Skocz do zawartości
tokarex pontony

Ciężarki samozacinające


dudi

Rekomendowane odpowiedzi

ja dodam od siebie że te ciężarki reklamował i chwalił Przemek Mroczek w jednym ze swoich filmów, wprawdzie nie pokazał że używa tych wynalazków, ale myślę że na czystym dnie powinien się sprawdzić, póki co czekamy na opinie posiadających takowe wynalazki :grin:

oglądnij dokładnie :wink: pokazywał jak łowił i podczepił jednego Karpia. zdrowia :arrow:

Używał bo musiał ,w końcu producent tego ciężarka był jednym ze sponsorów filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...
w tym roku zamierzam się w kilka sztuk zaopatrzyć zobaczymy co będzie :wink:
Na Narwi się nie sprawdziły , więcej z nimi roboty niż pożytku - w łowisko wejdzie Ci drobny leszczyk (albo inne skubaki) i możesz im co najwyżej nabić kilka guzów :mrgreen: . . Ale w życiu trzeba spróbować wszystkiego...no prawie :lol: .Mam jeszcze kilka sztuk nieużywanych różnej wagi i kształtu - mogę odsprzedać . A na nockę stawiam Congo + Akita 5000 surf + sprężyna lub telewizor z dociążeniem i oczywiście świetlik :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.