinno być może trochę bardziej "charakterystyczne" a napewno większe - bo na zdjęciu takim jak to - gdybym nie wiedział co jest na tej czapce to bym się nie dowiedział :(

Tak czy inaczej gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek, dzieki wielkie.

jedyny bez gimioków na zdjęciu
Gumioki były i to po same ja..a, a i pozostały strój miałem bardziej morowaty. Jestem po małej przebiórce.
Swoją drogą logo haczyk.pl powinno być może trochę bardziej "charakterystyczne" a napewno większe
masz racje, logo haczyka powinno ulec małej modyfikacji ale specjalnie dla was koledzy haczykowcy:

b839ebe772235f00m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze zająłem szacowne trzecie miejsce

Mówiłem, że trzymam kciuki? :razz::razz::razz: Gratulacje :razz:

Swoją drogą logo haczyk.pl powinno być może trochę bardziej "charakterystyczne" a napewno większe - bo na zdjęciu takim jak to - gdybym nie wiedział co jest na tej czapce to bym się nie dowiedział

Obadam w lokalnej gazecie czy widać logo na mojej czapce :wink::lol: Bo się kręcił jakiś paparazzi przy rozdaniu nagród :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.