Skocz do zawartości
tokarex pontony

kołowrotek do feedera


sc102

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy moze ktos potwierdzic ze jeden z tych kolowrot bedzie dobry wyborem na Odre, do feedera??ktorego za chwilke sobie wybiore??a moze jakies propozycje do 350 zl za zestaw(węda i kołowrot)tylko prosze sie nie rozpisywac..krociutko:)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wędkę to polecę Ci z czystym sumieniem Mikado Golden Bay. Cw do 140g więc na Odrę w sam raz. 4 szczytówki, lekki kijek, dobrej klasy przelotki i generalnie ładnie wykończony.

Co do kołowrotka to myślę, że nie ma znaczenia, który kupisz bo jest to praktycznie ta sama klasa. Oba kołowrotki są zachwalane.

Zauważ tylko, że Crossfire 3500 jest większy niż Catana 4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam!

Zastanawiam się nad kupnem kołowrotka do feeder shimano beast master cw 150g. Sprzedawca zaproponował shimano exage 4000 z hamulcem walki wydaje się fajną rzeczą. Co o nim sądzicie pod względem trwałości itd . Może coś polecicie innego w granicach 300-350zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja tez szukam kołowrotka do feedera, za jakieś 80-100zł. Mam kilka kręciołków na oku, co polecacie??

-Sanger Specitec Runner II 40

-Cormoran Cormaxx BR 2S 4000

-Okuma Dynadrag Pro Baitfeeder 60

-Spro Hardliner Pro LCS 3600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

sory ze dopisuje cos dopiero teraz ale przypomnialo mi sie.. odnosnie pojemnosci szpuli 620, pewnie jest to napisane w opisie kolowrotka ale chcialem nawinac zylke 0,28 i 150m to za duzo jak na ta szpule wiec jesli uzywasz takiej grubosci zylki badz grubszej to miej to na uwadze i moze lepiej wybrac model 630, w tej chwili na jednej mam nawinieta 0,18 i moznaby uzyc troche podkladu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do spiningu posiadam Zauberka 4000

potrzebuję dobry kołowroteczek do feederka na Wisłę/Narew gdzie obciążenie 100-120g to norma

i teraz pytanko - czy dokupić szpulę do tego kołowrotka który posiadam i sprawdzi się do takiego wędkowania, czy powinienem kupić jakiś specjalnie do feederka (polecano mi w sklepie Dragona Viper klasy 4000 albo Maxime 4000 z wolnym biegiem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba Zaubera nie orał ciężkim feederem ... :)

Też mam takiego do spina ... Alternatywnie używam go do delikatnego picker-a ( koszyki do 30 gramów ) ... Do feedera proponuję zakupić coś innego ... napisz jaki masz budżet to może coś się wymyśli ciekawego ... POZDRAWIAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w temacie proszę o opinie na temat tego kręcioła, chciałbym go zastosować do łowienia na grunt(przeważnie leszcze ale mam zamiar od przyszłego sezonu połowić karpiki :grin:) dodam że wielkim atutem jest obecna przecena w fm :lol: czy to dobry wybór? pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do tego kręciola to najfajniejszy jest kamuflaż :mrgreen: A tak na serio to pojemność szpuli niezła, ale przełożenie nie najwyższych lotów, ale po co komu przełożenie, najwyżej trzeba bedzie troche dłużej pokręcić. Myśle że godny polecenia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja podepnę się do tematu. Szukam młynka do feedera do 100g. Jestem prawie zdecydowany na Shimano Catana 4000 ale rozważam też Simano Sienna 4000rd lub DAIWA CROSSFIRE 2550X.Jak myślicie na który postawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich forumowiczów.

Wiem że takich próśb jak moja naczytaliście się już wiele, ale po 2 dniowej lekturze paru forów tematycznych mam totalny mętlik w głowie. Prośba moja jest dla Was błacha.

Po paru latach ciągłej bieganiny i braku czasu, znajomi namówili mnie na mały wypad weekendowy nad Solinę, no i powróciła znowu chęć posiedzenia sobie znowu przy kijku poodychać świeżym powietrzem.

W poniedziałek udałem się do sklepu w celu odnowienia zakurzonego sprzętu. Stary kołowroteczek Germina pamiętający super czasy trochę jakoś zaczął klekotać a i wygląda nieciekawie wśród pięknych śliczcznych 14 łożyskowych kręciołków nad wodą. W sklepie niestety tego strasznie wiele i nie wiadomo co do czego.

Wracając do prośby możecie mi polecić jakiś dobry kołowrotek który tak jak mój rex posłuży mi może parę lat. Kołowrotek do feedera, picera (kiedyś była to tylko wędka kupiona u Rosjan na bazarze a teraz feeder picer - świat się zmienia) coś mocniejszego no może nie od razu na 10kg karpie bo to i sił w rekach nie wiele, ale taki na piękne duże leszcze i świnie jakie połowiłem sobie na Solinie.

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie propozycje i rady dla starszego wędkarza na nowo powracającego do hobby, cena no jak na kieszeń górna tak ze 300 zł. Z lektury i propozycji na waszym forum myślę że coś może ze stajni OKUMY ta pięcioletnia gwarancja mnie przekonuje.

Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to teraz kręci się na prawo i lewo co by uniknąć kar czy podatków. Poczytaj jeszcze to forum .W wEdkowaniu cierpliwość jest nie-oceniona/-doceniona. Kilka dni nie zrobi Ci różnicy. A jak już będziesz mieć całkowitą zaćmę w głowie to zadasz konkretne pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.