Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jezioro strzeszynskie!!


kozzack

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja byłem dzisiaj na stawku przed strzeszynkiem, konkretnie ten którego się moja jadąc drogą rowerową z rusałki do strzeszynka. Byłem po drugiej stronie patrząc od drogi rowerowej. Hehe akurat na burze się załapałem:-] chciałem przeczekać ją w lesie ale jednak wróciłem do domu i jak się troszkę spokojniej zrobiło to wróciłem ( mieszkam na smochowicach wiec autkiem 5 minut drogi:-)) no a po burzy na woblerka uderzył okonek ok 20 cm :-) piękna rybka więc wróciła do wody:-) kurcze może ktoś mi powie jak to jest, że zawsze jak na spining się wybieram to jedna rybka się trafi?nigdy więcej:p tak więc i teraz po okonku wiedziałem, że to jedyna zdobycz tego dnia:p porzucałem jeszcze jakieś 40 min i wróciłem do domu:-D

Robal, a na co tego okonka złapałeś?

hmm nie wiem już o co pytać odnoścnie stszeszynka i stawków obok więc napiszcie poprostu co warto wiedzieć:P pozdrawiam i połamania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nestor, aaaaa to cie widzialem , siedzialeś tam gdzie pełno badyli przy brzegu ? z bialym wiaderkiem

hmm bylem tam gdzie się te dwa stawki łączą tak że stojąc w strone wody patrzyłem na droge rowerową rusałka - strzeszynek. A białego wiaderka nie miałem więc to chyba nie ja:p miałem za to pomarańczową i chyba starszą ode mnie oldschool'ową spiningówe:p

Adek010199 a gdzie na tego karpia?strzeszynek?w zatoczce z kładkami? hehe nie bój się nie zajme Ci miejsca:p:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okonek na czerwonego.

Dziś byłem na Strzeszynie od 12 do 15, w takim upale jeszcze nie łowiłem, nic nie wzięło. 1 wędkarz łowił z łodzi. Widok linka ok. 30cm przepływającego pod nogami i masa okonków - bezcenne.

Nie wiedziałem że coś bierze na kuku w Rusałce. Dotychczas łowiłem na białe a leszcze do 40cm łowiłem.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka piekna pogoda w weekend, że napewno ktoś był na strzeszynie:) podzielcie się więc efektami połowów:) ja planowałem na warte na suma ze znajomymi ale jakoś tak wyszło, że wątróbka zamiast na hak trafiła do zamrażarki i czeka na następną okazje;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek010199 tylko pogratulowac:D na strzeszynie?w zatoczce na lewo od glownej plazy??a na co wzial? hmm wydaje mi się że nęcileś kilka dni kulkami i wlaśnie na kulke wziął hmmm truskawka albo wanilia :P zgadza się??ja obecnie załapałem fazę na suma na warcie i chyba najbliższa wyprawa bedzie właśnie na wąsatego:) he w niedziele brat mnie namówił na wypad na karpiki...hehe na jakiś staw prywatny w Dąbrowie chyba:p 2,5 godzinki i 4 karpiki po ok 1,5-2kg ale jakoś nie daje mi radości wyciąganie rybek w takim miejscu;] chociaż troszke frajdy było z tą waleczną rybką:) dawno karpia nie złapałem wieć jakiś tam pozytyw jest:p

Adek010199 a ten Twoj karpik długo walczyl?i w nocy uderzył? jeszcze większych rybek życze - połamania!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominik poznan gdy piekna pogoda i ciepełko na dworze to raczej nie ma co liczyć na cisze...w tygodniu powinno być lepiej chociaż nie wiem jak tam np na nockach wyglada w taką pogode bo byłem 3 razy ale wtedy akurat nie było pogody więc oczywistym było, że ludzi zbyt wielu nie bedzie:)

Adek010199 pochwalisz się w którym miejscu łapałś?chodzi mi o rejon jeziorka, a nie o konkretną miejscówke...pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ze Strzeszynkiem jest troszke na przekór.Pogoda troszke inna i nic.Mogę tylko napisać,że rozmawiałem z płetwonurkami,którzy twierdzili,że w odmętach tej wody kryją się sztuki o których każdy wędkarz może jedynie pomarzyć.Głóębokość maksymalna to 24 metry! Są nawet sielawy(widziałem notabene jedną martwą). Swego czasy (1998 może) łowiłem wielkie leszcze z mola-spławik z gruntu.Nie szło siaty z wody wyciągnąć na koniec łowienia. W ostatnim czasie strzeszynek to tylko spinning.Powiem Wam,że to czysta przyjemność.Nigdy nie wróciłem bez ryby,a okoń po kilo jest na pożądku dziennym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Strzeszynek - tylko spining jak dla mnie, dopiero 4 dni temu wykupiłem znaczki :mrgreen: (już myślałem, że sezon stracony) i od razu wróciłem nad to jezioro...

Efekt:

1) środa: okonek 27 cm na wobler Jaxon Holo "Karaś",

2) czwartek: okonek 30 cm na obrotówkę czarne skrzydełko z żółtymi kropami

3) piątek: szczupaczek 47 cm na poczciwą algę

Wszystko złapane w godzinach 18-19:30 - relaxxx po pracy

W ubiegłym roku wyciągnąłem 4 szczupaczki, okonia i jednego sumika - 3 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

dwa lata na strzeszynku próbuje złowić okonia na spining i nie potrafię. :cry: Ktoś podpowie, pomoże? jakie przynęty ale przede wszystkim jak ją poprowadzić? dwa razy widziałem jak okonie odprowadzały moją obrotówkę i raz widziałem jak młode okonie atakowały moją żyłkę w miejscu gdzie wchodziła ona do wody. Co innego szczupak z tym sobie radze, choć bez rewelacji. 3 ryby na 8 wypadów. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.