Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro strzeszynskie!!


kozzack

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To sezon w pełni :mrgreen: zdaj relacje, może też pojade wkrótce. A na feeder będziesz łowił? Nie radze, chyba że znasz tam miejsca gdzie jest czyste dno lub masz zamiar kombinować z paternosterem. Bo dno jest jak dżungla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, miło że poznaniacy się uaktywnili, ale z tymi dyskusjami zapraszam do umawialni

tutaj piszemy o jeziorze strzeszyńskim!

temat posprzątałem, ale następnym razem po prostu będę kasował posty nie na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam wszystkich ja troche z innej beczki mianowicie chciałem sobie kupić łódke i z niej łowić rybki np: na jeziorze strzeszynskim ,ale nie wiem co musze? albo trzeba zrobic zeby móc tam na niej pływać i łowić pozwolenie od tego roku wiem ,ze ma już w cenie ,ze mozna łowic z łodzi ale co dalej????? z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam i połamania!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

faktycznie przeoczyłem ten temat i niepotrzebnie go zdublowalem...

Ale jestem już we właściwym miejscu więc zapytam czy łapał ktoś może w zachodnio - południowej zatoczce??chodzi mi o zatoczke obok cypelka..jak tam dno wygląda??da sie z gruntu połapać??

próbowałem ostatnio połapać z gruntu w zatoce na lewo od głównej plaży( tam gdzie kilka kładek jest) i jako takich zaczepów nie ma ( chyba że przy sciąganiu troche zieleniny się wyciągnie) ale efekty mizerne..2 wypady od 2 do 9 rano i jedna nocka a na gruntówce ( i to nie na jednaj) nawet brania nie było;/ próbowaliśmy na białe robaki, czerwone robaki, kukurydze i różne połączenia tych przynęt ale efektów brak, uzywaliśmy zanęty karpiowej dragona z kukurydzą i wanilią....za to troszkę się spinem pobawiłem i dwa małę szczupaczki się trafiły...jeden na woblerka drugi na gumę.

Jak ktoś wie gdzie warto się na karpia zasadzić i czy wogóle warto to proszę o rady:) no i ta zatoczka przy cypelku mnie ciekawi...czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , jeśli chodzi o tą zatoczke kolo cypla to z dojściem jest kiepsko , chyba że z samego cypla . kiedyś byl tam pomost ale go zdewastowali . Dno jest od strony szlaku rowerowego w miarę lagodne , ale z gruntu ciężko bo do 4m jest dużo zielska . jak masz jeszcze jakieś pytania co do strz. to dawaj na GG 3528815

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś ostatnio na strzeszynie?piszcie jakie efekty i jakie według was są najlepsze metody i miejsca na strzeszynie...pozdrawiam

a może ktoś mi coś o stawkach obok strzeszyna napisze?warto się tam wybrać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie najlepsze miejsca to zatoka na lewo od plazy , jest takm kilka pomostow , jakies 3-4 lata temu ladnie braly tam liny, jest sporo karpia i aumura.

Stawki tez sa ciekawe , trzeba tylko uwazac bo teren jest podmokly itp.

Lowilem tam moze 3 razy, z tego co wiem sa tam ladne karpie i ponoc duze wegorze , mnie udalo sie zlowic kilka ploci i lina , ale mowie to bylo kilka lat temu jak mieszkalem w Pozku...teraz nie wiem czego mozesz sie tam spodziewac....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zatoka jest słaba, jeszcze jak byłem amator czyli ponad rok temu często wracałem o kiju, może coś się zmieniło. Na stawach też siedziałem raz 6 godzin i nawet puknięcia nie miałem od tamtego momentu nie jeżdze w te rejony.

Na strzeszynie jest dużo okonia, szczupaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zatoka jest słaba, jeszcze jak byłem amator czyli ponad rok temu często wracałem o kiju, może coś się zmieniło. Na stawach też siedziałem raz 6 godzin i nawet puknięcia nie miałem od tamtego momentu nie jeżdze w te rejony.

Na strzeszynie jest dużo okonia, szczupaka.

A na jaką rybkę się nastawiałeś? i znasz może miejsce w strzeszynie gdzie było lepiej niż w tej zatoce?a może polecisz mi jakieś inne miejsce w pobliżu strzeszyna gdzie warto się wybrać? co do okonia i szczupaka to zgadzam się:) zawsze jak wybieram sie na strzeszyn lub stawki obok ze spiningiem (chociaż nie jest to za często) to coś brało. Wczoraj jeden mały okonek na blasze w tej zatoce w strzeszynie:) jeden mały ale był:P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na białą rybkę się nastawiałem. Nie znam innych miejsc, jak jeździłem na Strzeszyn to tylko w tą zatokę. Na spining byłem raz i złowiłem szczupaka. W ogóle muszę się tam przejechać, może w tym tygodniu, bo nie byłem rok. Ostatnio jeżdze do portu, na Rusałkę lub na Szachty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie Rusałka do czystych nie nalezy:)

nad wode mam 6minut pieszo:)

w Strzeszynku sie czesto kąpie, woda czysta.

interesujące są też oczka powstałe na lini Bogdanki.

Wiem tylko, że wedkarze (Rusałka) łowią głównie na grunt.

własnie gl. na tej jeziora szykuje zestaw

daiwa 20-60gr 2,7meta+spro hardliner:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.