Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

sklep wędkarski


Adas

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Najtańszego to niewiem bo nie napisałeś pod względem czego. Ale z tych co ostatnio odwiedziłem to chyba największy powierzchniowo jest przy Leclerku na Turystycznej. Sporo sprzętu było również na Wodopojnej a zakupy również robiłem na Cichej oraz chyba na rogu Kraśnickiej i Zana. W każdym razie każdy z tych sklepów ma różny aortyment i różnych producentów w ofercie, których nie nie koniecznie znajdziesz w innym, więc musisz sobie pochodzić. Bo jeżeli chodzi o pudełko robaków to chyba nie ma co latać po całym mieście, nawet jak gdzieś są tańsze o jednego zyla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

hehe kiedyś się starałem o pracę w tym sklepie (Turystyczna) i to na stanowsko kierownika :mrgreen:

też polecam na Cichej, gość, który tam pracuje ma niezłe poczucie humoru ale trzeba go trochę podpuścić :twisted: a kobieta może się pochwalić sukcesami na zawodach wędkarskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostka też lubie,zwłaszcza jak jest na bani :mrgreen: . Z babką sie nie spoualam,biore robale i znikam. Dobry jest też spinning na narutowicza. Gostek bierze w komis woblerki i opycha. Rewelacyjne są nigdzie indziej ich nie można dostać to STORK sie nazywają. Jednak ostatnio poszły do góry :evil: . Nie wiesz gdzie można je jeszcze dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Dobry jest też spinning na narutowicza

Wczoraj miałem kartkówkę z historii z Pierwszych Rządów Parlamentarnych II RP i właśnie o nim pisałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich :) Mam taki problem, poszukuje wędziska spinningowego Dragon Mystery Impulse Spin 2.70 cw. 5-25g ale niestety nie mogę go nigdzie dostać. Może znacie sklep w którym ostały się jeszcze kije Dragona. Może to poczatek nowego sezonu i dlatego są takie pustki ? no nie wiem :) Prosze o pomoc ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten na turystycznej to porażka. Obsługa nie ma o niczym pojęcia. Ja poleciłbym ten na Cichej.

Nom dokładnie ten gostek to jakiś nie teges mówie że chce kupić kilka malutkich twisteów i do tego główki jigowe a ten sie na mnie patrzy jak powiedzialem mu że chodzi mi o paproszki to zrozumial zal :neutral: a ceny to wogóle koszmar np.Konger Aviator ultra light od 2-10g w sklepie internetowym 115zł a u niego powyżej 200zł :shock: nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Witam! Mam pytanie. W którym sklepie w lublinie jest asortyment (chodzi mi o karpiówki) z TB, daiwy lub ew. shimano ? Który ma najlepszy asortyment jeśli chodzi o karpiarzy? Czy ktoś z kolegów z Lublina się orientuje, jestem z okolic i nie bardzo znam lokalizacje sklepów by wszystkie odwiedzić. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.