Skocz do zawartości
tokarex pontony

Scyzoryki łączmy się!


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

wiosną dobre wyniki miałem na samym początku zalewu w okolicy mostu i przed nim łowiąc na odległościówkę, słyszałem od znajomych że w poprzedni weekend zalew był mocno oblegany, a efekty marne ( 1 linek :!: chyba samobójca o tej porze roku :shock: i kilka płotek,okoni,jazgarzy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilometr w górę od zalewu Brody przez ostatnie dni świetnie brały ładne płocie po ok. 30 cm, no i trafiały się tej samej wielkości jazie, dzisiaj natomiast zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Damianxtx, a jak tam z Żarnówką? Łowisz tam czasem? I czy jest sens poszukać tam pstrążków? A może łowiłeś na Kamionce?

Sorka że z takim opóźnieniem ale po prostu nie doczytałem tego tematu. Zdarza mi sie tam łowić ale rzadko, pstrągi są ale trzeba poszukać dołków bo rzeczka płyciutka, mam kilka miejscówek szczgólnie w miejscowości Majków.Wczoraj był kolega to złowił pstrąga takiego ok 35 przyznam że mnie zaskoczył. Na kamionce nie łowiłem. Kamil a skąd dokładnie jestes??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja jestem z Dziurowa w gminie Brody, a chyba nawet Ci to kiedyś pisałem :wink: . Sory, że z takim opóźnieniem, ale jakoś zapomniałem o tym temacie :razz: .

Moja ciocia mieszka w Marcinkowie Górnym, do Majkowa stamtąd blisko, to może kiedyś się tam wybiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie próbowałem jeszcze niestety. W zeszłym z opadu łowiłem ale niewymiarki, ale co było rok temu to nie znaczy, że i teraz będzie. :razz: Woda strasznie zielona i to mnie jakoś zniechęca trochę. Poza tym nie dysponuję łódką, tylko brodziłem w spodniobutach, a w ten sposób ciężko dosięgnąć lepszych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

wg. mnie zamiast wplacaC KOLOSALNE sumy okregowi tarnowskiemu lepiej u nas zaczac porzadnie zarybiac albo zaczac lepiej dbac o nasze lowiska np. przez wieksze kontrole. Ja w tamtym sezonie spedzilem na naszych wodach duzo czasu i wynik 1 kontrola 2 lutego na polancu i wszystko. Ja na forum mojego kola pzw nr 1 kielce postulowalem zeby wprowadzic okresy ochronne po zarybieniu ale oczywscie zero odzewu bo kazdy woli wylapac proste ryby tak jak to bylo w tamtym roku na mostkach gdzie ja siedzialem za szczupakiem a 80% wedkarzy ciagnela karpie z zarybienia bo nom stop dzwonily sygnalizatory. Nie wnikam ile ryb wrocilo do wody. Ja robie swoje i szanuje regulaminy. A wracajac do tematu moze warto sie zastanowic ile narybku mozna bybylo kupic nawet za te 3200 wykupionych rejestrow przez wedkarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Piotrek31 nie byłem co prawda w tym roku jeszcze na Rejowie ale w zeszłym jakaś tam płotka i leszczyk na wiosnę się trafiał. Ale rewelacji nie ma :roll:

Jak coś to proponowałbym ci się udać w rejony Rzeki i na spławiczek próbować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek31 nie byłem co prawda w tym roku jeszcze na Rejowie ale w zeszłym jakaś tam płotka i leszczyk na wiosnę się trafiał. Ale rewelacji nie ma :roll:

Jak coś to proponowałbym ci się udać w rejony Rzeki i na spławiczek próbować :razz:

Ok:)dzięki,trzeba się gdzieś wybrać bo już ciepło się zrobiło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.