Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Gdzie warto wybrać sie na ryby w Szczecinie?


Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Witam.

Chcialbym polapac na Spinning w obszarze Okregu 5 PZW, dotychczas lowilem glownie na jeziorkach. Gdzie warto sie wybrac, gdzie mozna dojsc z brzegu (w woderach) lub ew gdzie warto wybrac sie z pontonem? Dziewoklicz, kanal Odynca? Myslalem tez zeby ew zobaczyc na Regalice na wysokosci Klucza gdzie Regalica sie rozdziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Jestem nowym uzytkownikiem, mam karte wędkarską i od czasu do czasu chciałbym sie wybrac gdzieś na rybki (o Szczecin chodzi)

Gdzie na karte wędkarska mogę łowic bez stresu(łowić to może za dużo powiedziane pomoczyć kija i odpocząć psychicznie)

Prosze o dopoweidź pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkoWN, chyba nie dokładnie przeczytałeś:

Na wodach PZW koszt dla Ciebie za cały rok (ale opłata jest ważna od 01.01 do 31.12 więc teraz się nie opłaca) wynosi:

* ulgowa z brzegu na 2 wędki - 50 PLN

plus

Składka członkowska ulgowa 50% - 29 PLN

plus

jednorazowa opłata wpisowa - 25 PLN

plus

Legitymacja -5 PLN

= 109 PLN

Wtedy możesz łowić na wodach nizinnych PZW, tylko z brzegu i nie na spinning.

Jednak Od przyszłego roku opłaty na pewno się zmienią.

W tej chwili możesz wykupować dniówki lub wybrać wody SUM albo Spółdzielni Regalica, która swoje wody ma od mostu na autostradzie A6 w górę rzeki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam na chwilę obecną wody SRR, rybostan jest niebo lepszy jednak samochód potrzebny. Natomiast na SUM-ie są bardzo fajne miejscówki ale niedostępne z brzegu :neutral: A PZW zamiast zarybiać wydaje kasę na nowe Mercedesy i krzesła biurowe ze skóry strusia czy innego takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc Panowie gdzie niedaleko Szczecina lub w samym szczecinie jechać na rybki, żeby posiedzieć. Jakieś płatne niedrogie łowisko? Nie chę poprostu siedzieć i zamiast relaksu stresować sie czy zaraz ktoś nie przyjdzie i nie wlepi mi mandatu. (a tak na marginesie ile wynosi taki mandat?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś płatne niedrogie łowisko?

W Jezierzycach jest płatne łowisko. Byłem tam raz w życiu, wiec cen nie pamiętam, ale nie było to jakoś strasznie drogie. Jak wyjeżdżasz ze Szczecina na Poznań, za ostatnimi budynkami masz skręt w lewo na Jezierzyce, za mostem nad Płonią jedziesz jeszcze z kilkaset metrów taka piaszczystą drogą i jesteś na miejscu. W grę wchodzi tylko biała ryba, przynajmniej tak było kilka lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 8 months later...

Witam kolegów,

Chciałem się zorientować jak sytuacja na Odrze przy wiadukcie A6, przymierzam się żeby troche pospiningować z brzegu, są szanse na sandacza? A może lepiej popróbować na Regalicy przy wiaduckie A6? Widziałem że rozlewiska pomięzy wiaduktami całkiem rzęsą zarośnięte a piękne miejsca szczupakowe tam były. Był ktoś w tych okolicach ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slavor7, odnośnie twojego tematu to myślę że już jest taki sam http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=12110 i zakładanie kolejnego nie ma sensu :wink:

Jeżeli chodzi o odcinek Odry o który pytasz czyli na Siodle Dolnym to już po ptokach a raczej po rybach :???: Skończyły sie brania jak rybacy zaczęli na Odrze na odcinku od przekopu Klucz Ustowo lub jak kto woli Skośnicy do rozwidlenia na Kurowie stawiać siatki denne w poprzek rzeki :evil: Wiem, że tak robią bo wybierają je w dzień, płynąc na Siodło kilka razy widziałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie temat pokrewny, jakos go przeoczyłem. Z tymi rybakami to niestety coraz wiecej miejsc tak ma... Szkoda bo te okolice a szczegolnie rozlewiska miedzyodrza to piekne tereny i naprawde ladne szczupaki sie tam lowilo kilka lat temu.

Moze polecisz jakies łowisko spinningowe? Mam karte Spoldzielni Regalica z Gryfina, łowienie z brzegu.

Byłem w tym roku na Bielinku, to dwa ladne Klenie złowiłem, pozatym wybieram się na głowki Siekierki, Czelin, szukam jednak czegos troche blizej Szczecina.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie temat pokrewny, jakos go przeoczyłem. Z tymi rybakami to niestety coraz wiecej miejsc tak ma... Szkoda bo te okolice a szczegolnie rozlewiska miedzyodrza to piekne tereny i naprawde ladne szczupaki sie tam lowilo kilka lat temu.

Moze polecisz jakies łowisko spinningowe? Mam karte Spoldzielni Regalica z Gryfina, łowienie z brzegu.

Byłem w tym roku na Bielinku, to dwa ladne Klenie złowiłem, pozatym wybieram się na głowki Siekierki, Czelin, szukam jednak czegos troche blizej Szczecina.

Pozdrawiam

Łubnica, Dębce, Żabnica, Ognica polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość naleśnik27

panowie rozpytywałem już kolegów z forum ... ale nie zaszkodzi zapytac ogółu - czy ktoś łowi na kanale rybnym tam w tym szerokim długim miejscu gdzie łączy sie z Portowym ??????? :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.