Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaka jest wasza opinia na temat łowisk komercyjnych?


Skrętek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Według mnie łowiska komercyjna mają kilka zalet ;

Jezeli chcecie kogos zachecic do wedkowania a nie ma karty to idealne zeby mu pokazać jak wszytsko wyglada , zeby poczół hol wiekszej ryby zeby sie w to wkręcił jednak trzeba go uświadomic ze to nie zawsze tak bedzie .

Nie zawsze kazdy ma kogos nad soba "ojca" "dziadka" który pokaze mu jak sie łowi i dzieki jemu doświadczeniu może liczyc na sukcesy i na takim łowisku można nauczyc sie holu ryb lub zabrac syna który łowi od 2 miesiecy żeby sie już uczył .

I ostatnie nie zawsze mamy tyle czasu by regularnie necic łowisko .

Ja łowiłem na łowisku w Dąbrówce jak sie jedzie na wysokootowo w Poznaniu

Jest to piękne łowisko wokół las cisza czuje sie jak na naturalnym zbiorniku cena jest przystepna , jednak panuje tam zasada ze ladniejsze okazy trzeba zanosci do rybaka ( pozniej ida na sprzedaz albo wracaja do wody) nie wrocielm z tamtad o kiju ale spektularny sukces mialem tylko 1 . Jednak moj sasiad odnosil tam duzo sukcesów ;p ale wiosna a ja jezdzilem latem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie wkleić link do zdjęcia zrobionego przez tomka1
:lol::lol::lol:

Akurat to łowisko jest nieco inne niż wszystkie :mrgreen: Były na forum zdjęcia jednego z kolegów z metrowym szczupakiem, dużym karpiem tam złowionym. U właścicieli widziałem zdjęcia wielkich sumów, jesiotrów po 15 kg itd. Dodatkowo karpie powyżej 65 cm wracają do wody. No i zbiornik duży, głęboki i urokliwy.

Zresztą co ja będę opowiadał. Na wiosnę mam zamiar zorganizować tam spotkanie haczykowców, więc już Cię zapraszam :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37

Dzięki Tomaszu za zaproszenie, ale obawiam się, że po mojej 22-letniej przerwie mógłbym Wam co najwyżej podbieraki podawać i browary przynisić :lol: . Wszystkiego uczę się od poczatku, sprzęt kupuję, więc może za rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg37

Ja mam tylko gołego kija do spina, a Ty mnie na spławik ciągniesz? Kiedy i gdzie te balety :lol: ?

PS. Dostałeś przed chwilą PW ode mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko gołego kija do spina, a Ty mnie na spławik ciągniesz? Kiedy i gdzie te balety :lol: ?

Kijów ci u nas dostatek :wink: Coś się znajdzie :mrgreen: Termin orientacyjnie gdzieś w maju.

PS. Dostałeś przed chwilą PW ode mnie?

Tak, nie zaśmiecamy tematu :oops: Reszta na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin orientacyjnie gdzieś w maju.

halooooo - w maju jest u mnie! :evil: i tu Was chcę widzieć i już! :mrgreen:

:shock: cos mnie ominelo :?::roll:

Tyle spotkan sie szykuje i ja nic nie wiem :?::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.