Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zalew Czorsztyński


Michcio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czyli cena zaporowa. U nas na Przeczycach za 12 zł to łódka na pół dnia jest.

Podobnie jest w innych stanicach wędkarskich. W weekendy np na Dziećkowicach 3,5 zł godzina, a w tygodniu 12 zł za 12 godzin.

Straszna drożyzna w Niedzicy. Pewnie Górale tak dobrze zarabiają, że ich stać na takie luksusy, jak łódka za 12 zł / godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy wypożyczał łódź w zajeździe ,,Cicha woda" za tydzień 1000 za dwa 1500 , cena za łódź z silnikiem bez 50% tego .Łodzie z wyglądu bardzo ładne, wyglądające na stabilne , duże , ale nie pływałem .kolega twierdzi ,ze horror .Mnie inna rzecz rozczarowało dojście do łodzi kupę metrów w dół można ,,z góry na pazurki ale nie polecam a tka idzie się serpentynami w dół .Ja tego z sprzętem wędkarskim nie wyobrażam sobie. Innych miejsc nie znam zbytnio w Frydmanie maja chyba jeszcze podobno w Czorsztynie i w Niedzicy , ciekawi mnie tam w Kluszkowcach chyba ja odwiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oktopus wyłapał tam wszystkie konkretne ryby,mówię wielkich rybach minimum metrowiec.Zostawił same jak on to zwie same "pyrtki" i nie ma po co na nie jechać:) A na marginesie to warto mieć swoją łajbę bo wyprawy z pożyczaniem od kogoś to Norwegia taniej wyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy wypożyczał łódź w zajeździe ,,Cicha woda" za tydzień 1000 za dwa 1500 , cena za łódź z silnikiem bez 50% tego .Łodzie z wyglądu bardzo ładne, wyglądające na stabilne , duże , ale nie pływałem .kolega twierdzi ,ze horror .Mnie inna rzecz rozczarowało dojście do łodzi kupę metrów w dół można ,,z góry na pazurki ale nie polecam a tka idzie się serpentynami w dół .Ja tego z sprzętem wędkarskim nie wyobrażam sobie. Innych miejsc nie znam zbytnio w Frydmanie maja chyba jeszcze podobno w Czorsztynie i w Niedzicy , ciekawi mnie tam w Kluszkowcach chyba ja odwiedzę.

Ja z tym nie mam problemu...łódeczka stoi na wózku podjeżdżam pod nią samochodem przepakowuję wszystko z auta i wpycham na wodę, to wszystko :D Samochód zostaje pod opieką właściciela przystani tak że jest bezpieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy wypożyczał łódź w zajeździe ,,Cicha woda" za tydzień 1000 za dwa 1500 , cena za łódź z silnikiem bez 50% tego .Łodzie z wyglądu bardzo ładne, wyglądające na stabilne , duże , ale nie pływałem .kolega twierdzi ,ze horror .Mnie inna rzecz rozczarowało dojście do łodzi kupę metrów w dół można ,,z góry na pazurki ale nie polecam a tka idzie się serpentynami w dół .Ja tego z sprzętem wędkarskim nie wyobrażam sobie. Innych miejsc nie znam zbytnio w Frydmanie maja chyba jeszcze podobno w Czorsztynie i w Niedzicy , ciekawi mnie tam w Kluszkowcach chyba ja odwiedzę.

Ja z tym nie mam problemu...łódeczka stoi na wózku podjeżdżam pod nią samochodem przepakowuję wszystko z auta i wpycham na wodę, to wszystko :D Samochód zostaje pod opieką właściciela przystani tak że jest bezpieczny ;)

W innych miejscach tak akurat właściciel odmówił mu tej wygody....

Mnie tam inna rzecz wkurza 20zł (+/-) za zwodowanie łódki .Dal mnie to jest dopiero rozbój.

Fakt po części rozumie tych ludzi , zarobek itp. jeden tłumaczy się ,ze został ze skrawkeim ziemi i musi płacić horrendalny podatek itp. A najbardziej mnie się podoba obsadzenie krzakami zatoki w Falsztynie. To się nazywa zmniejszanie miejsc do zjazdu i wędkowania. Zagospodarowanie tego jeziora jest najgorsze jakie dotychczas widziałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z wakacji i muszę powiedzieć że zbiornik prezentuję się bardzo dobrze choć przerażają śmieci na brzegach. Co do brania ryb to przez pierwszy tydzień nie złapałem nic większego dopiero po załamaniu pogody zaczęło się coś dziać i dopiero wtedy trafiały się ładne sztuki leszczy i płoci. Największy leszcz złowiony przeze mnie miał 64cm a płoć 46cm tylko że była strasznie gruba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

Ja się z tym gatunkiem ryby tam nie spotkałem, a i nie słyszałem aby występował tam sum, a tym bardziej węgorz prędzej ci tego robaka okoń ogryzie, bo jest go tam naprawdę sporo no chyba, że się jakiś sandaczyk wcześniej napatoczy to masz takową szansę.Następna sprawa wędkowanie na tym zbiorniku z brzegu to całkowite nieporozumienie no, ale to tylko moje zdanie :) No a jeśli chodzi o stan wody to są kamerki internetowe i możesz śledzić z tym jest różnie wahania są.A z rybami różnie jak trafisz :) zresztą jak wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No to właśnie powróciłem z wakacji nad tamtym zbiornikiem i powiem tak leszcza i płoci to chyba połowiłem za wszystkie czasy co dzień komplet i praktycznie leszcze same powyżej 50cm. Kilka razy wybrałem się na spining z brzegu i tylko kilka samdaczyków takich po 35cm i kilka szczupaków też takich po 35-40cm jeden miarowy 52cm. Okonia złapałem tylko jednego i w dodatku pisklaka 20cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.