Skocz do zawartości
tokarex pontony

jaka przynęta na grunt


750

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Kolego750 co prawda już nie łapie na sprężyny itp bajery ale na leszcza

masz ogromny wybór poczynając od białych robaczków rosówek i zwykłych czerwonych rob. ,po makaron , ciasta , ziarna zburz , konicząc na kulkach proteinowych kończąc . Ale nie wiele info podałeś o wodzie to trudno coś doradzić . Opisz troche szerzej wode podaj jakie leszcze cię interesują co łapią inni wtedy coś wybierzemy.A propo karpi jakie i ile .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Anonymous

Witam wszystkich Wędkarzy mam do was pytanie ja łowie z Gruntu i bardzo bym chciał złowić karpia tylko nie wiem na co on najlepiej bierze bo wiem że sa różne przynęty na hak do karpia np.kukuryndza,białe,itd.Więc jak byście mogli to pomóżcie i jeżeli możecie to powiedźcie jaki rodzaj zanęty czy to ma byc uniwersalna czy np ttylko do karpia.Możecie także pisać opis na Leszcza,lub inne ryby które można by złowić w zbiornikach,tylko piszcie z przynętą i na jaką metodę na włos lub w\zwykłą wy jestęscie w tym dobzi więc wiecie o co chodzi :D a ja jestem początkujący i potrzebuje informacji :D:roll: Z góry dziękuje najlepiej jak będziecie pisać na mój E-mail ale możecie też tu to mój E-mail Pigej@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Mateuszu troche poszukać na forum, były tu już zamieszczane informacje jak łowić karpie i jak łowić z gruntu. Ponadto Forum jest po to aby na nim dyskutować a nie zostwiac pytania i czekać, aż ktoś łaskawie napisze na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Maniek!lenistwo nie jest moją domeną ale jestem mało spostrzegawczy;] więc mogłem tego nie widzieć lub nie wiedziec ale i tak dzieki Tomik za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wiosenną dobrą zanętą na karpie ,będzie dodanie do bazy odrobiny czosnku oraz pinki .Na haczyk na przmian .-Czerwono białe cztery pinki , lub - jedna kukurudza +dwa białe lub jeden czerwony i jedna kukurydza .Niewielkie ilości tego co na haku powinny znajdować się w bazie zanętowej .Haczyk taki by niebyło go widać z przynęty .Grot na zewnątrz ale to moje zdanie nr.14 prosty mustad złoty.Osobiście na przypon na czystych wodach używam 0.10 stroft bolonka 7 m do 50 cm karpie biorą jak kiełbie .Pozdrawiam m.s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Nie Paź 16, 2005 11:19 pm

Wiosenną dobrą zanętą na karpie ,będzie dodanie do bazy odrobiny czosnku oraz pinki .Na haczyk na przmian .-Czerwono białe cztery pinki , lub - jedna kukurudza +dwa białe lub jeden czerwony i jedna kukurydza .Niewielkie ilości tego co na haku powinny znajdować się w bazie zanętowej .Haczyk taki by niebyło go widać z przynęty .Grot na zewnątrz ale to moje zdanie nr.14 prosty mustad złoty.Osobiście na przypon na czystych wodach używam 0.10 stroft bolonka 7 m do 50 cm karpie biorą jak kiełbie .Pozdrawiam m.s.

Gościu zapomniałeś dodać że karpie na stawie chodowlanym , w przedziale od 0,5 do 1kg .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

jezeli chcesz złapać pożądnego karpia to zucaj na kule proteinową a jeśli chxcesz sie bawić w karpiki do 50 cm to na kukurydzę (najlepsza bondiuela albo z lider prajsa tylko trzebva ją wymoczyć w miodzie)albo na ciasto najlepsze tzw. puchatek z kakałem neskłik i otrębami przennymi

pozdrawiam

poncjusz:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Anonymous

na karpia dobra jest poprostu rosowka.to stara sprawdzona przyneta i wiem ze mozna na nia zlowic naprawde przyzwoite karpie;)jak chcesz to sproboj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.