Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gdzie nad Bzure


Gość sebek

Rekomendowane odpowiedzi

A no dawno nie byłem... ostatnio z miesiąc temu!Właśnie koło ciebie(most na kompinie) złapany 69cm szczupły i troche bliżej 70 deko okoń na małą obrotówke.

Wybieram sie w nie długim czasie na bzurke polować na sandałki...wiesz może gdzie można je połapać?a może znasz jakieś inne okoliczne przylądki z tą rybką...?

Interesował by cie wspólny wypadzik? prześle ci gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

CHELEK, Witam .W niedzielę zahaczyłem ,,niechcąco" o Bzurę wracając znad Wisły.Wędkowaliśmy w okolicach mostu w Kompinie.W ciągu godziny miałem 3 brania.Złowiłem jedną niewielką płoć.Byliśmy kompletnie nieprzygotowani na to wędkowanie.Z Wisły zostały nam tylko białe robaki.Myślę ,że jak byśmy mieli trochę pszenicy i konkretną zanętę płociową to wędkowanie miałoby inny przebieg.Po prostu nie miałem czym zwabić ryb :mrgreen: Wpadliśmy nad Bzurę z czystej ciekawości ot tak sobie....Może za tydzień też tam zajrzymy :wink: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

CHELEK jakie rezulaty? Nikt nie łowi nad bzurką? Cisza taka,chwalcie sie panowie.Ja ostatnio byłem za namową kolegi na przepływanke i musze powiedzieć że połapałem ładnych leszczy,troche płoci i krąpi i nawet pare nie wyrostków klenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Edmund jak coś to jedz na łowicz i skręć w kierunku warszawy przejedziesz jakieś 5km. i tam szukaj miejscówek!!! spotkasz tam masę leszczy i to dość sporych.Brania zaczynają się pod wieczór.Siedzi tez ładny okoń płoć wzdręga kleń i krąpi jest dużo. Jak problem z dojazdem to odezwij się na gg to wytłumaczę co i jak jechać :wink:

CHELEK, co u ciebie? nic nie piszesz,ni widu cię ni słuchu :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHELEK, co u ciebie? nic nie piszesz,ni widu cię ni słuchu :???:Powitać kolegę nic nie pisałem bo miałem awarię kompa i po zatym trochę w pracy kocioł :roll: A z wypadów na wodę to Mysłaków atakowałem (bez wyników :???: ) no i pomacałem troszkę nie przetarte ścieżki na Kompinie ale woda niska i piachu naniosło :mad: i jedynie wchodził lekki spining na kleniawkę bo żebatego to tam "nie uwidział" :neutral: Ps:odezwij sie na GG bo nie mam twojego numeru bo mi go zeżarło po napawie :sad: POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

witam,

Bylem w kazda niedziele przez ostatnie 3 tygodnie.

Okolice Orlowa - Soboty.

Lipa straszna ostatnio :(

Zywiec: szczupaki tylko pistolety, kilka okoni

Robale: jeden karas, kilka ploci

Spining ostatnio odstawilem bo wyniki byly zerowe, nawet brania :(

Generalnie pogoda wydaje sie OK, a rybki nie gryza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niech pomysle ... Leczycy .... :)

Z kol. Chelkiem bylem kilka razy w okolicach Kompiny, ale b.slabo.

Pewnie i my nie przykladalismy sie zbytnio do wedkowania - pogaduchy :P

Kurcze, ale to chyba blizej Lowicza, a Ty o Leczyce pytasz ....

Nigdy nie lowilem chyba w okolicach Leczycy. Za Piatkiem, okol. Bielaw, Lowicza.

Jak juz mnie przywolales do tablicy, odpowiem na nastepne pyt :)

Gatunki - Szczupaki, Okonie, Plocie, Jelce

Drapiezniki do jesieni glownie spining, pozniej zywiec.

Plotki na splawikowa przeplywanke.

Nie pamietam czy "na ciezko" cos wyciagnalem.

Na 100% bede chcial jeszcze zapolowac na klenie/jazie

Malo znam jeszcze te wody, bo lowie tutaj dopiero od roku :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie "rozwalilo" jak zobaczylem porozumienia PZW w tym roku.

Karte oplacilem w Sieradzkim, w ub. roku Skierniewice sie dogadaly i moglem wedkowac, a w tym roku ... kupowalem po swietach zaraz (jeszcze w starym roku) porozumienia jeszcze nie byly uzgodnione, ale pan w sklepie powiedzial, ze beda jak rok wczesniej.

Ale po nowym roku ZONK. Najgorsze, ze nie pisza jaka doplate zrobic zeby mozna lowic, tak jak np. Lodzkie ma 20zl doplaty. Pozostaje poczekac jeszcze troche....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi porozumieniami to dali popis konkretny na ten rok :evil: Też miałem okręg Sieradzki ale nie podpisali ze Skierniewicami więc jest porażka totalna.Padnie znowu na okręg Skierniewicki chociaż Piotrków Trybunalski ma idealną ofertę.Mroga i Bzura to moje życie.Dla ciekawości składka w okręgu Łódzkim plus dopłaty na Skierniewicki i Mazowiecki daje nam 2 stówki.Żeby to jeszcze ryby były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatikB-wysłałem już dawno do ciebie wiadomość na pw ale nie wiem czy doszła bo odpowiedzi nie było.Zrobiłem to ponownie a jestem ze Strykowa.Jakby coś to piszmy na pw. I Mrogę też trochę znam z tym że nie wszędzie mam dojazd :neutral: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Co tam slychac nad Bzurka ?

Rzeka ma juz stan plynny, czy jeszcze staly :)

Daaawno nie bylem i nie wiem czy juz mozna sie przejechac ...

Juz wiosny nie moge sie doczekac :P

Aha nie napisalem - okolice Orlowa mnie onetresuja - z racji niedogadania sie okregow :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha nie napisalem - okolice Orlowa mnie onetresuja - z racji niedogadania sie okregow :evil:

A to w okolicach łowicza jacku nie możesz łowić? Czy jakiś inny rejon ci odpadł?

Z tego co wczoraj widziałem to jeszcze długo nie połowisz,co za tym idzie ja też:(

Gdzie niegdzie woda idzie nad lodem ale to sporadzyczne miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.