Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ciężarki samozacinające


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym sposobie łowienia - głównie karpi. Ja jej nie używam uważam ze ryba powinna miec też szanse i samo zacięcie jest częścią pojedynku Ryba - Wędkarz.

I nie dostarcza wg mnie takich emocji jak tradycyjne zestawy gruntowe.

Jestem ciekawy czy stosujecie tą metode - czy się sprawdza itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

ja używałem tych wynalazków, i muszę powiedziedzieć że wyniki mnie zaskoczyły, kupiłem w sklepie "F-M" zestawy do metody miało to nazwę jakiegoś faceta który to produkuje nie wymienię nazwiska, powiem krótko, jest coś w tym :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Czy ktoś z was spotkał się z tymi ciężarkami zdają one rezultat?

Niedługo to wymyślą robota który sam bedzie łowił obierał i smarzył ryby... Klasyczne wędkarstwo jest najprzyjemniejsze a takie wynalazki to...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo

Widziałem ten wynalazek w filmie "poradnik karpiarza- co, gdzie i jak "

Zdał on egzamin :) bardzo sprytny sprzęt , po zabrudzeniu łatwo można przeczyscic

Mówili , ze byc moze jest to lepsze niz zwykle zacinanie , bo karp jest prawidlowo zacinany i nic w okolicach jego pyska nie jest uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili , ze byc moze jest to lepsze niz zwykle zacinanie

Ciekawe kto sponsorował tych karpiarzy...

jakby były takie roboty to ja bym go nie kupił

no ale firmy idąc za ciosem wymyślają takie cuda na kiju po to żeby ludzie kupowali, jak ktoś wpadnie na pomysł to wymyśli coś jeszcze żeby na wędkarzach zarobić. znam wielu ludzi którzy korzystają z przeróżnego rodzaju wynalazków i się tylko z nich śmieje bo innych odczuć mieć nie można. Na czym polega łowienie?? na tym żeby przechytrzyć rybę ale dajmy im jakieś szanse i liczmy na swoje umiejętności i je rozwijajmy. :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam serdecznie wszystkich na forum jestem nowy wędkuje dopiero od roku spodobało misę

metoda gruntowa, ale do rzeczy spod kalem sie na allegro z takim produktem jak ciężarki samo zacinające i nie wiem czy to sie wo gule do czegoś nadaje. Proszę o waszą opinie na ten temat.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jutro jak wrócę z Rybnika :mrgreen: Kupiłem jakiś czas temu ale jeszcze nie używałem.

Generalnie wynalazek raczej tylko do kulki proteinowej a i to przy słabych braniach.

Jak chcesz łowić białą rybę to kup lepiej parę koszyków albo sprężyn :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz łowić białą rybę to kup lepiej parę koszyków albo sprężyn
własnie. Tym bardziej, że zaczynasz tak naprawdę przygodę z wędkarstwem więc zacznij od sprawdzonych metod.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ciężarki to jakiś "pic na wodę-fotomontaż" sam zwykły ciężarek 80g zapewnia skuteczne samozacięcie

Miałeś go w rękach?

Tak miałem i po 3 wypadach wyrzuciłem do kosza,raz że strasznie sie mułem zabija, 2 że zawodny, 3 że jest za drogi. Więcej nie kupie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam od siebie że te ciężarki reklamował i chwalił Przemek Mroczek w jednym ze swoich filmów, wprawdzie nie pokazał że używa tych wynalazków, ale myślę że na czystym dnie powinien się sprawdzić, póki co czekamy na opinie posiadających takowe wynalazki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dodam od siebie że te ciężarki reklamował i chwalił Przemek Mroczek w jednym ze swoich filmów, wprawdzie nie pokazał że używa tych wynalazków, ale myślę że na czystym dnie powinien się sprawdzić, póki co czekamy na opinie posiadających takowe wynalazki :grin:

oglądnij dokładnie :wink: pokazywał jak łowił i podczepił jednego Karpia. zdrowia :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.