Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Podlasianie - umawialnia na ryby


MagnuM

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

witam, ja 2.05.2008 byłem na rybkach na jeziorze szlamy, jest to jeziorko graniczne w połowie należy do białorusi, i udało mi się wyciągnąć zębatego o masie 4,5 kg, byłem z kolegą który złapał trzy szczupaki o łącznej masie również 4,5 kg polecam wszystkim ten zbiornik, zezwolenia można wykupić bezpośrednio nad wodą. Istnieje również możliwość wypożyczenia łódki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakich okolicach zamierzasz wędkowac?

Wlasnie się dowiedziałem, że od mojej mamy pracy kierownik robi zawody na Bachurach 14 maja o puchar kierwonika. Zarezerwuj sobie ten termin i przyjeżdżaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawody na Bachurach 14 maja
środek tygodnia więc jestem w pracy :neutral:

A wędkować będę gdzieś w okolicach nasypu kolejowego, na małym i dużym akwenie. Mamy tam spinningowe GP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

22 - 25 jestem w ośrodku wypoczynkowym Ptasia Osada.

To jest jadac z Zabudowa na Lublin, za mostem , przy zajeździe Zagłoba skręcasz w lewo i jeeeedziesz i dojedziesz ;D

jak ktos ebdzie w okolicy to miło ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri, stary przyjacielu :grin:

Wiem gdzie będę, tylko chcialem dokladniej to opisac :P

czy słabo ryba - trafia się tam okołowymiarowy szczupak wiec nie jest źle, duzo białorybu ;)

Ale w tym roku mam większe ambicje i planuje zapolowac na sumika tudzież węgorza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.