Skocz do zawartości
tokarex pontony

wedki z allegro... co o tym sadzicie ?


matix80

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

matix80 nie warto... Napisz ile masz pieniążków i na co chcesz łowić - spinning ? - to Ci doradzimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz
Wątpię żeby to była oryginalna Okuma, a Okuma robi w ogóle wędki???

Nie wiem czy to oryginalne wyroby Okumy, ale sam mam w posiadaniu identyczną "bazarówkę" Okumy, służy mi już 3 lata, mojemu dziadkowi służyła wcześniej 4 lata! :mrgreen: Sprzęt bardzo mocny, niemal nie do złamania! :mrgreen: Co nie znaczy oczywiście, że dobry! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to oryginalne wyroby Okumy, ale sam mam w posiadaniu identyczną "bazarówkę" Okumy

I ja też wtrącę swoje 3 grosze...........

tez mam taką za parę groszy i szczerze mówiąc, uczyłam się na niej łowić cokolwiek, służy mi do dziś i mam nadzieję, że tak zostanie :mrgreen:

Żeby się nie obrazili kolekcjonerzy lub też wędkarze wyższej półki, powiem jedno: też jak się dorobię zafunduję sobie jakiś wypasiony sprzęcior, no bo czemu nie...

Ale dla ogółu: jedno jest pewne to nie sprzęt łowi ryby lecz wędkarz i basta :!: Liczą się umiejętności, których często brakuje wielu z nas i wieloletnie doświadczenie (którego niestety nie mam) robi z nas prawdziwych wędkarzy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wędki z targu i sie tego nie wstydze,w końcu nie pracuje jeszcze ale jakoś mi sie nie złamała nigdy,zapłaciłem za nie może z 30-40 zł nawet dobrze nie pamiętam kołowrotki też mam z targowicy,jak sie dorobie też kupie sobie lepszy sprzęcior a co do allegro to bym nie kupował na tym targu to sobie pooglądam sprawdze ''akcje'' musi dobrze leżeć w rękach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem identyczny kołowrotek :!::cool:

Kiedys mialem jakis zaczep w wodzie, chyba jakis kij ale normalnie go cholowalem i poszedl jakis mechanizm w srodku :mrgreen: Ja sam uczylem sie na wedkach z targu a nawet sam mam do tej pory jaxon advane tego juz ze sklepu :wink: I spisuje sie dobrze, chociaz teraz majac juz troche kasy dobieram sobie sprzet lepiej.

A jesli chodzi o kołowrotek to wybralbym napewno jakis lepszy. Naprawde nie nadaje sie on. Wędka tez chyba troche za duzy ciezar wyrzutowy itd... Najlepiej powiedz ile masz lat, i do jakiej metody. Ile masz kasy a my doradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jesieni 2006 kupilem podrobke bata Sanger 5m na allegro i nie mam do niego zadnych zastrzezen nawet lina na niego zlowilem co prawda mial jakies 25cm ale za to jak walczyl. P.S zaplacilem za niego... 20pln + koszt przesylki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmk81 napisał/a:

a Okuma robi w ogóle wędki???

Nie robi :lol:

No to mamy odpowiedź czy opłaca się kupić za 50zł taki zestaw. lepiej dołożyć parę złotych i kupić coś firmowego i nie wydawać na darmo kasy (brak prawdziwej gwarancji itp) :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
a Okuma robi w ogóle wędki???
Nie robi :lol:

Mam nadzieje ze to zart, bo jesli nie to wprowadzacie kolege w blad. W ofercie Okumy znajdziesz spinery np.Celilo, sety(wedka +kolowrotek)Arrow+Niko, Blue diamond- wedziska morskie i wiele wiele innych.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę po internecie i nie znalazłem wędzisk oferowanych przez Okumę w Europie a w szczególności w Polsce :???:

http://www.svendsen-sports.co.uk/?q=taxonomy_menu/5/7

A jedynie w USA http://www.okumafishingteam.com/nav1.html czym i tak jestem zaskoczony. A za wprowadzenie w błąd przepraszam.

Niemniej jednak oferowane na allegro wędki Okumy po 50 PLN orginałami nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem ostatnio na allegro wlasnie okume tzn nie ostatnio bo to juz 2 lata leci i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła słuzy mi jako żywcówka dalem za nią tez gdzies kolo 50 zł i nie nazekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ja sam mam pickery z targu i jednego firmowego Kongera i powiem tylko tyle że na tych targowych idealnie widze brania a na kongerowskim nie zawsze :/ chyba wędzisko jest zbyt sztywne ;] ale nie zamieniłbym tych pickerów z targu na żadne inne :) są super i za jedyne 50 zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem wszystkie dragony, abu garcia na allegro i wszystko jest wporzadku, ogolnie nowe wedki są dobre a uzywanych nie kupuje wiec nie wiem jak jest z nimi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem używanego Mikado Competition Sensitive Spin i jestem zadowoliny, bardziej niż ze sklepowego Cupido Scandica, którego kupiłem kilka tygodni wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam okume z bazaru za 40 zł i jest zajebista mam ją aż 4 lata posiadam też kołowrotek okumy i też jest dobry kupiłem go za 30 zł jest jedno łożyskowy tez mam 4 lata ale jego kupowałem w sklepie wędkarskim i miałem 1 rok gwaranci teraz zamierzam sobie kupić jeszcze 2 okumy takie same jak tą lub 1 spinning bo powoli zacznę łapać na spina.√√√

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.