Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowiska komercyje bilsko Bielska Białej


greg18

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Witam! Ale mam pytanie czy gdzies niedaleko czechowic sa jakies łowiska, sawy, albo jakies odcinki Wisly do ktorych warto zawitac :lol:

Chociaz po tych ulewach ostatnich to moze byc teraz problem z jakimis wiekszymi sztukami.(chyba ze sie myle to prosze mnie poprawic ;) )

Jezeli byscie znali jakiekolwiek CIEKAWE miejsca to dajcie znac bo juz mnie znudzily wycieczki z finalem z 15cm okoniami... :oops:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe odcinki Wisły to moim zdaniem odcinek poniżej zapory Goczałkowice do kładki przez rzekę, ale tu potrzebne jest specjalne zezwolenie na zaporę. Z łowisk ogólnodostepnych to Wisła od kładki w Zabrzegu w dół, szczególnie ujście do Wisły rzeki Iłownica. Z łowisk komercyjnych, nie wiem jak w tym roku, bo tam nie byłem, ale jeszcze do zeszłego działało łowisko U Koniora w Rudzicy - niezbyt duży, malowniczo położony staw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bboobb, Na tym ujściu Iłownicy do Wisły przez cały dzien to tylko 2 okonie ( kazdy po ok. 23-24 cm) na blache... Pierwszy za drugim rzutem, a drugi po jakiś 15 minutach.

( obydwa zabraly zaraz przy brzegu). Rybacy ktorzy tam byli wyciagali takie rybcie ze na żywca byly by dobre :twisted:

A spławik strasznie szybko uciekał... Wiec iłownica odpada... Czyli jak narazie to zostaje zbiornik Łąka ( ostatnio jak bylismy na nim to koleś wyłowił szczupca.. na moje oko miał gdzieś z 75-80 cm)

Więc ryby tam są :mrgreen:

Ale jakoś nie mam siły latać ze spinem ... wiec przy najbliższej okazji będę się nastawiał na grunt, bądź tez na spławik... zobaczy się :lol:

Wisła też wchodzi w grę więc ... opcji jest kilka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hexman jeżeli chodzi o ujście Iłownicy do Wisły to co do spiningu nic nie mogę Ci powiedzieć, bo bardzo rzadko łowię tą metodą, ale z gruntu można tam wyciągnąć ładne rybki. Oczywiście jak to mówią "nie zawsze jest niedziela" - raz jest lepiej raz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, są to wody ogólnodostępne PZW. Łowiskiem specjalnym jest dcinek poniżej zapory do kładki dla pieszych.

Jeżeli chodzi o to, że w tym dziale, to moje posty są odpowiedziami na zadane pytanie.

A już dokładnie w temacie to znalazłem w necie adres łowiska komercyjnego w Czechowicach - Gospodarstwo Rybackie przy ul Kaniowskiej 19a, czy może ktoś tam już wędkował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Według mnie warto odwiedzić to łowisko: http://www.lowiska.pl/index.php?pokaz=dodaj_lowisko&id_lowiska=439

Rzadko wracam z tego stawu o kiju. Najczęściej łowię tam karpie i liny. Świetnie biorą zarówno z gruntu, jak i na spławik. Przynętą, która mi się sprawdzała jest kukurydza, a kuzynowi ostatnio sprawdza się groszek zielony. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

trzeba reaktywowac temat :grin: lowisko prezentuje sie ciekawie jak sie ociepli to jade tam tylko nie wiecie jak tam sa warunki wedkowania czy mozna lapac i wypuszczac i jaka oplata za wedkowanie ,jeszcze jest ''Mokate'' komercyjne zaraz przy fabryce Mokate capuccino ladne karpie tam sa, kolega tam jedzi czesto.jak sie zrobi wiosennie i ruszy sezon na komercyjnych to trzeba podzwonic co i jak sytuacja wyglada,tel.sa w wyszukiwarce jak cos piszcie fajne miejscowki karpiowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 9 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.