Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ustroń Nierodzim- łowisko komercyjne


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Był ktoś ostatnio na tym łowisku ?

Jak sytuacja wyglądała tam w sezonie 2010 ?

Szukałem właśnie takiej wody w miarę blisko, gdzie można połowić fajne karpie, bo u mnie na żwirowni ciężko trafić coś powyżej 5kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

no to tu połowisz ponad 10 lekko tylko ze proteina i różnego rodzaju peleciki sie sprawdzaja na te wieksze ryby sa duze amury karpie sumy szczupaki kazda ryba... duzo ludzi w weekendy nie ma nocek i 10zł od wedki było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nocki są tylko bardzo rzadko-czasami jest wywieszona kartka,kiedy nocka. Był już ktoś w tym roku moze-jak polowy?

ByRy powiedziałbyś jak z tą proteiną tam(jestem począkujący dosyć mozna powiedziec:D). Kiedyś probowałem tam, ale same puste brania. Trzeba jakos dodatkowo necic?

I jaka przynete na drapieznika tam polecasz? Splawik z martwa ryby sprawdzi sie czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak beda sprawdzać te haczyki bezzadziorowei ciezarki wolframowe. Heh śmiech na sali. Nie po to płace, żeby się takimi głupotami przejmować. A cena już też nie za ciekawa się robi. ByRy polecasz coś w tamtych okolicach komercyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze opłaty są inne 15 zł za wędzisko

NO tak 15zl za wedke i znajomi wlascicieli plywaja po lowisku lodzia wywoza i neca pelnym wiadrem , wlasciciele wogole nie szanuja ludzi ktorzy tam placa i lowia mieli nas gdzies. Zawsze zbieralismy sie tam w kilka osob czasami nawet kilkanascie, ale to byl nasz ostatni wypad tam na ryby i nikomu nie polecam lepiej jechac na ochaby lub na pogorze. widocznie wlasciciele nie chca miec dobrej renomy na temat swojego lowiska wiec my im pomozemy. POZDRAWIAM I UCZULAM WSZYSTKICH NA TO LOWISKO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.