Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Na wysokiej wodzie


Shat

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Czy opłaca sie łowić na rzece z gruntu na wysokiej wodzie

Zawsze sie oplaca :razz:

Jeśli tak to co i w jaki sposób?

Woda wypłukuje z ziemi dżdżownice i inne ziemne robaki do wody, wiec jest to w takiej sutuacji naturalny pokarm ryb. Na hak lepiej zalożyć w większej ilości, żeby przynęta była bardziej kusząca niż reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wczoraj bylem nad woda i ...ogolnie nie da rady lowic na Odrze. jest bardzo duzy nurt i ciezko rzucic gdziekolwiek zeby zestaw lezal na dnie, nawet z koszykami 120g nie dalo rady

Na malej rzeczce woda tez jest wyzej ale jakos tam drobnica brala

Ogolnie nie polecam wedkowania na wysokiej wodzie..ja przeczekam i troche pospininguje w tym czasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indi ja na twoim miejscu nie odpuszczal bym tak lekko , ja juz dluzszy czas lowie w rzece Rhein jak wiesz chyba jest to rzeka duzo szybsza, i mocniejszy uciag wody z racj modrych inzynierow niemieckich ktorzy postanowili uregulowac rzeke , ale nie o tym chcialem wiesz ze na mocniejszy uciag wody koszyk z 120g obciazeniem jest optimal ale trzeba odpowiednio kija ulozyc ja tez uzywam 120 g kija 3.60 ustawiam prawie w pionie zeby jak naj mniej zylki woda szarpala dolacze moze fotke to ci ulatfi zadanie , a po zatym po dzych opadach rybka zawsze dobze brala pozdrowienia kristoferson

post-2293-14544971433189_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Na hak lepiej zalożyć w większej ilości, żeby przynęta była bardziej kusząca niż reszta.

Do tego celu służą np. dipy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woda aktualnie opadla..jest nadal dosc szybka

jutro chcialem spronowac od rana ale jednak pogoda pokrzyzowala troche szyki i moze sroda...

kija ustawilem tak samo jak ty jednak wzialem za miekka szczytowke...ogolnie nie widzialem szans na polow, moze szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.