Skocz do zawartości
tokarex pontony

Gdzie nad Bzure


Gość sebek

Rekomendowane odpowiedzi

CHELEK, powiedz mi czy na Mazowieckie robiłeś dopłatę? Bo chcemy sobie użądzić majówkę i powoi szukam ludzi i miejsca...

Zapewne będzie to wisła gdzie koło Wyszogrodu chyba że ktos zapoda jakąś inna propozycje:D

Co ty na to>? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Kurka wodna ... ze tak sie wyraze

- porozumienia BRAK

- doplat BRAK

nikt nic nie wie, jak sie uda to _MOZE_ okolo 15 III bedzie cos wiadomo :evil:

Do tego czasu, kazdy wyjazd 15 PLNow :cry:

Domyslam sie ze bedzie doplata ~20 - 30 zl na caly rok.

Jak sie sprawa nie wyjasni ... pewnie taniej mi wyjdzie oplacic okregowke Skierniewicka, tylko nie wiem czy mozna tak zrobic - zeby miec oplacone kilka okregowek (pewnie mozna).

Zaraz opiernicz dostaniemy za OT, wiec wracajac do tematu

Byles w week z kijem gdzies ?

Jeszcze jedno - zakaz (spin + zywiec) wprowadzony w Lodzkim do konca IV w Skierniewicach tez obowiazuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.. a czemu wam wprowadzili? Nie wiem nic? Pewno za mało rybe?niech sie za zarybienie wezmą:D

To nawet nie macie porozumienia dla nas na cały rok,kurde to łódzkie to jakaś totalna porażka:/

Byłem w piątek ale rybek brak :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHELEK, powiedz mi czy na Mazowieckie robiłeś dopłatę? Bo chcemy sobie użądzić majówkę i powoi szukam ludzi i miejsca...
Ja opłacam w tym roku kartę w Kielcach :razz: bo dają więcej wody i za "ludzkie" pieniądze i całe Mazowieckie mam do łowienia i inne wody :wink: !!!!!A co do majówki to jestem chętny :mrgreen: na jakiś wyjazd tylko muszę wiedzieć o terminie wcześniej bo mam córki komunię w maju !!! :mrgreen: A wybór Wyszogrodu bardzo trafny (byłem ,jeździłem,łowiłem,znam miejsce bardzo fajne na majówkę ) !!!1 :wink::wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHELEK, to na bzurce nie połowisz? :shock:

A nasza Bzura już pięknie wylała na pola miejscami będzie miała z kilometr szerokości :shock:

Mylisz się panie kolego Kielce mają podpisane porozumienie ze Skierniewicami :razz: i będę atakował i Bzurkę :grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, jestem nowy na tym forum. Około rok temu zainteresowało mnie łowienie kleni i jazi na spinning, postanowiłem ich szukać na rzeczkach płynących w moich okolicach. Mieszkam 1 km od Mrogi i na niej głównie skupia się moje łowienie. Na Mrodze wielu brań tych ryb nie uświadczyłem, ale jeżeli już je miałem to raczej konkretnych rybek. Na Bzurze bywałem rzadziej, ale wypady te były bardziej owocne. Widziałem wiele ładnych kleni i jazi +40 cm, miałem kilka brań, ale nijak nie mogłem ich złowić. I tu pojawia się pytanie, które chciałem wam zadać, a mianowicie gdzie mogę poszukać tych pięknych rybek w Mrodze i w Bzurze, i na jakie przynęty spinningowe próbować je łowić? Tak na marginesie na tej rzeczułce między Sobotą, a Walewicami na Salmo Tiny lubiły zaatakować okonki i nieduże jazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie odwiedził bym całą Bzurę, ale wiadomo jak to z transportem u 14 latka może być. Może dziś ojciec podrzuci mnie na tą rzeczułkę przed Sobotą. Trzymajcie kciuki, może trafie jakiegoś jazika albo klenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolę chodzić pod prąd i przynęty puszczam z prądem i już pisze czemu,zauważam wtedy lepsze brania ryb drapieżnych,zdecydowanie bardziej widoczne.Oczywiście obrotówki muszą być jak najlepszej jakośći bo maja sie kręcić z prądem.Podobno rybka ma wtedy mniej czasu na namysł biore-nie biore i dlatego takie wyniki.Oczywiście to tylko moje spostrzeżenia:))

JACooL, powiedz jest już ryba w bzurce?byłeś ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spini, napisalem Dominikowi w ten sposob, bo uwazam ze "fajniejsza" rzeka jest za Urzeczem :) O tym, ze wielu moczykijow woli chodzic po prad wiem :)

Nad woda niestety nie bylem od 07bm. W ubiegla niedziele bylismy na targach-pomylce. Domyslam sie tylko, ze woda bedzie jeszcze wysoka, a w najblizszy week. maja byc wysokie temperatury i pewnie jeszcze przybedzie. Osobiscie czekam troche za ociepleniem coby w Orlowie powalczyc. Dodatkowo na dniach ma sie wyjasnic sprawa nieszczesliwych porozumien/doplat :evil: Moze w najblizsza niedziele pojade zobaczyc chociaz zobaczyc, czy ze Strugi zszedl juz lod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spini, napisalem Dominikowi w ten sposob, bo uwazam ze "fajniejsza" rzeka jest za Urzeczem :)
Całkowicie się z tobą Jacku zgadzam :grin: że wędkować Jazia i Klenia to można dopiero od Urzecza i jak pisałem wcześniej to i w prawo i w lewo z mostu bo potem się robi kanał !!!A jak dalej się kolega dominik15 by wypuścił to polecam Kompinę :wink: (Jak zawsze zresztą !! :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patyka musze kupic do nich, dzisiaj rano jechalem obot tego sklepu pod Lowiczem. Kurcze niestety spieszylo mi sie mocno i nie zajechalem :(

Ale moze wieczorkiem bede po chlopakow jechal to wdepne :)

Dodatkowo moze sie wyjasnia te @#$% porozumienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.