Skocz do zawartości
tokarex pontony

Palenie papierosów...


jmk81

Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta z papierosem wygląda conajmniej śmiesznie jeśli nie - nieapetycznie. Całowanie popielniczki - dziękuję....

tu sie z toba musze zgodzic, facet z papierochem to jeszcze poł biedy, ale kobiecie nie do twarzy z papierosem ... , nie ublizajac oczywiscie wszystkim palacym pania z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 356
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Całowanie popielniczki - dziękuję....

Można całować gdzie indziej :twisted:

niby jest równouprawnienie ale papieros u kobiety wygląda na prawdę fatalnie. Mnie też to razi. :???:

To tak samo jak mięsień piwny u mężczyzny :!:

Tomaszek napisał/a:

Całowanie popielniczki - dziękuję....

To działa w dwie strony. :sad:

Dokładnie :???:

trini napisał/a:

no wiesz, ja też nie lubię całować się z cynicznymi złośliwcami

Na początku wszystkie tak mówią :twisted:

Dopóki nie spróbują :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że lubię, choćby teraz mi smakuje wprost cudownie (imieninowe) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

O kurczę :!:

No to życzę Ci wszystkiego najlepszego, bicia rekordów wędkarskich i żebyś nie dał się nigdy papierosom :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze. Życzenia od Pani Moderator :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

serdecznie dziękuję madi

i żebyś nie dał się nigdy papierosom

To się da załatwić najłatwiej bo to zależy ode mnie. :wink:

życzę Ci wszystkiego najlepszego, bicia rekordów wędkarskich

A z rekordami może byc różnie bo jestem jedynie stroną w tej kwestii. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jeszcze raz dzięki wielkie. Madi ja pamiętam że rzucasz palenie.... a pamięć mam dobrą i długą..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Damianxtx dziękuje bardzo :wink::wink::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z rekordami może byc różnie bo jestem jedynie stroną w tej kwestii. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hmm no tak jak to jest w prawie, albo ugoda albo jedna strona wygrywa :grin:

Madi ja pamiętam że rzucasz palenie.... a pamięć mam dobrą i długą..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I mam nadzieję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadszedł dziś kryzys nikotynowy. Ale się nie dałem. Wiecie... komary i te sprawy.... do tego zerwana porządna sztuka.... trochę nerwów ale mówi się trudno płynie się dalej. Następnym razem plecionkę założę. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadszedł dziś kryzys nikotynowy. Ale się nie dałem.
Kryzys przychodzi nawet po trzech latach całkowitego nie palenia ale i to sie da wytrzymac.Wszystko zależy od Twojej silnej woli! Żadne plastry,tabletki czy komputerowe leczenie, po prostu Ty i Twoja psychika :!:

Sam jestem kuracjuszem i terapeutą :grin: w tym roku na sylwka będzie 7-ma rocznica jak rzuciłem ten paskudny nałóg :cool:

a dla wszystkich palacych

polecam ten F I L M

Powodzenia i służę radą :wink:

pozdrawiam Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że możesz sobie zapalić. No bo przecież już nie palisz

Kusiciel :!::mrgreen:

Nie nie Tomaszek, lepiej jednak nie palić. Wiem jak to jest po dłuższej przerwie zapalić (bo kiedyś nie paliłem z tydzień), wtedy to jest przyjemność... ale nie raz potem żałowałem że znów zapaliłem. :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość wobler129

galuch to widzę, że ładne ziółko było z Ciebie :mrgreen: Jak pisałem - u mnie w klasie co najmniej 4 osoby palą papierosy :???::roll::shock:

Ja przyznam, że raz próbowałem ale więcej nie będę... bleee... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja okres "próbowania" mam już dawno za sobą (na szczęście). "Fajek" spróbowałem 1-wszy raz w 4-tej klasie :evil: (tylko nie bierzcie mnie za jakiegoś degenerucha, jestem już grzeczny :wink: ), z jakieś 5 sztuk chyba w życiu spaliłem, a zaciągałem się chyba dwoma... I wiem jedno : nigdy więcej już nie zapalę.

A ten nałóg to w mojej szkole powszechna sprawa(chyba jakaś moda :???: ). Ja to jak już paliłem to przynajmniej tak żeby nikt nie widział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w klasie co najmniej 4 osoby palą papierosy

hmm, z chłopaków 9 na 11 :)

Tyle samo pije, nawet piją na lekcjach w butelce po neste, najczęściejiwo lub bimber :P

ja nie pije i nie pale, nie smakuje mi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.