Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Elektroniczne Sygnalizatory brań


jarweg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129
Kup sobie sygnalizator z wibratorem. I włóż do gaci. Jeden świeci na zielono drugi na czerwono.

A mogę wiedzieć ile takie coś kosztuję? I raczej się nie obudzę po takim czymś :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tego co wiem komplet z 50 - do 70 zet więcej niż normany sygnalizator. Ale teraz nie powiem bo musiałbym zadzownić. A o tej godzinie nie dzwonię bo nie wypada.

Ale z tego co wiem w świadku karpiowym to już standard. Zasięg z 50m. Czyli dość dużo. Gwarantuję że się obudzisz bo nie piszczy sygnalizator przy wędzie tylko twój w kieszeni i masz wybór kolorów reakcji. Oczywiście plus wibrator.

Technicznie patrząc. 1.50 kosztuje wibrator do telefonu można go przylutować do zwyłego sygnalizatora radiowego.

No dobra więcej nie piszę muszę do wyrka :)

Rozumiecie

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie sygnalizator z wibratorem. I włóż do gaci.

Nawet nie śmiem pytać gdzie takie cacko można dostać, szukając po googlarce otwierały mi się zupełnie inne strony nie mające nic wspólnego z wędkarstwem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Budżet się zmienia - mam 200zł. na 2x sygnalizatory.

Chciałbym, by były wytrzymałe, by się nie rozpadły po deszczu i by były bardzo głośne.

Mogą być przenośne z wibracjami i dźwiękiem - tylko dźwiękiem, który obudzi mnie w nocy w namiocie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

andi64 właśnie wziąłem to pod uwagę. Dlatego piszę, że 2 sygnalizatory mają mnie kosztować max 200zł. - więcej nie dam rady, bo jeszcze muszę dużo innych rzeczy kupić. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znowu skłamałem :( myślałem że to dużo tańsze. Znaczy np Videotronic Centralka bezprzewodowa LUX która ma zasięg 50 metrów. A ona kosztuje około 6 stówek. Czyli bardzo drogo. Ale przyznam się że gdzieś widziałem takie bajery. Może na targach? Sam nie jestem łowcą karpi i te bajery mnie nie bardzo interesują.

Ale uwaga!!! Domorośli elektronicy itd. Wibrator telefoniczny kosztuje 1.50 słownie złotych pięćdziesiąt. Prosty nadajnik do 50 metrów może z 10 do 20 zet własnej konstrukcji. Czyli do dzieła. Trzeba dorobić sygnalizatorowi zwykłemu nadajnik i zmontować odbiornik do 50 metrów z głośnym sygnałem regulowanym który pokaże kolorem na której wędzie bierze. Lub którą aktualnie kradną ;-) i do tego wybrator.

Wszystko ma być małe i poręczne i tanie.

Panowie liczę na was a zresztą skoczę na inne forum tam mi to zrobią

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
tam poszukam kogoś i zrobimy taki sygnalizator do wiosny będzie w sklepach za grosze.

Nie rozumiem o co chodzi?

To widzę, że nie kupię takiego jak mówiłeś - cena

Ale szukam dalej i widzę coś takiego. Co myślicie?

http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=46996&pro=313470

http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=8450&pro=247712

I nie wiem do czego to służy - może mi ktoś powiedzieć?:

http://www.jezozwierz.abc24.pl/default.asp?kat=6351&pro=39986

Myślę, że podłączam to pod sygnalizatory i mogę słuchać brań nawet w namiocie? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że podłączam to pod sygnalizatory i mogę słuchać brań nawet w namiocie?

tak jest to centrala z powiadomieniem :grin:

ale jeśli kupisz te z TB to patrz na to, będzie do kompletu :grin:

http://www.tandembaits.home.pl/2007/?section=shop&groupid=14

dozbieraj i będziesz miał centrale że ho, ho, tamta to już przeżytek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam :wink: ,ale wiem ze nie każdy sygnałek można podłączyć do centralki ,te co podał Wobler to chyba nie.

ale jeśli kupisz te z TB to patrz na to, będzie do kompletu
Andi czy ty chcesz aby Mikolaj zbankrutował ,czy napewno ,jak już to polecam TO :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie 2 szt. sygnałów z TB , na powiadomienie masz do wiosny kupę czasu,

poza tym w sklepach kupisz to ustrojstwo taniej niż na tej stronce z TB,

jeszcze muszę Ci napisać że te sygnały wyszły w tym roku, więc mało kto mógł je przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ta firma robi takie problemy przy reklamacjach
Andi to fakt ,ale pomyśl ,czy to normalne podbierak ,druga zasiadka i trach ,namiot -pierwsza dobra ulewa i bul-bul,mało mu było to jeszcze sygnałki -branie a tu ani pi-pi ani pik-pik :mrgreen: dobre co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Andi to fakt ,ale pomyśl ,czy to normalne podbierak ,druga zasiadka i trach ,namiot -pierwsza dobra ulewa i bul-bul,mało mu było to jeszcze sygnałki -branie a tu ani pi-pi ani pik-pik :mrgreen: dobre co.

No to ja bym się troszkę zdenerwował :twisted: Bo to jednak dużo kaski za taki namiocik i całą resztę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.