Skocz do zawartości
tokarex pontony

San


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Też jestem ze Stalowej Woli. Lubię łowić na Sanie, ale na tym "dzikim" tzn. nie tam przy wypływie Elektrowni. Jest bardzo dużo tego większego leszcza, płoci, świnek (tej średniej) i trochę mniej cert. To tyle co moge powiedzieć po roku wędkowania na dzikim Sanie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja po dłuższej przerwie zaczynam łowienie.Pamietam wiele ciekawych miejsc w okolicach Przemyśla,jednak mogło się przez kilka lat wiele zmienić.W trakcie sezonu będę forumowiczow informował o ciekawych łowiskach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

a powiedzcie mi jaka zylka bedzie najlepsza na san . Łowic bede ryby do max 3.5kg teraz mam zylke 0.30 ale nie polapie na nia na nia z gruntu tylko przeplywanka powiedzcie tez ile obciazenia stosujecie i jakiej dlugosci przypon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość bogdan39

ano prosze o porade wruyciłem po kilku latach na san łowie od trzech dni pierwszy dzien 5 swin drugi 15 sin i innych jednak nie przekraczaja 35 cm wczoraj 6 sztuk i pierwszy karpik .

Miejsce na 2 m główce łapie na grunt płatki górskie kukurydzianka i chleb na sprezynie robie to tak zeby szybko nie spadała .

Łowisko 3 m łapie w zakolu zasypałem kukurydza.

Po zasypaniu przestało brac na spławik.

Ale z gruntu trzepało po dodaniu chleba jakby słabiej.

słyszałem ze amur ruszył na sanie jak go zwabic.

Wiadomosci sa ale rozrzucone po całym forum prosze o rade.

Kulki odpadaja i kupcze zanety cos ze swojaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Ja również po dłuższej nieobecności wróciłem na San, wędkuje od dwóch sezonów w okolicach Wysocka, trafiłem dwa amury przy ujściu Szkła do Sanu, ale najdziwniejsze że przez te dwa sezony nie złowiłem ani jednego leszcza, a kilkanaście lat temu w tych samych miejscach łowiłem po kilka sztuk podczas jednego wypadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś łowiłem na Sanie w Radymnie i powiem ze kiedyś tam ryby było więcej,ostatni sezon spędziłem na sanie w Tuczępach niestety też słabo , miejscowy "wyjadacz" wyciągał tam czasami w ciągu doby kilka karpi od 2 do 8 kg i większe,ale to wyjadacz który tam nad rzeką spędza więcej czasu niż w domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

witam ,

wybieram sie w sierpniu na urlop w rejony miejscowosci ulucz (oczywiscie z mysla o wedkarstwie ) mam pare pytan i bardzo wdzieczny bede za odpowiedz

na jaka metode sie generalnie nastawic z tego co czytalem to sa rożne opinie niektorzy mowia tylko o spiningu inni lowia tez na grunt i splawik

czy ,i jesli tak to gdzie, trzeba dokonac dodatkowych oplat (jestem z wroclawia i mam skladke na nizninne i gorskie)

moze jakies ciekawe miejsowki (nie zabieram ryby)

dzieki wszystkim za odpowiedz pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
MA KTO ZDJĘCIA z sanu

Kilka dni temu przejeżdżałem przez Warę, Dynów, Bachórzec. Nie byłem tam od 35 lat. Na tym odcinku Sanu uczył mnie tato wędkować, a moja pierwsza wędka była zrobiona z leszczyny. Świnki, piękne brzany i klenie na które dostałem fioła i do dziś mnie trzyma :smile: . Fotki robione w pośpiechu, bo i tak nadrobiłem trochę kilometrów żeby zobaczyć miejsca gdzie beztrosko kilkulatek spędzał czas.

191f8de72453f0c9m.jpg 750d9611e499bd38m.jpg 8e4fd1f01e61b800m.jpg 0d9dd0de671024d2m.jpg 8d554ac389cf0035m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Witam. Mi również zdarza się łowić na Sanie... jest to rzeka ciekawa i dzika.... jednak ze względu na jej "dzikość" jest trudno dostępna.... dlatego zastanawiam sie jak by wyglądało wędkowanie z łodzi... czy jest to na Sanie możliwe i czy ma to sens?

Może ma ktoś informacje dotyczące łodzi i silnika na rzeki, jakie najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

mateusz01 powiem Ci szczerze ze San to piekna rzeczka,mialem okazje łowic w tamtym roku.Polowilem troche szczupaczkow i okoni na spinning a takze leszcze i plocie gruntowka!Jesli chodzi o dostepnosc to zauwazylem ze jest kilka miesc gdzie miejscowi je obławiaja,ja wtedy akurat mialem okazje łowic z łodzi i powiem szczerze ze wrazenia nie do opisania:)Jedynie czego nie mozna uzywac to silnika spalinowego,tylko o ladowaniu aku!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.