Skocz do zawartości
tokarex pontony

Świerklaniec (kozłowa Gora)


siscom

Rekomendowane odpowiedzi

kurde bym wiedzial ze za sandaczem to bym kupil trupki fajne uklejki ;)

a kupiłem karaski na zywca hehe. spakowany jestem tylko nie wiem gdzie jechac ...

Jak to nie wiesz gdzie jechać? ;) Jechac i legalnie łowić na żywca możesz tylko tam skąd pochodzą zakupione karaśki ;P

Jak juz ludzie łowicie na żywca to przynajmniej zgodnie z RAPR - co z Was za wędkarze co sami nie potrafią sobie żywca złowić ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

czemu rozbawił - ma chłop rację zarybili to teraz miesiarze zamrażarki bedą chcieli zapełniać - uwaga tylko na oczy żeby sobie nie powybijać kijami ;)

sytuacja z weekendu: rzucam spinningiem, widze ze koleś 80m odemknie ciągnie szczupakośledzia na żywca. Ze była 7 rano i nikogo oprócz nas slysze dokladnie każdy dzwięk... buch buch buch buch (wspaniały charakterystyczny dzwięk pały w łeb). Podchodze za chwilę, pytam sie: biorą? odpowiedz: nic a nic. Więc ciągnę dalej: ale widziałem ze Pan coś ciągnął. Odpowiedz: aa noooo tiaaaa niemiarowy, wypuściłech... cóż, nie bede kolesiowi grzebał w plecaku ;( a młody gość ;( kapa...nie mówiąc o tym że łowił oczywiście na karaśki... ale w sumie moze i nie czas i miejsce tutaj na żale... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannibalus

Zadam PYTANIE : Ukradli ci telefon albo zapomniałeś zabrać.

Pytanie zadaje zawsze i każdemu na tym forum przy takiej wypowiedzi jak twoja :evil:

widzisz, akurat ja jestem z tych co reagują - tutaj nie bylem pewien, bo nie widziałem co z nią zrobił, słyszałem tylko odgłos pały... jeslibym widział to dzwonię od razu na policje tak jak to robiłem juz kilkukrotnie w różnych sytuacjach, ale jak sie okaże ze koles nie walił pałą w łeb tylko powie ze czyścił gumiaka bo np rybe schował w trzcinach/samochodzie/zakopał albo nawet i wypuścił to wyjdę na głupa. Druga sprawa ze bedąc od maja chyba 100 razy na rybach nigdy nie widziałem straży... ale to insza inszość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie mam pewności to dzwonie na PSR lub SSR - dodatkowo możesz zawsze zadzwonić na rybaczówke oni wiedzą co robić dalej :!: może jakiś z SSR jest na wodzie :!::mrgreen: policja często się wypina na takie zgłoszenie :evil:

Na Dioblinie miałem w tym roku 3 kontrole - a byłem może z 15 razy na łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz do wątku Sandacze 2012 :mrgreen:, tam masz kilka fotek - więcej nie wstawiam bo zaczynają się niepotrzebne dyskusje , podobnie z postami nie zawsze pisze co złowiłem - impulsem do wstawienie ostatniej wiadomości była informacja że ryba nie bierze a tak faktycznie nie jest - trzeba ją tylko znaleźć :!: i "odrobić" godzinki na wodzie , ostatnie wyjazdy trwały po 9-10 godzin /pogoda piękna/ żal było spływać wcześniej :mrgreen:

A farta mamy na zmianę z synem , zawsze podaje wyniki dla 2 osób :mrgreen:

W ostatnią niedziele siedziałem bez brania :mrgreen: syn miał miarowego szczupaka , sandaczyka ok 30cm i 2 szczupaczki po 49cm.

PS

Ja siedzę na rybach i czasami o nich pisze a nie odwrotnie i może tu jest podłoże efektów :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz do wątku Sandacze 2012 :mrgreen:, tam masz kilka fotek - więcej nie wstawiam bo zaczynają się niepotrzebne dyskusje , podobnie z postami nie zawsze pisze co złowiłem - impulsem do wstawienie ostatniej wiadomości była informacja że ryba nie bierze a tak faktycznie nie jest - trzeba ją tylko znaleźć :!: i "odrobić" godzinki na wodzie , ostatnie wyjazdy trwały po 9-10 godzin /pogoda piękna/ żal było spływać wcześniej :mrgreen:

A farta mamy na zmianę z synem , zawsze podaje wyniki dla 2 osób :mrgreen:

W ostatnią niedziele siedziałem bez brania :mrgreen: syn miał miarowego szczupaka , sandaczyka ok 30cm i 2 szczupaczki po 49cm.

PS

Ja siedzę na rybach i czasami o nich pisze a nie odwrotnie i może tu jest podłoże efektów :?:

bardzo dobrze napisane , polac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozłową również zarybili. Byłem na zwiadach i brań jak na lekarstwo. Biała ryba nie bierze wcale, w żadnej z częsci zbiornika natomiast sandacz szarpał jeszcze dwa tygodnie temu ale obecnie zaprzestał. Moja wizja wypadu w piątek wieczorem, lub jutro wieczorem nie wygląda poprawnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.