Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Regalica szukam rady


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wczoraj wieczorem jeździłem z UL-em po kilku okoniowych miejscach, na dziewokliczu jednak była tragedia, podjuchy to samo, cegła kilka sztuk al'a narybek. Most Cłowy jednak obdarzył mnie wieloma okoniami, z 30sztuk było na pewno. Największy miał 29cm, później uklasowały się 4 w przedziale 20-25cm a reszta to taki narybek :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie sandacz się już ruszył :) dzisiaj koleś mnie wyrwał a w zasadzie namówił żebym wpadł na parnice do niego bo sandacze tłuką ... co prawda ja nie złowiłem ale pobić miałem dużo .. koleś wyjął jedengo nie wymiara w tym 5 mu spadło ... jeden mówił że był przyzwoity :) podczas łowienia dołączył do nas jeden spinningista i mówił że na odrze przy moście też już zaczęło gryźć :) także szykować sprzęt :D:D dodam tyle że ja z kolesiem jak i spotkany spinningista łowiliśmy na drop shota :) ... Deuu a na co te okonie :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mario03

wczoraj 1h ze spiningiem na Cegielince,wynik na zero ale bylem przy holowaniu pieknego suma 89cm i wadze 5.8kg wzial na czerwona gume z opadu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o prosze :D może jakiś ślepy że przywalił :P bo machałem tam przez prawie dwa miechy na gumy wachadła i nic :D od ludzi słyszałem że też kicha :P albo poprostu zbliża się jesień i zaczyna się interesować przynętami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za zimno na ryby...

Byłem w niedziele od 00.00 do 6:00 pod mostem na szosie poznańskiej w jednej z bud nastawiony na suma ... nic kompletnie, pełno zielska płynie i ściąga zestawy do brzegu. Nic nawet nie obgryzało rosówek.

O 5:30 wraz z przybywaniem nowych wedkarzy zaczęły strzelać okonie.

Aa i byłem zobaczyć jak dojechać na "betony" na cegle. Jak wy tam spiningujecie jak tam jest ludź przy ludziu i glupio wpychać się między nich i plątać zestawy. Albo może taki tłok tylko w niedziele rano xD. dosłownie co 4-5 metrów wędkarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

Witam!

jeśli chodzi o wędkarstwo to wlasnie mam ciężkie początki:), więc nie będę się mądrzył:)

w każdym razie w poniedziałek byłem w Dębcach za Radziszewem, podpytywałem wędkarzy i ogolnie wszyscy mówili, że nic nie bierze (łapali na grunt). Mi się udało złapać płoteczke na spławik, więc jeśli komuś to pomoże to na Regalicy chyba dobrych brań nie ma.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem na nocce w Kluczu ogólnie miernota, jeden leszcz ok 1kg. parę mniejszych i 4 ładne karasie, w nocy jedno branie na rosówkę ale nic nie trafiłem.

Wiał mocny wschodni wiatr wiec może to przez to słabo brały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goral28, wiatr ze wschodu - ryba chodu :razz: Zauważyłem ostatnio że leszcz lubi siedzieć w głębokiej wodzie. Kilka wypraw na małe kanty i dołki nie zaowocowały niczym. W dużych dołach siedzą całkiem przyzwoite sztuki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis na regalicy w okolicach marwic slabo, bylismy na kilka oob z tym czesc byla wczoraj ci z wczoraj mieli nascie leszczy w tym kilka ponad 3 kilowych, a dzis nikt nic nie zlapal poza krąpiami gigantami ponad kilowymi, pewnie wina kosmicznego cisnienia ktore od wczoraj podskoczylo o 8 kresek, a co sie dzieje na cegle? ploc juz weszla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pyramidhead

Byłem dzisiaj znowu w Dębcach :) holowałem fajnego sandacza - myślę, że mógł być wymiarowy, ale zerwał mi się tuż przy brzegu - pokazał mi brzuch i tyle go widziałem :)

Nie mogłem go przeżyć przez następną godzinę tym bardziej, że mogła być moja pierwsza duża ryba. Szkoda... Pewnie za słabo ją zaciąłem :P

A tak to tylko trafił mi się mały okoń na spławik :P (już wiem, że łowienie na spławik zbytnio nie ma tam sensu :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dersonik, siedzieliście na samej Regalicy czy na kanale? Chyba się w przyszłym tygodniu tam wybiorę :grin:

nie wiem, jadac z gryfina jest tablica marwice 2km, skrecasz w prawo, pozniej na srodku wioski jest rondo z krzyza:) jedziesz w prawo caly czas prosto jakies 800m na drzewie wisi po prawej stronie odblask jakis przybity gwozdziem i skrecasz w lewo przy tym odblasku, jedziesz plytami jakies 200m dojezdzasz do walu, walem jakies 500 m w prawo, tylko wez gumowce bo inaczej nie wejdziesz bo bagno na 15 cm i dochodzisz do stanowisk na ktorych jest sucho bo to takie wysepki ale ich nie widac, sciezki beda wydeptane, po prawej stronie walu nie prakuj bo jakis ciagnik jechal i slady na 0,5m glebokie chyba ze masz woz 4x4 to moze sobie poradzisz, strasznie duzo tam zaczepow, stracilem jakies 5 ciezarkow i haczykow wiecej niz odcinkow mody na sukces ale tamta miejscowka ma potencjal smiem twierdzic ze wiekszy niz cegielinka jesli chodzi o duze ryby bo nikt nie zlapal mniejszyj ryby niz 1 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dersonik, siedzieliście na samej Regalicy czy na kanale? Chyba się w przyszłym tygodniu tam wybiorę :grin:

Dzięki a płoć też się trafia czy tylko leszcze??

nie wiem, jadac z gryfina jest tablica marwice 2km, skrecasz w prawo, pozniej na srodku wioski jest rondo z krzyza:) jedziesz w prawo caly czas prosto jakies 800m na drzewie wisi po prawej stronie odblask jakis przybity gwozdziem i skrecasz w lewo przy tym odblasku, jedziesz plytami jakies 200m dojezdzasz do walu, walem jakies 500 m w prawo, tylko wez gumowce bo inaczej nie wejdziesz bo bagno na 15 cm i dochodzisz do stanowisk na ktorych jest sucho bo to takie wysepki ale ich nie widac, sciezki beda wydeptane, po prawej stronie walu nie prakuj bo jakis ciagnik jechal i slady na 0,5m glebokie chyba ze masz woz 4x4 to moze sobie poradzisz, strasznie duzo tam zaczepow, stracilem jakies 5 ciezarkow i haczykow wiecej niz odcinkow mody na sukces ale tamta miejscowka ma potencjal smiem twierdzic ze wiekszy niz cegielinka jesli chodzi o duze ryby bo nikt nie zlapal mniejszyj ryby niz 1 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.