Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Sezon grzewczy


madi

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś mam w mieszkaniu gorące kaloryfery. Cieszę się bardzo, bo zimno jest okropnie.

Z drugiej strony :evil: sezon grzewczy rozpoczyna się w październiku przy optymalnych temperaturach, no chyba, że nagle zrobi się zimnooo. Dążąc do sedna rozliczenie za ogrzewanie będzie na moją niekorzyść. Pogoda w Kotlinie Kłodzkiej wygląda następująco: niebo zachmurzone, porywiste wiatry i deszcz. Taka aura utrzymuje się już bardzo długo.

Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość wobler129
niebo zachmurzone, porywiste wiatry i deszcz.

Dokładnie :( Chodź dzisiaj myślę, że nie będzie padać. Przynajmniej mam taką nadzieję :cry:

A kaloryfery też u mnie też grzeją :grin: Idzie zima, bo na zimę zawsze mam zryw do woblerków a wczoraj patrzyłem na druty na Allegro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bardzo zimno od tygodnia. W tej chwili opady przelotne, ale powoli się wypogadza. W zeszłym tygodniu przez 3 dni ulewnie padało. Co do ogrzewaniato niestety jeszcze nie działa, zazdroszczę tym, którzy mają już ciepełko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też grzeją :grin: , choć ja jestem przeciwny :mad: . Co zrobić jeśli kobiety są zimnokrwiste :wink: Zastanawiam się nad darmowym ogrzewaniem, to co, że wiatr państwowy :twisted: Za energię wiatrową produkujacą prąd trzeba płacić ale za turbinę olejową wytwarzającą ciepło już nie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, a u mnie zaczną grzać jak się skończy kalendarzowe lato :| :| Eh...a w bloku ziiimmmnnoo strasznie!

Bo to tak jest, albo czekają z ogrzewaniem do samego końca bo np. pogoda sprzyja i jest w miarę ciepło; albo wcześniej zaczynają grzać jeśli temperatura przez kilka dni spadnie (nie pamiętam do ilu 11 chyba), jednak wystarczy 1 stopień powyżej i już można zapomnieć o ciepłych kaloryferach.

Co do ogrzewaniato niestety jeszcze nie działa, zazdroszczę tym, którzy mają już ciepełko.

Ja już mam zimne :evil: Pewnie coś kombinują, jak to zwykle bywa. No cóż później zabiorę się za odpowietrzanie, zobaczymy.

U mnie też grzeją :grin: , choć ja jestem przeciwny :mad: . Co zrobić jeśli kobiety są zimnokrwiste :wink:

Ja ma ten sam problem, tylko z zimnokrwistym mężczyzną :wink: Osobiście śpię w zimnym pokoju przy otwartym balkonie i zakręconych kaloryferach, nawet zimą. W zeszłym roku nie byłam w ogóle chora, moi dwaj akurat przed Bożym Narodzeniem, przetrwałam.

Teraz mi zależy na ciepełku ze względu na dzieciaka, no a poza tym lubię ciepło jak krzątam się po domu, utrzymuję temp. ok. 21-24 stopni. Jest chociaż czym oddychać :wink:

Zastanawiam się nad darmowym ogrzewaniem, to co, że wiatr państwowy :twisted: Za energię wiatrową produkujacą prąd trzeba płacić ale za turbinę olejową wytwarzającą ciepło już nie. :twisted:

Faktycznie zastanawiające :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a poza tym lubię ciepło jak krzątam się po domu, utrzymuję temp. ok. 21-24 stopni. Jest chociaż czym oddychać
ja tam lubie chlodek.. w mieszkaniu w samochodzie-jak jest goraco to glowa boli i czlowiek taki jakis znuzony :sad: u mnie w mieszkaniu cos slysze ze kalofyfery zaczynaja sie odzywac wiec chyba cos tam z nimi kombinuja- nie wiem moze wode uzupelniaja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi napisał/a:

no a poza tym lubię ciepło jak krzątam się po domu, utrzymuję temp. ok. 21-24 stopni. Jest chociaż czym oddychać

ja tam lubie chlodek.. w mieszkaniu w samochodzie-jak jest goraco to glowa boli i czlowiek taki jakis znuzony :sad:

Dokładnie :mrgreen: Tym bardziej, wiadomo powietrze przy ogrzewaniu jest strasznie wysuszone, co za tym dalej idzie cierpi błona śluzowa dróg oddechowych. Częściej drapie w gardle, łatwiej łapie się infekcje. Człowiek faktycznie chodzi zamulony, a wystarczy lekko przykręcić kalafiora, jeśli komuś zimno niech coś założy na siebie.

W nocy muszę mieć zimno, zakrywam się po szyję.... ale śpię jak stary niedźwiedź. Problemem jest tylko ranne wyskoczenie spod kołdry :lol: Za to człowiek od razu się budzi i czuje jak po kawie :twisted:

A u mojej sąsiadki okna na szerz pootwierane :| , przecież tak zziiimmnno jest .

Pewnie kapuśniak gotuje na obiad :lol::lol::lol: To się nie dziwię.

Nie no w dzień to takich hardcorów nie odwalam, no może jakbym mieszkała sama, eee też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Wiekowo to ok 30stki :P , a wiesz co? Ona chyba z tych co lubi ... :lol: :lol:

:lol::lol::lol:

U mnie dziś troszkę lepsza pogoda i idę z kolegami pograć na boisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowego zachowania się zwierząt
Tak ,to normalka z tymi zwierzątkami ,a zwlaszcza "lubiłem" :evil: zdejmować kotki np z topoli :mrgreen: a teren gdzie maluch ma proplemy z zawracaniem ,ech mile czasy mi się wspomnialy. :lol: ,a zapytam co już się "dochrapałes" :?::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Najpierw się nie chciało, a potem już nie opłacało. Ale moim zdaniem podoficerowie to u nas i tak najlepsza formacja (oczywiście "starzy" podoficerowie), bo młodzi to już niestety nie ta bajka. Ale i tak jestem zadowolony, że tu, a nie gdzie indziej pracuję tyle lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.