Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zawody spinningowe Białystok


keri

Rekomendowane odpowiedzi

Terminarz zawodów spinningowych "Grand Prix" Okręgu Białystok na rok 2007

-05.05- "Wiosenny Szczupak"

-20.05- "Jaz Narwi"

-10.06- "Mistrzostwa okręgu" Narew

-24.06- "Boleń Narwi"

-05.08- "Kleń Biebrzy"

-02.09- "Boleń Bugu"

-23.09- "Okoń Narwi"

Tak w skrócie wygląda kalendarz imprez spinningowych na rok 2007.

Wszystkich zainteresowanych w uczestnictwie zapraszam.

Z imprez w których będę towarzyszył zdam króciutka relacje :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Przepraszam ale gdzie się odbędzie -20.05- "Jaz Narwi"
Zbiórka o godz. 6:30 w pobliżu jazu w Tykocinie na prawem brzegu rzeki. Dokładnie przy drewnianym mostku, przy połączeniu starorzecza w rzeką. Początek zawodów o godz. 7:00.

Czy masz zamiar zawitac na zawodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.05- "Jaz Narwi"
No i po zawodach :smile:

Jaz Narwi sie zakończył bez jazia :lol:

Dopisała przede wszystkim pogoda ale raczej do opalania niż wędkowania. Wyniki powiedział bym średnie chociaż zwycięzca zakończył przed czasem kompletując bolenie z wynikiem 5700 pkt :shock: wynik jak na zawody spinningowe doskonały.

Ja zakończyłem dzisiaj na 6 miejscu z czego jestem bardzo niezadowolony, drugą turę zakończyłem na zero :cry: . ale mam świetną opaleniznę.

Iloscowo dominowel okoń, szczupak baaaaardzo słabo no i te piękne bolenie zwycięzcy Adama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Cytat wel Radzio

Z uwagi na utrzymujący się na Biebrzy koło Dolistowa wysoki stan wody w Biebrzy, uniemożliwiający bezpieczne przeprowadzenie zawodów spinningowych z cyklu Grand Prix Okręgu Białystok, Organizator przenosi je nad Narew do miejscowości Góra.

Zawody odbędą się więc w najbliższą niedzielę 05.08.2007 r. na Narwi w Górze. Zbiórka o godz. 5:30 przy jazie w tej miejscowości. Rozpoczęcie pierwszej tury o godz. 6:00.

Wędkowanie odbędzie się w dwóch 4,5 godzinnych turach. Organizator wyłącza z wędkowania wszystkie okoliczne starorzecza. Łowimy tylko na rzece. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni nagrodami honorowymi: pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami. Dodatkowo uhonorowany zostanie łowca największej ryby. W przerwie miedzy turami odbędzie się ognisko wędkarskie. Zapraszamy do uczestnictwa.

Zawody, które miały się odbyć na Biebrzy nosiły nazwę "Kleń Biebrzy". Na Narwi w Górze rybą specjanie premiowaną pozostaje więc ryba tytułowa zawodów czyli kleń.

Zapraszam chętnych :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

daniel zarzecki, w zasadzie aby brać udział w takich zawodach musisz być członkiem PZW.

Opłacanie teraz składek tylko po to aby wziąć udział w jednych z zawodów cyklu GP wydaje sie mi trochę bez sensu ale zrobisz jak zechcesz, a raczej nic nie zrobisz bo zawody są już pojutrze wiec członkiem PZW zapewne nie zdarzysz pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

wobler129, Koniec sezonu 2007 :cool:

A aby było śmieszniej będą jeszcze dwie tury zawodów w tym roku ale punktowane na rok 2008 tak więc szczupakom nie odpuścimy.

Ciekawostką sezonu 2008 w moim okręgu mają być zawody spinningowe nad Niemnem na Litwie. Tam ponoć są dopiero ryby. :mrgreen: jestem ciekaw jak będzie ale to jeszcze przede mną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
A aby było śmieszniej będą jeszcze dwie tury zawodów w tym roku ale punktowane na rok 2008 tak więc szczupakom nie odpuścimy.

A no to jest śmiesznie :lol:

Ciekawostką sezonu 2008 w moim okręgu mają być zawody spinningowe nad Niemnem na Litwie. Tam ponoć są dopiero ryby. :mrgreen: jestem ciekaw jak będzie ale to jeszcze przede mną .

To Ty tylko uważaj na te szczupaki z trzema głowami i okonie z trzema ogonami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.