Skocz do zawartości
tokarex pontony

zbiornik Słupsko


samum

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie raczej do andyego64 co myslisz o zbiorniku Słupsko? Powiem szczerze, ze nie spodziewalem sie tam takich rybek. Karasie i liny po 30-40 cm. Gosciu przy mnie wyciagnol sazana ponad 9kg. Apolozenie zbiornika super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

byłem tam raz ze spinem na jesień w tamtym roku, padło kilka szczupłych większość bez wymiaru goście mieli siaty w wodzie, ale sama drobnica,

auto musiałem zostawić koło tej ogrodzonej budki ponieważ nie wiedziałem jak tam podjechać, ale po małym wywiadzie z miejscowymi pokumałem co i jak :?::idea:

ogólnie to zbiornik ciekawy, chociaż trochę śmierdzi :mrgreen: , ale nie ma co się dziwić ponieważ ile minęło 3-4 lata jak jest zalany :?:

z tym sazanem to mnie zastrzeliłeś :shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a ja dziś zadzwoniłem na 112 w sprawie kłusoli na tym zbiorniku :evil:

co tam się dzieje to się w pale nie mieści linki po 15cm. niewymiarowe karpie w siatach, ludzi w trzy dupy i prawie same kłusole normalny horror :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

witam po dluuugiej nieobecnosci. Jestem pod wrażeniem tego zbiornika, jak piszecie w wiekszosci miejsc nie bierze, a tu co rzut to branie. W czwartek miałem 4,5 kg karpia , ok 30 karasi miedzy 25 a 45 cm i 12 linów ok 30-35 cm. Większość wróciła do wody , ale kilka skonsumowała żonka :). Nie było wyprawy by nic nie złapać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samum, opadnij z euforii :mrgreen:

na Rzeczycach tak samo biorą, a nawet i lepiej :mrgreen:

teraz pomyśl skąd ta ryba się tam wzioła :idea::?:

jest sum, sazan po 8kg., karaś do 1,5kg., a o okoniu po 35cm. nie wspomnę,

z zbiornik raptem 3-ci rok jak zalany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

byłem dzis pierwszy raz na tym zbiorniku. położenie naprawde piekne rybek niestety nie widziałem. siedzieli też obok wędkarze i oni też nie mieli nic widocznie nie ten dzien wybrałem ale jak ktos tam łowi często to proszę o cynka napewno z usmiechem tam wróce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu wiem że są odłowy sieciowe na zbiorniku "Dzierżno duże" przez nasz kochany zwizązek PZW i co za tym stoi?

to już tylko się domyślcie :mrgreen:

a jako ciekawostkę dodam że przyłapali tam firmę zajmującą się wydobywaniem mułu z dna na 16 ton wykłusowanej ryby, jak tak dalej pójdzie to niestety będziemy mieli następny jałowy zbiornik w naszym okręgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam chyba "pecha" kazdy wypad na Slupsko zaliczam do wspanialych. Wracam wypoczety, zrelaksowany i z rybka. Nawet zona zlowila tam juz 4 karpie po 2-3,5 kg,a jest poczatkujaca. Ja w tym roku na 4 wypady mialem 2 karpie 7 linow szczupaka , karasi cale mnustwo i malego suma. Polubilem ten zbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samum ja to pewnie mam pecha moze poprostu nie trafiłem na dzień albo miejsce ciu...... łowiłem zaraz na wiezdzie drugie stanowisko przed tymi dębami może ktoś podsunie jakieś dobre miejsce to sprawdze bo zbiornik naprawdę ładny pozdrawiam http://haczyk.pl/forum/templates/subSilver/images/ranks/icon/icon10.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
samum ja to pewnie mam pecha moze poprostu nie trafiłem na dzień albo miejsce ciu...... łowiłem zaraz na wiezdzie drugie stanowisko przed tymi dębami może ktoś podsunie jakieś dobre miejsce to sprawdze bo zbiornik naprawdę ładny pozdrawiam http://haczyk.pl/forum/templates/subSilver/images/ranks/icon/icon10.gif

prawdopodobnie w przyszlym tygodniu zrobie jeszcze jakis wypad to dam ci znac. moze razem sie wybierzemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
panowie jak tam trafie jadąc od mysłowic... ?? nie bardzo wiem jak sie kierowac..
daruj sobie ten zb. łowisko ma góra chyba z 5 lat a w pierwszym roku po udostępnieniu go gościu wyszrarpał 8kg. karpicha, a karachy w pierwszym roku pływały takie prawie po 40cm. i to norma była, znam gości co w latach świetności brali ponad 20kg rybki, no cóż płacimy składki, teraz gumofilce cały zapas wyrąbali i woda martwa, szkoda :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda martwa, szkoda :neutral:

juz martwa?! :shock: jak widze tych miesiarzy to mi sie wszystkie noze w kieszeniach w skrzynkah i wdomu otwieraja.. :evil:

Musi chyba jeszcze ze 30 lat minąc zanim ta stara, szara, komuchowska masa wymrze... i Ludzie zaczną w koncu rozumiec na czym polega wedkarstwo...

osobiscie znam tylko paru wedkarzy, ktorzy z wypraw przywoza do domu jedynie zdjecia i smieci z łowiska... heh! jak na ironie zaden z nich nie ma wiecej niz 30 lat...?! :roll:

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.