Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zdjęcia wędkarskie- technika i estetyka.


Gość Dwie_sety

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
pewnie jutro znow dostane ostrzezenie... od pana fotogenicznego

Masz szczęście, dostałeś dzisiaj, niezapominaj o mnie i o regulaminie.

Jakieś uwagi? jest opowiednia kategoria i temat.

Tu wracamy do wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł aby fotografie na forum trafiały tylko te "dobre" to weryfikacja przez moderów wklejonych zdjęć.

Nie można nikomu zabronić zrobienia zdjęcia rybie w zlewie chociaż to jest niefajne ale może komuś tak właśnie sie podoba.

Wyznaczanie wszystkim wzoru jak ma wyglądać zdjęcie wędkarskie jest trochę na siłę. Jednemu podoba sie to innemu co innego.

To trochę wygląda tak jak by nakazać fotografowanie modelek tylko na tle extra aut. A ja może wole w kuchni :wink::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Gdy widzę zdjęcie w domu - to rozumiem, że tak można. Rozumiem że to jest zgodne z prawem. Lecz nie podoba mnie się to. Nie zawsze o tym napisze - że ładna lodówka, że ładne kafelki itd... Ale w sobie zawsze czuję coś dziwnego patrząc na te zdjęcia...

Na pewno kto spróbuje zacząć wypuszczać rybki nie pożałuje tego i będzie z siebie dumny i będzie mu "lekko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony nie wymagajcie tez aby kazdy bral aparat nad wode (najlepiej cyfrowke bo najwazniejsza jest szybka relacja na forum ) tym bardziej ze dosc latwo taka zabawke uszkodzic czy zniszczyc (troche wody i piasku) a dla wielu osob jest to spory wydatek

Popieram w pelnym znaczeniu zdania... Gdy jestem na rybach to interesuje sie wedkowaniem a nie opiekowac :razz: sie aparatem... No i jak w dodatku miejsce w którym lowimy jest podmokle... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę wygląda tak jak by nakazać fotografowanie modelek tylko na tle extra aut. A ja może wole w kuchni :wink::lol::lol:

Keri ale na forum jest tylko jedno sluszne tlo "nad woda" a na dodatek co sie stanie pozniej z ryba to nie wazne - na fotce musi byc zywa a czy pozniej bedzie zdychac kilka godzin czy wyladuje w krzaka to juz nie wazne :twisted:

Po prostu musi byc estetycznie

To jest cel numero uno :lol:

A Matix masz juz nauczke ze bierzesz aparat na ryby :lol:

Tomaszek nie udawalem ze nie rozumiem

I tak cie podobno nie interesuje co sie dzieje z rybami wiec co ci przeszkadzalo ze sa martwe i leza na trawce :?:

Rozumiem ze jak by to samo zdjecie bylo nad kawalkiem wody a ryby by skakaly to by bylo ok tak, tylko co by to zmienilo w calej sytuacji bo jesli Matix chcial to i tak by wyladowaly na patelni :cool:

To mi troche pachnie takim "dewociarstwem" - nie wazne czy duzo grzesze wazne aby wszyscy widzieli ze laze do kosciola :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wazne czy duzo grzesze wazne aby wszyscy widzieli ze laze do kosciola

Nie jest ważne co inni mówią o Tobie, ważne abys Ty sam o sobie dobrze myślał. Jeżeli uważasz że takie coś jest w porządku to OK i jeśli uważasz że te zdjęcia propagują w jakiś sposób wędkarstwo i jest się czym chwalic to ok! Twoja sprawa...

Na takich zdjęciach panuje "dyskomfort" i jeśli dalej nie wiesz o co nam chodzi to przeczytaj jeszcze raz post Tomii'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o co wam chodzi jednak nie zmienia to faktu ze dla was najwazniejsza jest tylko ladna fotka nad woda z zywa ryba

Co dalej juz nie wazne :???:

I z teg sie smieje bo jak dla mnie jest to smieszne :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dalej juz nie wazne

Ciąg odpowiednich (dobrych) nawyków jest gwarantem tego że jesteś wędkarzem na poziomie. Nikt nikogo pilnowac nie będzie, a zdjęcia które robimy są obrazem tego jak podchodzimy do wędkarstwa, one uwieczniają chwile i najbardziej zapamiętujemy to co sie widzi i jak się widzi (taki mechanizm ludzki) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matix80, Widzę, że nie bardzo zrozumiałes sens mojej wypowiedzi. Zdaję sobie sprwę, że dla niektórych są to początki i nie wszystko im wychodzi. Dlatego zaproponowałem aby zainteresowani poczytali o fotografowaniu w tematach założonych wcześniej. Chcesz robić lepsze zdjęcia to się trochę wysil i poczytaj. Nie masz ochoty się doskonalić w tej dziedzinie to nie czytaj. Co do cenzurowania wypowiedzi to chyba Cię trochę poniosło. Czy ja w swoim poście albo ktokolwiek inny, a może regulamin forum zabraniają wstawiania "kafelek i zlewozmywaków" :?: A może takie posty są z forum usówane :?: Jeżeli nie to o jakiej cenzurze Ty mówisz :?:

Masz ochotę wstawiać foty tego typu to bardzo proszę, ale nie oczekuj, że ktoś o nich napisze: "Matix80 ale fajna fota"

Nie można nikomu zabronić zrobienia zdjęcia rybie w zlewie

no i jak pisałem wcześniej nikt nie zabrania

To trochę wygląda tak jak by nakazać fotografowanie modelek tylko na tle extra aut. A ja może wole w kuchni

Oj coś mi się jednak Keri zdaje, że wolisz tena tle extra samochodów :grin::wink:

Gdy jestem na rybach to interesuje sie wedkowaniem a nie opiekowac

Nie sądziłem że to takie absorbujące i odpowiedzialne zadanie. komórki też nie zabierasz :?: Aż się boję pomysleć ile Twojej uwagi jest pochłonięte tym, żeby na tym podmokłym terenie utrzymać równowagę.

Nie chodzi mi o to, że każdy ma mieć aparat nad woda po to żeby zrobić szybko zdjęcie i wstawić na forum. Czy to jakiś obowiązek :?: Ale nie piszcie głupot w stylu nie biorę aparatu bo jadę wędkować a nie opiekować się aparatem.

Keri ale na forum jest tylko jedno sluszne tlo "nad woda"

A gdzie Kolega to wyczytał :?: Zachęcam do zrobienia foty z rybą bez wody w tle. Też można osiągnąć ciekawe efekty i zrobić fajną fotkę. Tylko że trzeba trochę pogłówkować samemu albo poczytać o doświadczeniach innych.

a czy pozniej bedzie zdychac kilka godzin czy wyladuje w krzaka to juz nie wazne
Tomaszek nie udawalem ze nie rozumiem

I tak cie podobno nie interesuje co sie dzieje z rybami wiec co ci przeszkadzalo ze sa martwe i leza na trawce

Nie wiem czy się nie zagalopowałeś w tym wszystkim i nie pomyliłeś Tomaszka ze nmą. Rozumiem, że to są twoje opinie, ale ja nie przypominam sobie (znając Tomaszka wypuszcza wszystko co złowi) żebym coś takiego powiedział. Dlatego proszę po pierwsze nie mylić ników a po drugie nie przekręcać moich wypowiedzi. Powiedziałem, że jeżeli masz ochotę złowioną rybę zabrać z łowiska to twoja sprawa i nie ma w tym nic złego. A Twoja wypowiedź to jakaś dziwna interpretacja bo nie wiem jak z tego co powiedziałem wyszło Ci, że nie interesuje mnie co się dzieje z rybą po złowieniu :?::evil:

Ja wiem o co wam chodzi jednak nie zmienia to faktu ze dla was najwazniejsza jest tylko ladna fotka nad woda z zywa ryba

Co dalej juz nie wazne

Podsumowałeś to "pięknie". Widać jakie wnioski wyciągnąłeś z całej tej dyskusji. Czytać widać potrafisz, ale czytać ze zrozumieniem to już chyba nie za bardzo. Zastanawiam się czy Ty masz naprawdę tyle lat ile podałeś w niku :?:

Podsumowując ten wątek dyskusji:

1. Nie ma przymusu wstawiania na forum zdjęć z wypraw wędkarskich

2. Nie zauważyłem aby istniała na forum cenzura wstawianych zdjęc wędkarskich

3. Nie ma obowiazku zabierania aparatu nad wodę

4. Nie tylko zdjęcia z wodą w tle mogą być ładne

5. Nie widzę możliwości zrobienia ładnego zdjęcia rybie w zlewozmywaku

6. Nie ma co liczyć na pochlebne opinie na temat zdjęć powszechnie uważanych za nie ładne. Najwyżej jeden element takiego zdjęcia może być uznany za ładny - RYBA

7. Nie ma przymusu doskonalenia się w technice fotografowania

Zachęcam do:

1. Zabierania aparatu nad wodę

2. Wstawiania na forum wykonanych zdjęć - nie koniecznie zrobionych nad wodą

3. Dzielenia się w tym temacie swoimi opiniami i spostrzeżeniami na temat fotografowania

4. Doskonalenia techniki fotografowania bo może się przydać nie tylko w czasie wypraw wędkarskich

5. Czytania ze zrozumieniem napisanych przez forowiczów postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do:

5. Czytania ze zrozumieniem napisanych przez forowiczów postów

Tomii zacznij od siebie :lol: bo

a czy pozniej bedzie zdychac kilka godzin czy wyladuje w krzaka to juz nie wazne
Tomaszek nie udawalem ze nie rozumiem

I tak cie podobno nie interesuje co sie dzieje z rybami wiec co ci przeszkadzalo ze sa martwe i leza na trawce

Nie wiem czy się nie zagalopowałeś w tym wszystkim i nie pomyliłeś Tomaszka ze nmą. Rozumiem, że to są twoje opinie, ale ja nie przypominam sobie (znając Tomaszka wypuszcza wszystko co złowi) żebym coś takiego powiedział. Dlatego proszę po pierwsze nie mylić ników a po drugie nie przekręcać moich wypowiedzi. Powiedziałem, że jeżeli masz ochotę złowioną rybę zabrać z łowiska to twoja sprawa i nie ma w tym nic złego. A Twoja wypowiedź to jakaś dziwna interpretacja bo nie wiem jak z tego co powiedziałem wyszło Ci, że nie interesuje mnie co się dzieje z rybą po złowieniu :?::evil:

Przeczytaj jeszcze raz co ja napisalem pomysl kilka razy i moze zrozumiesz o czym ja pisalem

"Tomaszek nie udawalem ze nie rozumiem

I tak cie podobno nie interesuje co sie dzieje z rybami wiec co ci przeszkadzalo ze sa martwe i leza na trawce"

Cytowane zdanie dotyczylo zdjec Matixa to podpowiedz jesli czytanie ze zrozumieniem ktorego brak mi zarzucasz by zawiodlo :wink:

Ja wiem o co wam chodzi jednak nie zmienia to faktu ze dla was najwazniejsza jest tylko ladna fotka nad woda z zywa ryba

Co dalej juz nie wazne

Podsumowałeś to "pięknie". Widać jakie wnioski wyciągnąłeś z całej tej dyskusji. Czytać widać potrafisz, ale czytać ze zrozumieniem to już chyba nie za bardzo. Zastanawiam się czy Ty masz naprawdę tyle lat ile podałeś w niku :?:

Rozumiem ze co znaczy ironia nie rozumiesz :?:

Na dodatek jedziesz po mnie rowno wiec ja tez sie zastanawiam ile ty masz lat :wink: Tomaszek wyraznie w ktoryms z postow napisal ze najwazniejsze jest aby bylo zdjecie nad woda i z zywa ryba :cool: to jest oczywiscie spory skrot jego posta

Dlatego przewrotnie pytam czy najwazniejsze jest wlasnie to zywa ryba plus fotka nad woda :?:

Dlatego pisalem o tych krzakach itp bo jak dla mnie postawienie sprawy tak jak zrobil to Tomaszek jest smieszne

Znajda sie pewnie ludzie ktorzy dla poklasku zrobia zdjecie takie wedlug kanonow waszych trafi na forum a bog tylko wie co czeka rybe (ktos bodajze Jmk81 pisal o ciagu dobrych nawykow ale dla kogos chcacego tylko waszego uznania moze nie istniec cos takiego)

Tyle ode mnie

Zanim Tomii zaczniesz rzucac na prawo i lewo kamieniami zastanow sie dwa razy co napiszesz

Jesli ci tak bardzo zalezy na ustaleniu mojego wieku sluze skanem dowodu osobistego :wink::lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek wyraznie w ktoryms z postow napisal ze najwazniejsze jest aby bylo zdjecie nad woda i z zywa ryba

Skoro tak piszesz to pewnie tak napisał, ale podejrzewam (nie czytałem tego postu), że w kontekście - najważniejsze dla efektowności fotki.

Dlatego przewrotnie pytam czy najwazniejsze jest wlasnie to zywa ryba plus fotka nad woda

Ale pytasz teraz. Bo wcześniej w tym temacie tylko stwierdzałeś. Chyba, że zadawałeś takie pytanie w innych tematach na forum to przepraszam. Nie czytam wszystkiego.

Znajda sie pewnie ludzie ktorzy dla poklasku zrobia zdjecie takie wedlug kanonow waszych trafi na forum a bog tylko wie co czeka rybe

Pewnie masz rację, ale tego się nigdy nie dowiesz więc po co takie sformułowania przytaczać :?: To kwestia osobowości każdego z osobna. Jeżeli ktoś uczestniczy w forum po to żeby się komuś przypodobać a na codzień postępuje zupełnie inaczej to myślę, że nie ma sensu tego nawet komentować.

Zanim Tomii zaczniesz rzucac na prawo i lewo kamieniami

Aj zaraz tam rzucać kamieniami :wink: Odniosłem się tylko do tego co napisałeś w kontekście mojego pierwszego postu w tym temacie, a co dotyczyło Twojego stwierdzenia, że nie interesuje mnie czy Tomaszka to co się dzieje z rybami po złowieniu. Albo źle zinterpretowałeś wypowiedzi, albo odniosłeś się do dyskusji w jakimś innym temacie. Jakby nie było ani mi ani Tomaszkowi (wnioskuję z jego licznych wypowiedzi na forum) nie jest obojętne co się dzieje z rybą po złowieniu. Tego możesz być pewien.

No dobra. Nie ciągnijmy dalej dyskusji w tym kierunku tylko porozmawiajmy na temat techniki i estetyki zdjęć.

sluze skanem dowodu osobistego

A bedzie tam Twoje zdjęcie :?::???:

Oj zapomniałem, że to miały być zdjęcia wędkarskie :wink:

Jedziemy dzisaj na nockę to może w poniedziałek wrzucę jakąś fotę żebyście mogli po mnie trochę pojeździć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii ja sie nie wkurzam

Po prostu troche mnie rozbawiales zarzucajac mi brak czytania ze zrozumieniem jesli sam przesledziles watek tylko po lebkach

Choc z drugiej strony dyskusja o zdjeciach toczyla sie az w 3 tematach i jesli ktos na biezaco nie czytal to faktycznie latwo mozna sie bylo zgubic

Jeszcze raz podkresle ze te slowa ktore cytowales czyli "Tomaszek nie udawalem ze nie rozumiem

I tak cie podobno nie interesuje co sie dzieje z rybami wiec co ci przeszkadzalo ze sa martwe i leza na trawce" tyczyly sie zdjec Matixa

No na zdjeciu w dowodzie wedki nie mam - odrzucili je :wink::lol:

Co do tego tego zlego postepowania z ryba po fotce - stwierdzalem a nie pytalem, bo niby o co mialem pytac :?: Mnie bawilo takie postawienie sprawy. Tka troche moralnosc pani Dulskiej

A ze rozne sa osoby i moga zrobic tak jak pisalem ostatnio czyli fotke na pokaz na forum - wiem gdybanie to jest ale z drugiej strony takie ludziom juz pomysly strzelaly do glowek ze takie przypuszczenie nie jest pozbawione podstaw

Tym bardziej ze jest tu sporo mlodych ktorzy chca za wszelka cene blysnac

Dlatego nie odrywajmy estetyki od etyki

Bo nie mozna oddzielic fotki od postepowania po :!:

Przynajmniej wedlug mnie :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzeć na to z innej strony to zdjęcia zamieszczamy w dziale "jak było dziś na rybach" czyli wg mnie temat dotyczy całości wypadu na ryby nie tylko tego co złapaliśmy i takie posty z opowiedzeniem wypadu też były ze zdjęciami niekoniecznie ryb. i wg mnie były one bardzo ciekawe i dobre. Wiec jak ma się zdjęcie ryby w zlewie z tematem-pytaniem "jak było dziś na rybach" :?::?::?: to tylko skrócony opis wypadu na ryby z przewagą na "trofea" a nie na cały wypad w którym nie ma za grosz klimatu tematu na forum (powtórzę "Jak było dziś na rybach"). :wink::wink:

P.S. Nie ukrywam że sam pisałem tylko o rybach... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrzcie na post Stocha w "jak było na rybach".... Na takie coś czekamy!!! to jest odpowiednie podejscie do tematu, zdjęcie rybki i miejsca gdzie została złowiona. Dla mnie spoko (szkoda że taki krótki komentarz) ale o to właśnie nam chodziło, Mam nadzieję że Tomii i Tomaszek się ze mną zgodzą :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najwazniejszych rzeczy ktore psuja klimat forum sa tzw starzy wyjadacze forum, ktorzy mysla ze sa tu guru i moga mowic wszystko co im slina na jezyk przyniesie, bez ponoszenia zadnych konsekwencji - moze nawet wrecz przeciwnie, liczac na oklaski obserwatorow. Dzieki takim wlasnie akcjom uzytkownicy rezygnuja z udzialu w dyskusjach, przestaja odwiedzac forum lub staja sie jedynie biernymi uzytkownikami.

Wyobrazmy sobie sytuacje w ktorej ktos zlowil kilka wymiarowych szczupaczkow. Dwa okolo 50cm z nich zabral do domu - a ze nie posiada aparatu w telefonie (ja np nie posiadam), a aparat ktory ma w domu to lustrzanka za ktora dal pol roku temu 3000zl nie mial mozliwosci zrobienia zdjec nad woda bo takiego aparatu na ryby nie zabierze (ja bym nie zabieral) - zrobil zdjecia w domu na tle kafelek. Widac od razu ze facet zdjec rybkom robic nie umie, nie przeczytal wszystkich postow co niektorych gosu tego forum i nie spodziewal sie ze popelnil grzech za ktory uslyszy:

"CO TY CZLOWIEKU ROBISZ? WEZ CZASEM POMYSL, ZANIM WSTAWISZ TU TAKIE ZDJECIA! JESTES BEZNADZIEJNY I NIE MASZ NIC WSPOLNEGO Z WEDKARSTWEM. TE ZDJECIA SWIADCZA TYLKO I WYLACZNIE O TOBIE!!"

Jak sie poczuje? To pierwsze zdjecia jakimi postanowil podzielic sie z forumowiczami haczyk.pl, to jego piąty post. Jest doroslym 30-letnim czlowiekiem a inny dorosly 30-letni facet jedzie po nim jak po uczniu gimnazjum, ktory zapalil papierosa. (nie chce wymieniac nickow zeby nie doporowadzic do kolejnej przykrej dla wszystkich burdy, mysle jednak ze wiadomo mniej wiecej o wypowiedzi ktorych osob chodzi).

Czy na te sama sytuacje nie daloby sie udzielic odpowiedzi w stylu:

"Hej, fajne rybki - gratuluje. Polecam lekture tematu o fotkach wedkarskich [link], sprobuj nastepnym razem zrobic zdjecia podobne np do tych [link] [link] [link], a efekt bedzie jeszcze lepszy :) Gratuluje jeszcze raz (i troche zazdroszcze) udanego polowu."

Widac roznice? Ja np widze roznice kolosalna. Nie dosc ze nie wywiaze sie z tego zadna klotnia, nikomu nie zrobi sie przykro, nikt nie zrezygnuje z czytania forum to jeszcze czlowiek zainteresuje sie techniką wedkarskiej fotografii, ktora jest dziedzina mysle ze bardzo ciekawa dla wiekszosci z nas.

Niestety w temacie "Jak dzis bylo na rybach?" Nie spotkalem sie z sugestiami, jedynie z - nie ma co ukrywac - wyzwiskami. Inaczej tego nie trzeba nazywac. Jestesmy w wiekszosci doroslymi ludzmi i chociaz tu na forum okazmy sobie wiecej szacunku. Szczegolnie do ludzi ktorzy NIE CHCĄ nam naublizac. Nikt z tych ktorzy zrobili kiepskie zdjecia nie chcial nam zrobic krzywdy, nie chcial nas nimi obrazic, nie chcial doprowadzac do powstania tego tematu. On moze po prostu nie wiedzial jak to robic i naszym celem nie powinno byc pojechanie po nim az mu w piety wejdzie tylko spokojne wytlumaczenie problemu. Jad w postach tylko pogarsza sprawe.

Gdyby wszyscy obstawiali za druga opcja, temat o technice i estetyce zdjec nie musialby powstawac, pod kazdym gorszym zdjeciem ktos napisalby posta z linkiem do paru ladniejszych fotek i wszyscy byliby zadowoleni. Niestety forumowicze pokazali ze nie potrafia przemawiac normalnie i temat musial powstac (calkiem slusznie) bo "Jak bylo na rybach" stawalo sie przykrym w czytaniu smietnikiem.

Pozdrawiam i jeszcze raz powtorze... Wiecej szacunku i bedzie nam tu sie zagladalo duzo przyjemniej.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najwazniejszych rzeczy ktore psuja klimat forum sa tzw starzy wyjadacze forum, ktorzy mysla ze sa tu guru i moga mowic wszystko co im slina na jezyk przyniesie, bez ponoszenia zadnych konsekwencji - moze nawet wrecz przeciwnie, liczac na oklaski obserwatorow.
Zawsze mowiłem że nie powinno tu na forum być "swiętych krów" ale to jak grochem o sciane ,generalnie masz racje a w szczegulności
Wiecej szacunku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najwazniejszych rzeczy ktore psuja klimat forum sa tzw starzy wyjadacze forum, ktorzy mysla ze sa tu guru i moga mowic wszystko co im slina na jezyk przyniesie, bez ponoszenia zadnych konsekwencji - moze nawet wrecz przeciwnie, liczac na oklaski obserwatorow.
Jest doroslym 30-letnim czlowiekiem a inny dorosly 30-letni facet jedzie po nim jak po uczniu gimnazjum, ktory zapalil papierosa. (nie chce wymieniac nickow zeby nie doporowadzic do kolejnej przykrej dla wszystkich burdy, mysle jednak ze wiadomo mniej wiecej o wypowiedzi ktorych osob chodzi).

Jak się mówi A trzeba powiedzieć B, niedomówienia rodzą kolejne niedomówienia.

Niestety w temacie "Jak dzis bylo na rybach?" Nie spotkalem sie z sugestiami, jedynie z - nie ma co ukrywac - wyzwiskami.

Widzę, że nie śledziłeś go na bieżąco, bo przed wyczyszczeniem były i sugestie :???:

Wiecej szacunku i bedzie nam tu sie zagladalo duzo przyjemniej

Zgadzam się. Zakładając ten temat napisałem:

Podnośmy świadomość wędkarzy w tym zakresie, ale z kulturą. Wymieniajmy się doświadczeniami- jak zrobić dobre i estetyczne zdjęcie wędkarskie.

I jeszcze na koniec- nie wiem czym się zajmujesz maryaChi, ale byłby z ciebie adwokat :wink: Potrafisz argumentować i nie widzisz piłki w bramce drugiej strony dyskusji :lol: Prześledź treść ostrzeżeń osób biorących udział w tej sprawie (w tym osoby która umieściła zdjęcie) a zrozumiesz o czym mówię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaryaChi chyba najwiecej wnoszacy post w calym tym temacie

Masz calkowita racje

Wszyscy się czegoś nauczyliśmy przez tą ostrzejszą wymianę zdań, niekoniecznie potrzebną. Posypały się ostrzeżenia, wyciągnijmy z tego wnioski...

MaryaChi ma rację, za siebie przepraszam... :roll::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np tu sobie możesz Przemka (m.in) pooglądać

Hmmmm. Bardzo przyjemny jegomość :wink:

Mam nadzieję że Tomii i Tomaszek się ze mną zgodzą

Ja się zgadzam. Bardzo fajne fotki. Prosiaczek super a, miejscówka godna pozazdroszczenia.

Czy na te sama sytuacje nie daloby sie udzielic odpowiedzi w stylu:
sprobuj nastepnym razem zrobic zdjecia podobne np do tych [link] [link] [link], a efekt bedzie jeszcze lepszy

Tak własnie było. Mój pierwszy post w tym temacie też rozpocząłem od podania tytułów tematów, w których można czegoś o fotografowaniu się dowiedzieć. Nie wiem bogdan39, czy to nie o te tematy Ci chodziło.

Wszyscy się czegoś nauczyliśmy przez tą ostrzejszą wymianę zdań, niekoniecznie potrzebną.

No myslę, że jezeli się czegoś nauczyliśmy to jednak była potrzebna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myslę, że jezeli się czegoś nauczyliśmy to jednak była potrzebna
To może pokusimy się na podsumowanie tematu,jakie fotki wstawiamy a jakie nie ,co będziemy akceptować a co nie ,zostawienie tego tematu bez podsumowania i nie wyciągnięcie wniosków na przyszłości będzie zwykłym marnowania czasu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.