Skocz do zawartości
tokarex pontony

pomysł na zawody


chojnak166666

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

chojnak166666 ciężka sprawa. Dużo roboty... bo od ręki tego nie zrobisz że robimy zawody i przyjeżdżają ludzie i łowicie. Trzeba to gdzieś załatwić ustalić itd. :wink: Kiedyś znajomy mi mówił o tym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam rwsdobre. Ja wiem gdzie jest dobre kujawskie bo jestem z radziejowa. Widzisz problem polega na tym ze pozwolenia na to wasze jeziorko trzeba wykupic osobno. Nikt pewnie z haczykowcow takiego pozwolenia nie ma. Co innego PZW. Tu pewnie wieksza czesc osob melduje sie legitymacja PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znajac zycie zorganizowac sie tego nie uda. Osob z kuj-pom jest na forum niewiele.

Z czystej ciekawosci spytam jak sytuacja na waszym jeziorze wyglada. Czesto jezdze na bachorze i widuje tam zawsze mase samochodow od strony angamy. To jest az tak atrakcyjne lowisko? :> Jak wyglada tam sytuacja z drapieznikiem?

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.