Skocz do zawartości
tokarex pontony

Scyzoryki łączmy się!


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

Brody, Mostki, Starachowice, Cedzyna, Wióry, rzeka Kamienna hmm... coś jeszcze pewnie by się znalazło w naszym województwie... :wink:

Licze na Was w propagowaniu województwa świętokrzyskiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 1 month later...

"Brody, Mostki, Starachowice, Cedzyna, Wióry, rzeka Kamienna hmm... coś jeszcze pewnie by się znalazło w naszym województwie... :wink:"

jmk81 Zapomniałeś jeszcze o Rejowie w Skarżysku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie nowy zbiornik na kamienej w Wąchocku

Wiem wiem, niech go tylko zaleją i zarybią :mrgreen: . w okolicy Starachowic jest wiele pięknych zbiorników, tylko że PZW daje ciała :!: ale poodobno ma się to poprawić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na tym forum.

Zapomnieliście o pstrągowych rzeczkach jak np. Pokrzywianka, Świślina, Kamionka, Żarnówka, Czarna Staszowska, Koprzywianka, Belnianka, itd.

Co to znaczy, że PZW ma się poprawić? Będzie więcej zarybień w naszych okolicznych zbiornikach, czy jak? Masz jakieś informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy, że PZW ma się poprawić? Będzie więcej zarybień w naszych okolicznych zbiornikach, czy jak? Masz jakieś informacje?

Mam nadzieję, ale tak jak rok temu dużo mówią mało robią. Chyba że ten cały krzyk z zarybieniem jest spowodowany jakimiś wyborami w PZW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wilkowie jest z tego co wiem to jest japoniec,karp,lin,szczupak,sum, płoc i chyba leszcz (rozmawialem z tamtejszym miejscowym), za tydzien sie tam wybieram to dam znać jakie wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dotarły do mnie informacje że szanowne PZW postanowiło zarybić jesienią większość zbiorników w województwie.

Ciekawe jak obficie... ale trzeba chyba poczekać do wiosny. Ja już w swój pobliski zalew w Mostkach zwątpiłem po ubiegłym sezonie :???: Liczę na "odrodzenie sie go" na wiosnę. Podobno zalew był jesienią zarybiany ale czym to dokładnie nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak obficie... ale trzeba chyba poczekać do wiosny

Mi gościu z wędkarskiego mówił że na zalew Rejów mają wpuścić 300kg leszcza, i ileś tam karpia :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.