Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dzisiaj mecz!!!


slider 7

Rekomendowane odpowiedzi

= ] Elegancja Francja :D

no nie żartuj...moim zdaniem tragedia to była i wynik jest stanowczo lepszy niż gra biało-czerwonych. nie było wczoraj w polskiej drużynie lidera który pociągnąłby drużynę, brak utrzymywania się przy piłce, brak zorganizowanych akcji i momentami wręcz rozpaczliwa obrona (sam żewłakow to przyznał w wywiadzie). grali o niebo gorzej niż w chorzowie, grali jak młodzieżówka z seniorami: bojaźliwie bez pomysłu, ale skutecznie. nie żebym źle życzył polakom, ale to nie była gra na jaką ich stać. grający w polsce nie mają ogrania na europejskim poziomie i to widać, a ci grający na zachodzie siedzą na ławach i nie wytrzymują 90 minut. jeżeli się to nie zmieni to słabo widzę występy polaków na euro. bo moim zdaniem kwalifikacje przejdą, tyle że w finałach nie ma chłopców do bicia (jak azerbejdżan) i tam trzeba naprawdę poziom prezętować dużo wyższy niż wczoraj polacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 255
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

E tam :) ja właśnie wolałbym Rasiaka od Żurawia. :)

ALE

Mamy innych napadziorów chociarzby taki Sikora ;) skurczybyk szybki jest

Ale równie dorze może to być Sagan :) Nie pamiętam meczu (POLSKI) w którym by słabo grał :) Starego lisa Wichniarka coś trzeba kombinować z gościami którzy mają forme, a są doświadczeni. Bo taki matusiak czy zurawski. Aczkolwiek matusiak wykonywał wczoraj dobrze taktyke leo :)

E tam... Sinus zagraliśmy w obronie superowo 3 błędy mieliśmy, powtórze z Portugalią..... 2 wykorzystali.

A Smolarek ;D przecierz jakby... A co tam mi sie podobało :) (wydaje mi sie, że dzięki Bąkowi nasza obrona, głównie w pierwszej połowie grała idealnie) Niestety po przerwie zminiony został piłkarz z nr 3 ;D i troszke nam siadła jedna strona zwłaszcza, że wszedl Quaresma ;)

Wiadomo, każdy ma inne zdanie na temat gry naszych ale to co gralismy ostatnio, a ten meczto była przepaść w pozytywnym znaczeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś xD,

rasiaka taż bym wolał widzieć....na zmywaku w barze mlecznym niż na boisku :roll: . drewnialdo to typowy sęp, a w polskiej kadrze nie ma technicznych zawodników którzy potrafiliby rozmontować obronę i podać do niepilnowanego sępa. sikora jest dobry, ale na polską ligę....już w pucharze uefa, gdzie grali z cieniasami taki skuteczny nie był. matusiak i żuraw nie grają w klubach i to widać...sam rozumiesz :!:

poza tym nie brak napastników jest problemem, ale brak rozgrywających którzy potrafiliby się utrzymywać przy piłce grać podaniami pod kryciem i obsługiwać napastników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tam nie mielismy grać ofensywnie tylko murować bramke i remis był na wage złotaaaaaaa :D wkońcu to Portugalia...

Co do sikory to chyba 2 różne mecze oglądaliśmy :D

Nie ma co baardzo jechać po tych naszych piłkarzach.

Najgorszą cechą Polaków to mówienie o naszym kraju jak najgorzej i gdy ktoś już coś osiągnie to trzeba koniecznie jechać po nim.

Wiem młody jestem ale nie ma sie co użalać nad naszymi piłkarzami ;P

Gdzie mają sie nauczyć grać w piłke ? ? ?

Wyjechali tylko Ci, którzy mieli większe/mniejsze plecy albo zrobili coś ponad poziom. Ci co mieli plecy widać ;) Ci co coś potrafią grają w pierwszych składach i są dobrze oceniani.

Dobra teraz to już odbiegłem od tematu. :D

Ale poprostu przyczyn trzeba szukać głębiej ;) i to nie jest forum od zagłębiania tego tematu, a napewno nie ten temat ;D

Nie lubie jak wszyscy narzekają na polskich piłkarzy.

Rasiak na zmywak ? Niby dlaczego, przecierz jest dobrym piłkarzem, musze zaznaczyć, że nie mamy bardzo dobrych piłkarzy (nie licze bramkarzy).

Rasiak jako jedyny z tych gwiazdeczek wyszedł na swoim ;)

Jeszcze jedno, skąd mamy brać tych piłkarzy... ;) Krzynówek oraz Lewandowski mieli role rozgrywających i jeśli już jakimś cudem wyszliśmy z własnego pola karnego to nie było komu podać. W wywiadzie po meczu krzynówek powiedział ,,strzeliłem bo nie miałem komu podać'' i ty mówisz, że nie mamy problemu z napastnikami, eee. Przecierz cały czas był podwójny, lub więcej atak czy na krzynówka czy też lewandinho, i cały czas byli faulowani.

Super taktyka.

Wg. mnie to nie wywiązali sie z zadania błaszczykowski i smolarek ;) nie mieli jak podać na szkrzydła środkowi a na tym mielismy opartą taktyke, dobrze ze pilkarz z nr. 3 włanczał sie do ofensywnych akcji...

No i oczywiście bezsensowne podania Dudki... Leo lubi Dudki Zurawie i Matusiaki ;)

Koniec kropka :P

PS

:D Nie wiem Sinus ile ty masz :D lat ale kolejny raz sie czepiasz i wg. mnie jesteś typowym Polakiem (chodzi mi o narzekanie, ja nie wiem ale mentalność :D)

Inne kraje to sie chwalą są pewni siebie :D a nasi rodacy tylko mówią to źle tamto źle.

Zdaje maturke z wosu rozszerzonego i rozmawiałem na temat mentalności polaków niejednokrotnie...

Nigdy nie będzie dobrze, jeśli będziemy tylko narzekać :) trzeba myśleć o całym społeczeńswie a nie tylko o sobie ;) a przedewszystkim myśleć pozytywnie i niezazdrościć i wyzywać ludzi którzy coś osiągneli. (boli mnie sprawa Rasiaka :D - SINUS )

To tyle od Krzysia :D

Każdy mnie zjedzie ale co tam :P

Dobra troszke mocne słowa poszły, ale na rybkach jest to samo.

I wyszło na to że ja też tylko narzekam na narzekających :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

http://pl.youtube.com/watch?v=Z-Wiqq1bXs8 = ] = ] = ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam trzeba naprawdę poziom prezętować dużo wyższy niż wczoraj polacy

Krótkie przypomnienie- w dwumeczu Portugalia (wicemistrz Europy i 4 drużyna świata) 1 pkt, Polska (nigdy nie awansowała do ME) 4 pkt i 4 strzelone bramki. Ja sobie zawsze życzę takiej słabej gry :wink::mrgreen:

Jest w tej drużynie problem- brak napastników :cry: Czy ktoś jeszcze pamięta bramkę strzeloną przez napastnika? Żurawski po kontuzji, Matusiak pół roku bez gry, Rasiak pół roku grał ogony w drugiej lidze, Saganowski w tej rundzie wchodzi na końcówki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś xD,

Nie wiem Sinus ile ty masz

latek mam trochę więcej niż ty.

boli mnie sprawa Rasiaka

otóż nie zmieniam zdania, rasiak o ile w klubie gra swoje to w reprezentacji nie istnieje. nie strzela bramek poza meczami z kelnerami, tyle że to nie jego wina

drewnialdo to typowy sęp, a w polskiej kadrze nie ma technicznych zawodników którzy potrafiliby rozmontować obronę i podać do niepilnowanego sępa

i dalej uważam, że gdyby polska miała rozgrywających jak deco chociażby to rasiak byłby dobry do kadry, ale że nie ma to jest niepotrzebny....

Najgorszą cechą Polaków to mówienie o naszym kraju jak najgorzej i gdy ktoś już coś osiągnie to trzeba koniecznie jechać po nim.

a powiedz mi młody człowieku co polska reprezentacja osiągnęła :?::?::shock:

traktować ich jako bohaterów za to że awansowali do mistrzostw świata wydaje się mi śmieszne i niepoważne nawet nie wyszli z grupy. jak ktoś jedzie się po sitkarzach i małyszu, też mnie trafia tyle że oni naprawdę coś osiągnęli....polska reprezentacja piłkarska też...w czasach górskiego.

Nie ma co baardzo jechać po tych naszych piłkarzach

nie jadę, poprostu nie popadam (a ty i owszem) w hura optymizm. i że uważam że podchodzę do tego obiektywnie, nie myślę o tym że to nasza reprezentacja, tylko traktuję ich jak każdą inną. pomyśl co powiedziałbyśo reprezentacji brazylii czy argentyny, gdyby zagrali jak polacy wczoraj :!: i bądź OBIEKTYWNY nie patrz na to przez pryzmat tego, że to nasi....

Gdzie mają sie nauczyć grać w piłke ? ? ?

a co ma piernik do wiatraka :?: oceniaj to co zagrali a nie to czy potrafią grać w piłkę.

w chorzowie jak było 2:1 polacy grali na poziomie światowym, a wczoraj jak gra malta, islandia czy inne takie - wszyscy bronią bramki. gra defensywna to nie tylko wykopywanie piłki jak najdalej od własnej bramki to także umiejętne przerzucanie ciężaru gry do przodu, aby obrona odpoczęła i się ustawiła. to także utrzymywanie się przy piłce, a wczoraj tego zabrakło.

Wyjechali tylko Ci, którzy mieli większe/mniejsze plecy albo zrobili coś ponad poziom.

wyjeżdżają wszyscy, któży dostają propozycje, a to błąd bo na ławie się nie rozwijają. wiadomo kasa się liczy, bo sportowiec na emeryturkę przechodzi w wieku 30-kilku lat, ale ma to niestety przełożenie na pozim gry reprezentacji

Jeszcze jedno, skąd mamy brać tych piłkarzy.

z kątowni :lol::twisted: prawda jest taka, że o lepszych ciężko co nie znaczy że ci co są są świetni, czy choćby dobrzy. jest krzynek i boruc , smolarek ew. żewłakow i błaszczykowski (jak ma dobry dzień) a potem długoooo nic, a drużyna liczy 11 graczy.

i ty mówisz, że nie mamy problemu z napastnikami, eee.

bo nie mamy :!: brak kogoś kto obsłużyłby by tych napastników. nie ma chyba na świecie napastników którzy wygrywaliby sami mecze, zawsze potrzeba kogoś kto im poda. to że żuraw i matusiak cieniują odkąd grzeją ławy to inna rzecz, ale ci co są strzelaliby gdyby im podawano do nogi, a nie wrzucano piłki na główkę(chociaż stoperzy byli wyżsi o 10cm)

,,strzeliłem bo nie miałem komu podać''

to był koniec meczu i nikt nie miał siły biegać tylko tyle, gdyby podał pewnie by nie strzelili....a portugalczycy też już ledwie stali dlatego nikt strzału krzynka nie zablokował.

wg. mnie jesteś typowym Polakiem

nie jestem bardzo indywidualną postacią, która myśli w 99% przypadków inaczej niż ogół, a w sprawie maczu wyraziłem swoje osobiste zdanie z którym nie musisz się zgadzać, ale które musisz szanować, tak jak ja twoje szanuję, pomimo że uważam że nie masz racji

Zdaje maturke z wosu rozszerzonego i rozmawiałem na temat mentalności polaków niejednokrotnie...

matura.... :roll: , pożyj jeszcze trochę popracuj z różnymi ludźmi postudiuj coś humanistycznego....wtedy zrozumiesz że podręczniki do średnich są odpowiednie do poziomu tych szkół, a co za tym idzie zawierają zbyt wiele uogólnień i nieściśłości i to co opisują w bardzo jednoznaczny sposób jest wielopłaszczyznowe i mocno złożone...... :cool:

pozdrawiam :!::razz:

andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej :D niezły post ;)

Nie zrozumiałeś troszke moich intencji, wiadomo, że gdyby sie rozmawiało na żywo przy piwku czy przy wedkach (jedno nie wyklucza drugiego) była by zupełnie inna relacja. ;D

Nie mam sił analizować po kolei naszej formacji ;) być może, że przydałby nam sie jakiś rozgrywający, ale tak jak mówie gralismy z 4 druzyną Świata walnelismy im w dwu-meczu 4 bramki(w 7 pozostałych meczach stracili tylko 4) i wygralismy 4:3. Gra nie była porywająca, nie miała być porywająca, najważniejsze było ugranie chociarz remisu. W Chorzowie zagraliśmy na Światowym poziomie. Tylko, że tam graliśmy otwart futbol, nasi obrońcy czyścili wszystko, skrzydła chodziły jak powinny, pełen stadion kibiców, zupełnie odmienna taktyka, o ile mnie pamięć nie myli to gdyby nie Smolarek to moglismy wtedy przegrać, zremisować. Wtedy grał dobrze Smolarek, a wczoraj dobrze grał i równie niezłego farta miał Ronaldo.

Szczęście sprzyja lepszym ale w tym meczu wczorajszym napewno było tyle samo okazji do strzelenia bramki co w meczu w Chorzowie. Wtedy Smolarek nie przestrzelił wczoraj niestety obtarło poprzeczke w sytuacji prawie identycznej.

Pomyśl jakbyśmy zagrali otwarty futbol wczoraj to mysle, że 3:0 byśmy mogli przegrać, tak skromniutko licząc. Może nie są to jakieś argumenty, które są tzw. gwoździem.

4 drużyna Świata... wicemistrzowie Europy --- Portugalia

Wg. mnie zagraliśmy ekstra mimo, że mieliśmy w składzie dwa niewypały dudke i zurawskiego. Tak właściwie to graliśmy w 9 + kibice = ]

Jeszcze można gwiazdy, takie jak błaszczu czy smolarek pociągnąć do odpowiedzialności, nie wykonali roli skrzydłowych w 20% max 30% a powinni w 100%.

No ale tak jak pisze, takie rozmowy to tylko przy piwku bo suche pisanie o takim temacie jak piłka nożna potrafi wnieść wiele nieporozumień/niezrozumień i tylko podnieść komuś ciśnienie hihi

ps. Tomek1 zgadzam się w 100% jak również większość forumowiczów, tak mysle ;)

Ujołeś to krótko zwięźle i na temat nie to co ja ~~ :)

Pozdrawiam Krzyś ;)

Kolorowych snów dla tych, którzy zaraz sie kładą ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś xD,

powiem tyle też cieszę się z wyniku....tyle że wynik jest lepszy niż gra.... pewnie że przy piwku łatwiej byśmy niejasności wyjaśnili....bo to inna dyskusja jest niż tak na sucho :wink:

a co do

z 4 druzyną Świata walnelismy im w dwu-meczu 4 bramki

to fajnie.... :roll: tylko nie ważne z kim się gra dla mnie liczy się jak się gra......a jak grali polacy sam widziałeś....

w otwarty futbol byśmy pewnie rzeczywiście dostali, ale to świadczy, jaki poziom ma polska, nie jest to nadal drużyna która może otwarcie walczyć z najlepszymi i tylko to miałem na myśli w swoich postach. dodatkowo zagrali poniżej swoich (niekoniecznie wielkich....) możliwości

pozdrawiam Krzyś xD, a jak byś był w poznaniu to zapraszam na piwko, to podyskutujemy o polskiej reprezentacji nie na sucho..... :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagrali poniżej swoich (niekoniecznie wielkich....) możliwości

A ja sądze że zagrali dobrze jak na swoje możliwości. Lewa strona Ronaldo(którego szczerze nie lubie, bo jest ciwusem i pozerem i jeszcze niektorzy smią go porównywac do Ronaldinho) + Deco, ktorego lubie :cool: Jak oni mają taką pake to dziwne żebyśmy mogli zagrać inaczej niz defensywnie... Zgadzam sie ze nie jesteśmy przygotowani do gry z najlepszymi, ale widać moim zdaniem poprawe. Jestem zadowolony i z gry i z wyniku, chociaz z pewnością jest co poprawiać. Widać ręke Leo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynik piękny, gra niestety nie....(sami kadrowicze i benhaker to przyznają)

_________________

Zgadzam się całkowicie, ale w sumie najważniejszy ten 1 zdobyty punk i to, że nie straciliśmy dystansu do reszty. Ale oczywiście mogło być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza i tak była wypowiedź Krzynówka odnośnie strzelonej bramki

....................."wcale nie chciałem strzelać ale nie miałem kompletnie do kogo podać i tak wyszło ".................szczerze odpowiedział i to obrazuje niemoc i bezsilność naszej piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze odpowiedział i to obrazuje niemoc i bezsilność naszej piłki.

Proszę cię :lol: Powtórzę jeszcze raz- życzę sobie zawsze takiej niemocy żeby z wicemistrzem Europy, czwartą drużyną świata w dwumeczu zdobywać 4 pkt :lol:

A co do Krzynówka- nie ma racji- przed polem karnym miał chłopa na strzał (bodajże Lewandowskiego) :wink: Kto widział mecz ten kojarzy sytuacje jak podnosił ręce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed polem karnym miał chłopa na strzał (bodajże Lewandowskiego)

ale jakby mu podał to by bramka nie padła...albo pudło albo by zablokowali, krzynek miał kupe szczęścia, ale wynikało ono w większości, że strzał był zaskakujący...jakby bramkarz widział że się chłopak przymierza to pewnie by zdążył się lepiej ustawić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby jutro dali czadu. Tylko myślę jak pogodzić łowienie i mecz? Zapewne jak zwykle w takich przypadkach czyli telewizor pojedzie nad wodę :cool::lol:

W tych eliminacjach oglądaliśmy na rybach np. pierwsze mecze z Portugalią i Serbią :mrgreen: Oprócz tego finał ligi mistrzów z Dudkiem, mistrzostwa świata i wiele innych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv na rybach? Jeszcze sie z tym nie spotkałem

To jeszcze mało wiesz o wędkarstwie :wink::lol::lol::lol: Fakt na co dzień się nie widuje takich obrazków. :lol: Kije pozarzucane dłuuuugie oczekiwanie, więc jest czas żeby zobaczyć meczyk :twisted: Oczywiście to tylko przy specjalnych okazjach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.