Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zalew Czorsztyński


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepsko było bo pogoda do bani . dziś tj, w niedziele rano około 7-20 z trolingu wziołem szczupaka 82 cm i to tyle kolega miał 3 krutkie sandacze. Gadałem z ludźmi na wodzie to mieli sandasza na 90 cm a to już nieźle jak bierze 90 -tka Wzioł na dużego woblera.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.

Co się w tym Czorsztynie w tym roku wyprawia :(

Na cztery wyjazdy całodzienne po ~ 10 godzin łowienia z łódki tylko 6 brań!

Jeden sandaczyk 60cm i 4 krótkie(po około 45cm).

U żadnego z napotkanych wędkarzy nie widziałem złowionej większej rybki (co najwyżej okonie po 25cm).

Fakt - na brzegu widziałem odciętą głowę sandacza przynajmniej 80cm.

Czy koledzy mają podobnie, czy tylko ja zapomniałem jak się ryby łowi ?!?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co się w tym Czorsztynie w tym roku wyprawia :(

Na cztery wyjazdy całodzienne po ~ 10 godzin łowienia z łódki tylko 6 brań!

Jeden sandaczyk 60cm i 4 krótkie(po około 45cm).

U żadnego z napotkanych wędkarzy nie widziałem złowionej większej rybki (co najwyżej okonie po 25cm).

Fakt - na brzegu widziałem odciętą głowę sandacza przynajmniej 80cm.

Czy koledzy mają podobnie, czy tylko ja zapomniałem jak się ryby łowi ?!?!?!?!

Na czorsztynie moji znajomi z krakowa łowią Sandały i ładne okonie ale z tego co wiem łódka jest niezbędna tam i echosonda też jest bardzo pomocna;] Choć ja nie preferuje echosondy bo dla mnie to już jest zbyt sztuczne i zbyt łatwe, sztuką jest samemu znaleźć rybe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 months later...

Jeżeli chodzi Ci o opłacenie karty wędkarskiej to możesz to zrobić nad samym jeziorem np.w restauracji cicha woda w okolicy Maniów,ewentualnie u skarbnika koła nr.16 w Nowym Targu.jak coś to mam do niego numer i można się umówić na konkretną godzinę

:pozdrawiam Józek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Czorsztynie już od kilku lat wolno łowić ze "środków pływających" dopiero po 15 czerwca. Ochrona sandacza po tarle jak mniemam. I szczerze mówiąc bardzo dobrze, bo niektórzy wędkarze umiaru nie mają na początku sezonu, gdy sandacz bierze bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam Wszystkich na forum i pozdrawiam.

Wybieram się nad jezioro od 26.06 do 01.07 i mam pytanie czy jest szansa wypożyczenia tam łodzi??

Najlepiej w Niedzicy ,gdyż tam będę zakwaterowany.Nie wiem czy mam targać silnik i aku(nie lekki)do niego.

Dzieki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.