Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Naszywki, koszulki i inne gadżety haczyk.pl


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

haczyk.pl to poniekąd marka i dlatego nie wyobrażam sobie abyśmy pozwalali na "produkowanie" sobie przez wszystkich gadżetów jakie tylko będą chcieli
Dokładnie mam takie samo zdanie, ale możemy stworzyć 2 lub 3 rodzaje naszywek (podobnie jak są 3 różne banery haczykowe); w ten sposób każdy będzie miał wybór, jak również zapobiegnie to tworzenia na własną rękę różnych dzieł. No może nie do końca bo jak ktoś się uprze to i tak sobie sam nawet wyhaftuje jakieś logo np. na koszulce, ale to już inna sprawa. Tego nie sprawdzimy.
maniek napisał/a:

Przemek widziałeś kogoś zimą w koszulce nad woda :mrgreen: o to mi chodzi.

to naszyj sobie oficjalną naszywkę gdzie się Tobie podoba.

I do tego bym zmierzała, żeby w dystrybucji znajdowały się "gołe" naszywki nawet w rożnych rozmiarach, właśnie dlatego żeby każdy miał możliwość wyboru ubioru czy miejsca na nim, gdzie ma się znajdować.

Nie wykluczam oczywiście haczykowych koszulek czy czapeczek, jako poruszanego wątku gadżetów.

Przecież na naszywce będzie tylko logo haczyk.pl . To czym ma się różnić ten dla karpiarzy od tego dla spinningowców, a czym od tych co łowią płotki na bambus?? :???: kolorem haftu :twisted:

Różowy zostawcie dla kobiet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek widziałeś kogoś zimą w koszulce nad woda :mrgreen:

Nie chodze zima nad wode :wink:

Aczkolwiek widzialem osoby smigajace w samych koszulkach nawet jak byl snieg (ale oczwywiscie nie byli to wedkarze)

Co do gadzetow

Czy widzieliscie aby np Coca-Cola (przyklad z brzegu) pozwalala wszystkim robic dowolnosc gadzetow

A jesli ktos na koszulce umiesci logo bo mu wolno a pod spodem napisze "Je... wszystkich politykow" to bedzie oznaczalo ze mial prawo (w koncu niby Tomik napisal robta co chceta :lol: )

Wedlug mnie powinno byc to pod kontrola

Poza tym jesli bedzie oficjalny wzor (faktycznie ilosciowo to moze byc i 5 roznych koszulek - roznych barwa czy wielkosci znaczkow itp itd) to tez nie bedzie gadek typu ten ma lepszy wzorek bo mial fajny pomysl a tamten ma gorszy

Wiadomo ze pomysly na gadzety sa rozne

Aha na dodatek pomyslcie od strony ekonomicznej

Jednej koszulki (naklejki naszywki itp itd) albo wam nie wykonaja albo zarzadaja tyle kasy ze nie ma sensu

Produkujac na caly portal np 100 sztuk zupelnie inaczej skalkuluja cene

Jednak i tak decyzje podejmie Tomik (choc wezmie pewnie pod uwage co tu ludziska pisza)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że względy ekonomiczne mogą zweryfikować ilość wzorów ale może się mylę. Chociaż osobiście byłbym za tym aby był jeden wzór naszywki w różnych rozmiarach. Jeden wzór loga widziane kilka razy zapada w pamięć bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ogólnej dyskusji na ten temt.

Jestem jak najbardziej za koszulkami, naszywkami i gadżetami tylko z praktyki wiem, że każdy lubi po swojemu. Na codzień mam to w pracy, jednemu dam długopis to się cieszy jak małe dziecko innemu bluzę to jeszcze narzeka bo np: "szkoda, że nie inny kolor" albo "szkoda że nie taka fajna, jak gdzieś tam widziałem" itp, itd .

Być może również dlatego zainteresowanie koszulkami haczyk.pl , które są przecież cały czas dostępne i mimo tego, że cały czas jest do nich link na forum, jest małe. Móże, więc kolor nie taki, może rozmiar, może brakuje jakiegoś dodatkowego elementu, może cena...

Stąd jeżeli proponuję indywidualne rozwiązania to niewykluczam wspólnych, ale widzę też, że:

-można sobie wybrać indywidualnie kolor.

-można sobie wybrać indywidualnie rozmiar.

-można sobie wybrać indywidualnie gadżet.

-można mieć całość w bardzo krótkim czasie.

-można zamówić nawet pojedyńczą sztukę.

Natomiast oczywiste jest również to, że jeżeli proponuję możliwość zrobienia sobie indywidualnego gadżetu to z logo haczyk.pl takim jakie obecnie jest ( lewy górny róg forum) bez jakichkolwiek modyfikacji, czy zmian, i niezgodzę się na zrobienie tego na byle czym lub obok byle czego tylko właśnie koszulka, naszywka, kubek itp. haczyk.pl

Stąd jeżeli ktoś chce zrobić sobie koszulkę ze swoim zdjęciem i swojej rekordowej ryby a u góry dać logo haczyk.pl to czemu nie?

Tylko czy inni będą również chcieli z tą rybą i z tym innym uzytkownikiem? :wink:

Dlatego, jeżeli proponujecie coś wspólnego to oprócz propozycji gadżetu sugeruję zrobić krok dalej i przygotować również wzorzeć, cenę gadżetu, podać dostępne opcje(np: kolor, rozmiar) czas przygotowania i warunki rozdysponowania oraz robić listę chętnych wraz z zaliczką z góry.

Wiem, że niedługo bedzię taka propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może również dlatego zainteresowanie koszulkami haczyk.pl , które są przecież cały czas dostępne i mimo tego, że cały czas jest do nich link na forum, jest małe.

zainteresowanie jest małe bo link do nich jest niewidoczny... jestem na forum kilka miesięcy i nawet dość je przejżałem a nie zauważyłem linku....ale skoro są to pewnie sprawię sobie takie cudo, pewnie już wcześniej bym to zrobił gdybym wiedział. wielu nowych userów nie wie że te gażety są bo nie dotarli do info o nich.

proponuję ten link umieścić w bardziej widocznym miejscu, uważam że pomoże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrz na prawą stronę monitora, w tą kolumnę z ogłoszeniami. :wink:

:oops: no cóż rzeczywiście.

co nie zmienia tego że moim zdaniem i tak jest mało widoczny.... bo najczęściej po prostu wchodzi się do postów nieczytanych czy swoich pomijając maina....(ja bynajmniej tak robię)

poza tym jeżeli ma się rzucać w oczy to powinien być wyżej większy i w wyróżniającym się kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd jeżeli ktoś chce zrobić sobie koszulkę ze swoim zdjęciem i swojej rekordowej ryby a u góry dać logo haczyk.pl to czemu nie?

Właśnie o to mi chodziło może nie dokładnie z fotką ,ale coś w tym stylu ,daje koszulke w kolorze trzciny do hafciarni i haftują mi np karpia ,lub sandacza lub pstrąga i pod spodem logo haczyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Heya ;)

możę by spróbować przeprowdzić akcje "kalendarz" :) ?

ze swoimi zdjęciami ryb, przyrody i tego co jest związane z wędkarstwem??

wybieramy 12 fotek demokratycznym głosowaniem ;)

np. z clubu 206 bardzo fajny wyszedł, nawet sam go mam ;)

biurkowy

http://img69.imageshack.us/my.php?image=biurkogizmo1sc1.jpg

wiszący

http://img483.imageshack.us/my.php?image=xxprzyklad4dg1.jpg

co myślicie??

tylko kto by to zorganizował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 9 months later...
Gość jarek 307h

witam chciał bym się dowiedziec czy haczyk nie ma nic przeciwko temu żebym naszył sobie na kamizelkę z tyłu haczyk.pl czy są jakies zastrzeżenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na PW do Tomika, swoją drogą, fajnie byłoby coś na wzór koszulek haczyk.pl wykombinowac z kamizelkami, oczywiście po zapoznaniu z projektem wpłacamy pieniążki, następnie Tomik organizuje odpowiednią ilość, żeby nie zostać z zapasem towaru na półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli n

witam chciał bym się dowiedziec czy haczyk nie ma nic przeciwko temu żebym naszył sobie na kamizelkę z tyłu haczyk.pl czy są jakies zastrzeżenia ??

Jeżeli naszywka będzie identyczna jak logo forum, to proszę bardzo.

Jak zrobisz to pochwal się, żebyśmy zobaczyli jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to róbcie listę, zbierajmy kasę i pewnie tomik pomoże w zorganizowaniu naszywek.

admin wpadnie na pomysl i zamówi gdzieś takie naszywki?

bez wyłożenia pieniędzy będzie mnóstwo chętnych, a potem może się okazać, że zostanie tomikowi kupa naszywek, których nikt nie kupuje, a w które on zainwestował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić sobie naszywkę haczyk.pl

Sposób 1

w google.pl wpisujemy hasło "naszywki"

wchodzimy w choćby pierwszą w wynikach stronę:

czytamy:

Wykonujemy naszywki tekstowe, zwykłe naszywki, hafty na koszulkach, bluzach, czapkach i odzieży szytej na specjalne zamówienie lub na dostarczonych przez klienta materiałach. W naszej ofercie znajdziesz również wszywki żakardowe....

Realizujemy indywidualne zamówienia detaliczne (minimalne zamówienie - 1 sztuka...

Wystarczy, że masz pomysł! W trzech prostych krokach możesz go zrealizować. Prześlij wszystkie informacje do nas e-mailem i zaczekaj na odpowiedź zawierającą gotowy projekt - komputerową symulację zamawianego haftu. Produkty wykonamy i wyślemy do Ciebie w momencie gdy zaakceptujesz nasze projekty....

A więc wysyłam logo haczyk.pl do nich, wybieram sobie rodzaj haftu, wielkość naszywki kolor, kolor tła ilość a może i coś dodaję np: Administrator haczyk.pl :wink: lub jakiś motyw wędkarski czekam na ich projekt, akceptuję, wysyłają, płacę i mam naszywkę. :cool:

Sposób 2

Daje info, na forum, że robimy naszywki i kto by chciał. Daje czas i przez 2 tygodnie zbieram chętnych, następnie tydzień wybieramy projekt. Nie wszystkim odpowiada wielkość, kolor tła..., więc po następnym tygodniu narzucam i ustalam projekt sam. :twisted:

Tydzień zbieram kasę. W końcu składam zamówienie. Realizują nawet dość szybko :cool: !

Mam naszywki w domu, w ciągu następnych tygodni rozsyłam je do was... jakoś do następnego Mikołaja dajemy radę :wink:

Podejrzewam, że w obu przypadkach ostateczna cena naszywki nie będzie wielka. Bo nie wierzę, żeby przy stu jedna wychodziła np: 5zł a przy jednej 15. Różnica będzie pewnie 2-3zł.

Tak więc, jeżeli chcecie mieć szybko naszywkę haczyk.pl do tego ewentualnie według własnej wizji tła, koloru, wielkości, wybór jest prosty. Do dzieła :!::cool:

PS.

Osoba, która jako pierwsza zastosuje sposób pierwszy i zaprezentuje w tym temacie swoją naszywkę otrzyma ode mnie koszulkę haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.