Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Naszywki, koszulki i inne gadżety haczyk.pl


Rekomendowane odpowiedzi

ale i tak najlepsze były polary - kozak !

Nie mozna sie z tym nie zgodzic :) potwierdzam - gadget pierwsza klasa.

Z portkami moze byc chyba klopot rozmiarowki, chyba ze zrobic je na zasadzie kompletu do polaru :P dresowe polarki ze sciagaczem w pasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kozackie by były, tomek1 jesteś wywołany do tablicy! :wink::mrgreen:

Spodnie polarowo-dresowe? Nie bardzo mi to pasuje do ekwipunku wędkarza :mrgreen:

Nie przewiduję powtórki akcji polarowej. Póki co nadal będziecie mieć satysfakcję z posiadania egzemplarzy z limitowanej serii :cool::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mylisz się satysfakcja jest, dzięki tomek1 piekne polarki. :mrgreen:

A spodnie polarowe naprawde nie byłby to głupi pomysł na zimne wiosenno-letnie noce nad wodą :mrgreen: napisz Tomek czy to realne, ja zamawiam w ciemno, myślisz że jest możliwość załatwienie takich :?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z potrkami jak wczesniej pisalem, moze byc klopot z rozmiarowka...

Czapka, polar, a nawet koszulka - moga byc luzne. Spodnie jezeli beda z normalnym (nierozciagliwym) pasem to moze byc problem z rozmiarami. Moze to tylko moje zdanie (jestem raczej okragly;) ) i dla mnie kupic spodnie typu jeans, garniuturowe - gotowe w sklepie jest niezlym wyzwaniem. Moze to tylko moj problem? nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej to "zwalić" na jakąś firmę ,admin ma spokój daje tylko wzór pierwotny ustala z firma ,a my sami wybieramy produkt z haftem jaki kolor ,na jakim tle ,na czapce ,koszulce ,polarze ,spodniach ma nam firma zrobić.

Przykład

http://www.logo-haft.pl/Cennik-2011.php

Jest to rzeczywiście chyba najlepsze rozwiązanie i nie jednej osobie z forum indywidualnie przekazałem odopwiednie pliki do druku aby sobie indywidualnie mogła zamówić gdzieś koszulkę, polar itp.

Niemniej czasami chyba trzeba ogólnej mobilizacji, żeby coś zorganizować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 9 months later...

Odgrzeję i ja stary temat.

Tomku, wiem że nie od razu Kraków zbudowano ale może warto pomyśleć nad jakimś sklepikiem albo regularnym wydawaniem gadżetów. Odpiszesz że powstaje kalendarz ale akurat ja jako osobą szczęśliwa czasu nie mierzę ;) Niemniej jednak praktycznie wszystkie gadżety związane z wędkarstwem brałem :) Jeśli coś potrzeba pomóc podpowiedzieć to zapraszam na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, wiem że nie od razu Kraków zbudowano ale może warto pomyśleć nad jakimś sklepikiem albo regularnym wydawaniem gadżetów.

No zdemaskowałeś mój pomysł :wink::lol: Jak pisałem w moim "expose"

W najbliższych miesiącach pojawi się również zupełnie nowy projekt, który stworzy Wam możliwość, aby na co dzień odczuwać radość bycia częścią tej wspaniałej społeczności.

Jeżeli czas i siły dopiszą, to być może przymierzę się do czegoś takiego.Oczywiście jeżeli ktoś ma w tym zakresie jakieś ciekawe pomysły/oczekiwania to chętnie posłucham :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły są. Nie wiem natomiast na jakich zasadach miałby działać sklep.

Z tańszych gadżetów które nie wymagają wielkiego wkładu to naszywki, wpinki, naklejki na samochód ramki na tablice rejestracyjne, długopisy, kalendarze.

Z droższych wiadomo odzież (bluzy koszulki itp), czapki (zimowe i na lato).

Z darmowych - jeśli ktoś miałby zacięcie i możliwości - program online do rejestracji połowów. Statystyczne zestawienia z różnych źródeł przydały by się nam wszystkich. Mi brakuje cierpliwości aby takie notatki prowadzić ale zawsze sępie od kumpla aby mi dał swoje za poprzedni rok. Jest w nich sporo ciekawych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można, to mam propozycję.

Wiadomo, że koszulki czapki, bluzy, to droższe rzeczy.

Ograniczeniem przed nabyciem tych rzeczy może być nasz gust,

czyli kolorystyka, wzór, przeznaczenie itp.

Łatwiej mi byłoby wpiąć w swoją czapkę znaczek, nakleić na samochód "intymną" naklejkę z wędkarzem i logo,

czy przypiąć emblemat na rzepy.

I od rzepa chciałem zacząć.

Taki rzep ma możliwość do zapięcia w wielu miejscach.

Przede wszystkim możemy przymocować do swojej ulubionej bluzy, kurtki, torby itp.

Nie trzeba zaraz wiązać się z narzuconym przez kilka osób modelem.

Ja wykorzystuję wolne rzepy lub luźne paski z kamizelki wędkarskiej.

68a6544dbf687f51med.jpg

3e341d299b31f602med.jpg

df9384148aad946bmed.jpg

Gadżety w formie wpinek, rzepów, naszywek, breloczków nie mają ograniczeń w naszych rozmiarach, typu sylwetki i płci :)

To tak na początek tyle ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaceen zgadzam się, że na początek te tańsze gadżety. Z rzeczy które mogły by się jeszcze sprawdzić i być fajne to pływający brelok do kluczy (pewneie nie jeden z nas utopił klucze :lol: ) i rzepy spinające wędki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.